Treść opublikowana przez pocas
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Dam znaka ile wzieli finalnie jak już odbiorę auto. Poprawek nie było. Tylko podziałali ze zderzakiem bo klar odchodził. Małe spy photo gratów na tygodniowe rezanie ;]
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To teraz jeszcze tylko takie hamulce
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Mat suxx ;] Co z felgami i reszta to pomyśle. Widziałem fragment aut i całkiem przyzwoicie to wyglądało z satyną.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Hot Rod Red
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Poprawka. Soczewki teraz są od A6 C7. Może jutro auto odbiorę już po folii. Czekam normalnie jak dziecko na gwiazdkę ;]
-
B6 DIVISION
Pier... te pogodę. Jadę zjeść kolacje nad morze ;]
-
B6 DIVISION
Litr wódki to najgorsze co może być. Koło 1:00 zacznie mi się znów chcieć pić a do fury nie wejdę ;] Generalnie jestem rozpaczony bo oddałem dziś auto do obklejnia folią i dopiero je w środę odbieram. Nawet nie mam czego sobie poczyścić
-
B6 DIVISION
Zaraz zdechne z nudów. Kupiliście sobie coś ostatnio co Was zaabsorbowało na długie godziny?:> Mam jeszcze dwie godziny przed zamknięciem sklepów ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
5000k Osram CBI
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
90mm. ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 23:44 ---------- A se zrobiłem fotki zenonów.
-
B6 DIVISION
Pany. Mając ELMa (modul ODB pod BT) można jakoś zmierzyć przyspieszenie od 0 do 100?
-
B6 DIVISION
Też sobie jutro gdzieś pojeździł. Chłopaki z Poznania jakieś zloty robią albo z Warszawy? ;]
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Identycznie. Jak będę zaraz wracał z pracy to nagram. Na razie telefonem. Może się dobrze nagra. Jeszcze jedno. Masz kata wyciętego na chama czy wspawana jest rurka?
-
B6 DIVISION
na a4freunde jest dupny temat o tym juz od 2 lat 8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant To teraz proszę przetłumaczyć. Co poczeba do moda ;]
-
B6 DIVISION
Rękawice zostały rzucone ;] Gdzieś mi się ten mod przewijał. Nawet były dokładnie opisane z jakiego samochodu siłowniki kupić by właśnie nie strzeliły w pysk.
-
B6 DIVISION
Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Niet, kto inny. No właśnie też mi się wydawało że taka mało naprężona.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
A to nie ori? Sprzedawał ją jeden forumowicz. Dałem jak za oryginał.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Nie starczyło hajsu ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 23:29 ---------- Wielkie MOOOOOODDYYYY zawitały! Oczywiście zakochany w filtrach... wrzucam zdjęcia ;] Pomalowałem sobie śruby na srebrno dla próby... Tak mi się spodobało że poleciałem tak ze wszystkim ;] Siatka na ziemniaki Ta fotka nic nie przedstawia ;]
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Wg mnie jest to efekt wycięcia kata.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
U mnie największe przyrost decybeli spowodowało wycięcie kata. Puszczenie gazu i redukcja biegu też wywala ton wyżej.
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Jak nagrasz telefonem to będzie słychać? U mnie też jest basowo, a mam taki sam konfig sprzętowy jak Ty.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Kratki lubiły sobie wylecieć niespodziewanie więc postanowiłem że do czasu oklejenia auta folią wstrzymam się w montażem dziadów Jeszcze środeczek i pupka
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
jebłem se fote ;]
-
B6 DIVISION
To chyba sobie szczele na prezent ;] Podzielicie się nr części?