Treść opublikowana przez pocas
-
B6 DIVISION
Pany, miałem dziś wymienianą szybę przednią i przypadkowo założyli mi pod czujnik Więc będzie rezanie. Ma ktoś do sprzedania fotochrom z czujnikiem do B6?
-
Klimatyzowany schowek
Bo nie każdy lubi druciarstwo
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Podłączyłem równolegle z głośnikiem bassowym w boczku. Dolutowałem się do tych dwóch kabelków. Coś pominąłem? Z Q5 gra tak samo. Nie ma zależności czy podłącze głośnik z boczku czy nie.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zobaczymy jak to huczy na Q5. Potem będę myślał ---------- Post dopisany 19-07-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 13:09 ---------- Mam czarny wzmak z A6. Podłączyłem Q5 równolegle do suba w boczku. Efekt? d*py mi nie urwało. Boczek dalej nakurwia, a Q5 ledwo podryguje.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Wykonanie zależy od zakładu. U mnie mieli parę poprawek. Ale to całkiem normalne. Teraz muszę listwy drzwiowe (te wyżej) poprawić. Myśleliśmy że wystarczy je obkleić, ale folia odłazi więc trzeba dać najpierw do okoła listw, a potem je same zakleić. Na lato klima nabita i przeczyszczona. Doszły jeszcze listwy S4, ale nie mam zdjęć. No bass no fun Jeszcze czekam na nowy głośnik centralny Bose i pewnie pokusza się o wytłumienie. Akurat wszystko skończę i sprzedam auto
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
7
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Miałbym problem z kołem Zresztą i tak je pewnie wrzucę luzem w futerale do bagaja. Podłączenie względem Q5 takie samo? Bo widziałem że wtyczką od Bose Q7 jest bardziej naszprycowana kablami.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Kumpel się śmiał ze mnie jak montowaliśmy Bose, a ja co chwile "maaauoooo bassssuuu" ;]
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Kto grubo gra wygrać musi. Kupiłem tubę od Q5 i będę rezał. Pewnie różnica między Bose a zwykłym jest taka że Bose ma ładny bass, a zwykłe nakur... tylko ;]
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Odpowiedz mi przy okazji na inne pytanie
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Hm. Kiedyś sprawdzałem i kosztował 100 parę złotych, a głośnik który podałeś prawie 300zł...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
To sobie twierdźcie Ale gra lepiej jak się wszystko przez wzmacniacz puści. Druga sprawa. Wg mnie RNS-E strasznie ogranicza ten zestaw. Znajomy miał wpiętego Keenwooda i dopiero rwało suty. Teraz coś związanego w tubą Q5. Jaka jest różnica między bassboxem z Q7 bose a Q5 zwykłym? Tylko wielkość? Jak to podłączyć? Wpinamy się w kable od głośnika basowego z boczku? Kusi mnie to nieziemsko Druga sprawa. Może ktoś mi przypomnieć numer cześci głośnika centralnego Bose? On kosztuje przeszło stówę w ASO więc żal go nie wkładać.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Odpuść sobie ten temat. Bardzo szybko się nudzi.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Typki, takie coś? Fabryczny SUBWOOFER Bassbox AUDI Q5 8R0035382 (3324776763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kłamie! Zawsze coś jest ps. ten Twój tunel ma chyba jakąś klątwe na sobie.... też mi się kurzy w garażu bo nie mam kiedy się za niego zabrać.
-
B6 DIVISION
Nie ruszałem. Nie mam kiedy ;]
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Łołoooooo spokojnie. Nic nie wyrywajcie Jak otworzysz klapkę gdzie jest schowany trójkąt to zobaczysz czerwoną plastikową linkę. Pociągnij
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie zakleja. Są drożne.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jeszcze jedno zdanie apropo roboty Gwertego. On nie jest fabryką więc czasami coś mu może nie wyjść. Ale nie raz się przekonałem że jeden telefon i problem się rozwiązuje
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
ok 5 przewodzików malutkich. Powinny przejść. Pokrętło? Nie nie, chce wykorzystać sam ten stelaż plastikowy i w niego zapakować cały panel od fis.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dokładnie u mnie jest to samo jak były zamknięte to masakra a jak uchyliłem dekielki to delikatnie czasem zaparuje ale szybko puszcza a swoją drogą - Gwerty ......mam mieszane uczucia:decayed: To nie jest wina Gwertego. Po prostu robi za szczelne lampy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
U mnie były po prostu za szczelne. Wyciąłem kawałek gumy przy dekielku i problem ustąpił. Nawet jak paruję to szybko schodzi z szyby.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Tez chodzila mi mysl o tym tunelu ale bez mozliwosci pozostawienia tego przycisku zrezygnowalem Ja tam pomysł mam na ten panel Główka chodzi ;]
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No właśnie będę nad tym kminił na urlopie... bo zaczął parować dopiero ostatnio Nic z tym nie zrobisz. Nauczyłem się żyć z tym ; )