Treść opublikowana przez pocas
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Pytanie za sto punktów. Dzisiaj na trasie odmówiła mi współpracy klima. Żeby było śmiesznie jechałem do Wawy jak była największa nawałnica. Oczywiście okna w mig zaparowały, a tu zonk. Klima nie działa. Z obserwacji moich wynikło że przy jeździe po mieście (do 100km/h) wszystko ok, natomiast na trasie (>150km/h) dmuchało wilgotnym i ciepłym powietrzem. Zupełnie jakby w trybie Econo.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Faktycznie, nie ma wad. A kto pokonywał garba dzisiaj bocznym najazdem tak jechałem za Tobą i dosłownie centymetr dzielił Cie od przetaracia. Nie wiem co to za elementy Ci tam wystają spod auta. Chyba wydech.
-
Wygłuszenie subwofera i wyeliminowanie "pierdzacego" głosu
Coś to daje? Mówię tu o drzwiach. Generalnie czasami mam wrażenie że lepiej posłuchać muzyki poza autem, bo jest głośniej niż w środku : )
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Zwariuje z tym moim przyciskiem. Wczoraj zrezałem sobie dziada, ale od jego humoru zależy jak otworzy bagażnik Albo słyszę że zwalnia cały zamek i klapa jest gotowa tylko do podniesienia, a czasami słychać tylko jakby się zwalniala jakaś blokada, ale fizycznie i tak trzeba wcisnąć guzik od podnoszenia bagażnika Mam nadzieje że to wina mojego wadliwego zamka, którego już zamówiłem w ASO.
-
B6 DIVISION
Pany, doszło do najgorsze. Tak mi wystają opony zza obrys samochód że zaczyna charatać folię. Więc moje pytanie. Jakie ET powinna mieć felga by się sensownie schować pod nadkole z oponą 235? Obecnie mam chyba et 30 i 9 cali, albo 8,5. Już nie pamiętam.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Czarnego też mostkowałem.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Miałem DNX 5260BT w Avensis, a teraz kobitka ma DNX jakiegoś nowszego w Volvo. Zawsze kupowałem używane modele po 1200zł max i zawsze były w idealnym stanie. Nie mówiąc już o możliwościach. Tylko że to moje zdanie dotyczące Kenwooda, tyczyło się ich kamer. Miałem w Avensis model CMOS300, który karał te kamerę z Q7 jak chciał.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Dla potomnych. Tak wygląda obraz z kamery Q7 na ledowym RNS-E Opinia? d*py nie urywa. Radzę wpakować coś pokroju Kenwooda. Sto razy lepszy obraz.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Montujecie ten wężyk do odpowietrzania układu? Generalnie jeździłem parę miesięcy bez niego i było ok. Teraz muszę od nowa tam zajrzeć po przy oklejaniu folią auta panowie monterzy wyszli z założenia że lepiej zdemontować cały układ, a potem tylko wrzucić go luzem za zderzak... Jakiego węża użyliście do całej instalacji? Jakiś igielitowy? Miałem parę metrów grudfosa (?) jeszcze z chłodzenia wodnego kompa, ale nie wiem czy podoła temperaturą minusowym w czasie zimy.
-
Spociki Łódzkie
Coz poza uchwytem na napoje w podlokietniku, grzana przednia szyba i webasto? Parę rzeczy do domknięcia AUX'a i guziczek otwierania klapy bagażnika oraz oczywiście (specjalnie dla dj) plastiki na silnik ;]
-
Konserwacja opon
To samo Auto Finesse Megs tutaj wg mnie wymiata pod tym kątem. Czasami używam Swiss Wax Pneu glossy, ale wygodniej się nakłada Megsa.
-
Spociki Łódzkie
Dj, zamówiłem parę części. Słyszałem że lubisz rezać ;]
-
B6 DIVISION
To jak mamy koncert życzeń to się zapytam jaki numer mają "wkręty" do nadkoli przednich.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Babka zjeżdżała ze skrzyżowania z prędkością światła. W ostatniej sekundzie zabrakło mi cierpliwości ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Kiera i poducha od siemiana. Jak ją wcisnąłem to aż poczułem jak mi się plastik ugiął pod palcami.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Tak przydusiłem klakson w furze że aż połamałem chrom do okoła air bag. Mistrz
-
B6 DIVISION
Pany, jest jakaś super taktyka zakładania boczków bagażnika? Wszystko mi tam trzeszczy i lata. Miałem super plan by w weekend to wszystko wypier... i od nowa założyć. Spinki tam są takie zwykłe metalowe?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Szczerzę? :> Jedyną różnice jaką widzę między zdjęciami to umyty element
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Mówię o wtyczce do tego wzmaka. Nie tej dużej, brązowej. Tylko małej, 4 pinowe, która wchodzi od dołu. Jest to chyba zasilanie tuby.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Nie koledzy, mówię o tej małej. Która jest na dole wzmaka. Bodajże 4 pinowej. Co chwila mi piny wypadają i już wścieku macicy dostaje.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Pany, macie numer kostki (tej małej) do czarnego wzmacniacza Bose?
-
Spociki Łódzkie
Dj, zaczął mi działać dzisiaj rano 3-ci stop
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Śmieszne zrządzenie losu To cabrio wpadło parę dni temu w ręce znajomego (zreszta, usera tego forum). Docisne go i wymontujemy kiere. Ciekawe jak to jest tam wszystko podłączone.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Na drugi raz jak do Ciebie przyjadę to zakładaj okulary przeciwsłoneczne żebyś potem nie mówił że Cie oczki bolą