Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jadę do Częstochowy po graty do Audi. Za tydzień wpadne ;]
  2. Robiliście/słyszeliście/widzieliście gdzieś tak zrezany wydech do B6 bez puch? W sensie zrobiony przelot? Dużo głośniej to buczy?
  3. Poduszka bedzie dzialac?
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dmuchałem właśnie w swój alkomat. Wykryło generalnie 0,0. Nadmienię że zawsze pokrywał swoje odczyty z odczytami policyjnego alkomatu na komendzie. No nic. Prysznic to podstawa na rozjaśnienie umysłu...
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Typy. Mam jechać pod czarny sufit na 13:00 jakiś kawałek kilosów. Skończyłem pić o 4 generalnie na głowe 0,7 Jacka. Jechać?
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnio zachorowałem na lampki oświetleniowej wnętrza z nowego Forda S-maxa. Niby led, ale o super barwie jak ori xenon 4300. Cena w ASO Forda - 300zł
  7. Dobry wynik? Skok o 10 KM względem chipa to dobry wynik?:>
  8. E tam. Od 8 do 1 w nocy da rade ;]
  9. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Czy tylko mnie ta kamera się tak CHOLERNIE brudzi w ciągu paru minut jazdy?
  10. Gdzieś mi się obiło o uszy. Ale nie wiem gdzie dokładnie leży problem. Nie można odblokować VIMa z ledzie tak jak w zwykłym?
  11. Ja zawsze mówię że muszę szybciej wydać tej hajs niż Ty na ciuchy ;]
  12. 300 000 zgłoszeń z całej Polski. By zgłoszenie było ważne potrzeba paragon. Załóżmy że na każdym paragonie mają marże 1zł (oczywiście jest grubo większa. Szczególnie na malutkich rzeczach typu akumulatorki) 300 000 x minimum 1zł. Dziękuje
  13. AUDI A4 B6 B7 1.8 TURBO TŁUMIK KOMPLETNY WYDECH (3028270197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten jest ok? No to go łykam Bo już zderzak od eSy się śmieje do mnie w garażu
  14. Czy mi się wydaje czy na allegro nie ma dosłownie żadnego teraz wydechu? Ani od 1.8 ani od 2.5 pod fwd? ;]
  15. Nie jest ważne czy ma auto czy nie. Ciebie interesuję tylko sam satynowy przełącznik. U mnie poszedł w piz*u dawca. Przeżył tylko sam wcześniej wspomniany przełącznik
  16. Naszykuj się na rzeźbę. To nie jest p'n'p.
  17. Heh. Nigdy się nikomu nie dogodzi. Blondynki chcą być brunetkami, laski z kręconymi włosami usilnie je prostują, właściciele audic z chromem szukają czarnych, a Ci z czarnymi chcą się pokroić za chromy... a ić pan!
  18. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Się reza Właśnie kamerę skończyłem instalować. W końcu wygląda wybornie
  19. Taka tam pierdółka. Najpierw leżała chińska kamera poklejona klejem na gorąco. Wyglądało koszmarnie, działało koszmarnie i brudziła się (wystawała za bardzo)... koszmarnie Połechtany kamerą, którą sprzedaje PUMA zrezałem coś takiego Jest ori. Q7 ale ori. Co nie?
  20. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Radze dobrze szukać bo można wyrwać za 600zł blende, kamerę i ... lampki ledowe
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ramka pod automat podpasie pod manuala czy od czapy będzie wyglądać?
  22. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najlepiej Windows 98.
  23. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pewnie że się widzimy. Bo masz zaległe lampki... ; ))))))))
  24. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartku, ucieszysz się : ) Jadę w sobotę do Poznania robić fmica
  25. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kup moje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.