Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie to i ile to?
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie za sto punktów. Dzisiaj na trasie odmówiła mi współpracy klima. Żeby było śmiesznie jechałem do Wawy jak była największa nawałnica. Oczywiście okna w mig zaparowały, a tu zonk. Klima nie działa. Z obserwacji moich wynikło że przy jeździe po mieście (do 100km/h) wszystko ok, natomiast na trasie (>150km/h) dmuchało wilgotnym i ciepłym powietrzem. Zupełnie jakby w trybie Econo.
  3. Faktycznie, nie ma wad. A kto pokonywał garba dzisiaj bocznym najazdem tak jechałem za Tobą i dosłownie centymetr dzielił Cie od przetaracia. Nie wiem co to za elementy Ci tam wystają spod auta. Chyba wydech.
  4. Coś to daje? Mówię tu o drzwiach. Generalnie czasami mam wrażenie że lepiej posłuchać muzyki poza autem, bo jest głośniej niż w środku : )
  5. Zwariuje z tym moim przyciskiem. Wczoraj zrezałem sobie dziada, ale od jego humoru zależy jak otworzy bagażnik Albo słyszę że zwalnia cały zamek i klapa jest gotowa tylko do podniesienia, a czasami słychać tylko jakby się zwalniala jakaś blokada, ale fizycznie i tak trzeba wcisnąć guzik od podnoszenia bagażnika Mam nadzieje że to wina mojego wadliwego zamka, którego już zamówiłem w ASO.
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, doszło do najgorsze. Tak mi wystają opony zza obrys samochód że zaczyna charatać folię. Więc moje pytanie. Jakie ET powinna mieć felga by się sensownie schować pod nadkole z oponą 235? Obecnie mam chyba et 30 i 9 cali, albo 8,5. Już nie pamiętam.
  7. Czarnego też mostkowałem.
  8. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Miałem DNX 5260BT w Avensis, a teraz kobitka ma DNX jakiegoś nowszego w Volvo. Zawsze kupowałem używane modele po 1200zł max i zawsze były w idealnym stanie. Nie mówiąc już o możliwościach. Tylko że to moje zdanie dotyczące Kenwooda, tyczyło się ich kamer. Miałem w Avensis model CMOS300, który karał te kamerę z Q7 jak chciał.
  9. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Dla potomnych. Tak wygląda obraz z kamery Q7 na ledowym RNS-E Opinia? d*py nie urywa. Radzę wpakować coś pokroju Kenwooda. Sto razy lepszy obraz.
  10. Montujecie ten wężyk do odpowietrzania układu? Generalnie jeździłem parę miesięcy bez niego i było ok. Teraz muszę od nowa tam zajrzeć po przy oklejaniu folią auta panowie monterzy wyszli z założenia że lepiej zdemontować cały układ, a potem tylko wrzucić go luzem za zderzak... Jakiego węża użyliście do całej instalacji? Jakiś igielitowy? Miałem parę metrów grudfosa (?) jeszcze z chłodzenia wodnego kompa, ale nie wiem czy podoła temperaturą minusowym w czasie zimy.
  11. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coz poza uchwytem na napoje w podlokietniku, grzana przednia szyba i webasto? Parę rzeczy do domknięcia AUX'a i guziczek otwierania klapy bagażnika oraz oczywiście (specjalnie dla dj) plastiki na silnik ;]
  12. To samo Auto Finesse Megs tutaj wg mnie wymiata pod tym kątem. Czasami używam Swiss Wax Pneu glossy, ale wygodniej się nakłada Megsa.
  13. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jak mamy koncert życzeń to się zapytam jaki numer mają "wkręty" do nadkoli przednich.
  15. Babka zjeżdżała ze skrzyżowania z prędkością światła. W ostatniej sekundzie zabrakło mi cierpliwości ;]
  16. Kiera i poducha od siemiana. Jak ją wcisnąłem to aż poczułem jak mi się plastik ugiął pod palcami.
  17. Tak przydusiłem klakson w furze że aż połamałem chrom do okoła air bag. Mistrz
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, jest jakaś super taktyka zakładania boczków bagażnika? Wszystko mi tam trzeszczy i lata. Miałem super plan by w weekend to wszystko wypier... i od nowa założyć. Spinki tam są takie zwykłe metalowe?
  19. Szczerzę? :> Jedyną różnice jaką widzę między zdjęciami to umyty element
  20. Mówię o wtyczce do tego wzmaka. Nie tej dużej, brązowej. Tylko małej, 4 pinowe, która wchodzi od dołu. Jest to chyba zasilanie tuby.
  21. Nie koledzy, mówię o tej małej. Która jest na dole wzmaka. Bodajże 4 pinowej. Co chwila mi piny wypadają i już wścieku macicy dostaje.
  22. Pany, macie numer kostki (tej małej) do czarnego wzmacniacza Bose?
  23. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj, zaczął mi działać dzisiaj rano 3-ci stop
  24. Śmieszne zrządzenie losu To cabrio wpadło parę dni temu w ręce znajomego (zreszta, usera tego forum). Docisne go i wymontujemy kiere. Ciekawe jak to jest tam wszystko podłączone.
  25. Na drugi raz jak do Ciebie przyjadę to zakładaj okulary przeciwsłoneczne żebyś potem nie mówił że Cie oczki bolą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.