Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Dam znaka ile wzieli finalnie jak już odbiorę auto. Poprawek nie było. Tylko podziałali ze zderzakiem bo klar odchodził. Małe spy photo gratów na tygodniowe rezanie ;]
  2. To teraz jeszcze tylko takie hamulce
  3. Mat suxx ;] Co z felgami i reszta to pomyśle. Widziałem fragment aut i całkiem przyzwoicie to wyglądało z satyną.
  4. Hot Rod Red
  5. Poprawka. Soczewki teraz są od A6 C7. Może jutro auto odbiorę już po folii. Czekam normalnie jak dziecko na gwiazdkę ;]
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pier... te pogodę. Jadę zjeść kolacje nad morze ;]
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Litr wódki to najgorsze co może być. Koło 1:00 zacznie mi się znów chcieć pić a do fury nie wejdę ;] Generalnie jestem rozpaczony bo oddałem dziś auto do obklejnia folią i dopiero je w środę odbieram. Nawet nie mam czego sobie poczyścić
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaraz zdechne z nudów. Kupiliście sobie coś ostatnio co Was zaabsorbowało na długie godziny?:> Mam jeszcze dwie godziny przed zamknięciem sklepów ;]
  9. 5000k Osram CBI
  10. 90mm. ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 23:44 ---------- A se zrobiłem fotki zenonów.
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany. Mając ELMa (modul ODB pod BT) można jakoś zmierzyć przyspieszenie od 0 do 100?
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też sobie jutro gdzieś pojeździł. Chłopaki z Poznania jakieś zloty robią albo z Warszawy? ;]
  13. Identycznie. Jak będę zaraz wracał z pracy to nagram. Na razie telefonem. Może się dobrze nagra. Jeszcze jedno. Masz kata wyciętego na chama czy wspawana jest rurka?
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na a4freunde jest dupny temat o tym juz od 2 lat 8E/B7 Umbauanleitung zur autom. Heckklappenöffnung am B7 Avant To teraz proszę przetłumaczyć. Co poczeba do moda ;]
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rękawice zostały rzucone ;] Gdzieś mi się ten mod przewijał. Nawet były dokładnie opisane z jakiego samochodu siłowniki kupić by właśnie nie strzeliły w pysk.
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.
  17. Niet, kto inny. No właśnie też mi się wydawało że taka mało naprężona.
  18. A to nie ori? Sprzedawał ją jeden forumowicz. Dałem jak za oryginał.
  19. Nie starczyło hajsu ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 23:29 ---------- Wielkie MOOOOOODDYYYY zawitały! Oczywiście zakochany w filtrach... wrzucam zdjęcia ;] Pomalowałem sobie śruby na srebrno dla próby... Tak mi się spodobało że poleciałem tak ze wszystkim ;] Siatka na ziemniaki Ta fotka nic nie przedstawia ;]
  20. Wg mnie jest to efekt wycięcia kata.
  21. U mnie największe przyrost decybeli spowodowało wycięcie kata. Puszczenie gazu i redukcja biegu też wywala ton wyżej.
  22. Jak nagrasz telefonem to będzie słychać? U mnie też jest basowo, a mam taki sam konfig sprzętowy jak Ty.
  23. Kratki lubiły sobie wylecieć niespodziewanie więc postanowiłem że do czasu oklejenia auta folią wstrzymam się w montażem dziadów Jeszcze środeczek i pupka
  24. jebłem se fote ;]
  25. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To chyba sobie szczele na prezent ;] Podzielicie się nr części?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.