Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Tylko z przodu masz zaznaczone otwory montażowe. Tył musisz robić na oko. Diody nie są kierunkowe. Bynajmniej nie widziałem jakieś różnicy. ---------- Post dopisany 13-01-2013 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 13:25 ---------- O krok bliżej do kamery i tunera dvb-t. Ostrość... Muaaa:facepalm:
  2. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj, telefon zgubiłeś?
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem na etapie podłączania kamerki cofania. Adapter już siedzi. RNS widzi go jako TV. Także tu jest wszystko ok. Mam problem z kamerką. Z kabla video na obu końcach oprócz chincha wychodzi czerwony kabelek? WTF? Zasilanie wpiąłem pod lampkę wsteczną, ale przy wrzuceniu R nie widzę żadnego obrazu na RNS? // dobra, mam ;]
  4. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziś rezanie Dj przez telefon? ;]
  5. Na szczęście tez nie mój bo wszystko działa Sent from my iPad using Tapatalk HD
  6. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek, nie skumałeś o co chodziło Mariuszowi... Oczekiwał że będziemy teraz pisać "niee, błagam. Proszę Cie... przyjedź"
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grunt to wiedzieć kiedy przestać
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli generalnie trzeba przełożyć tyle ile się da za starego pilota. Zrobić grot u pierwszego lepszego kluczykarza i przyuczyć nowy kluczyk? Czy samochód po swapie wnętrzności starego kluczyka będzię reagował na nowy?
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bawił się ktoś w swapa kluczyka na B7? OBUDOWA pilota 3p kluczyk Audi B7 A4 A6 Q7 (2930600873) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. Jesteśmy na etapie poszukiwania dawcy silniczka
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odemnie 150:decayed: ale używany Panie! No to idź do ASO:facepalm: Skąd ten bulwers?:> Już leży piękny nowy wąż na fotelu obok. Łypie na mnie okiem swą świecącą szybkozłączką ;]
  12. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kacper Duraj aka JeyJey Promo video (hit mix) - YouTube Tak gra Dj.
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    odemnie 150:decayed: ale używany Panie!
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wąż łączący od turbiny w AVF - ASO ~800zł Wąż łączący od miłego Pana w Łodzi - 290zł
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać dowiedziałem się kanałami ciemnymi ile kosztuje wąż od turbo... Gdzie można kupić zamiennik? Jakiś wąż od traktora?
  17. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie chce go rozbierać... potrzebujemy i bardzo ładnie prosimy... o jeden mały silniczek od tylnych szyb O ile oczywiście Bartek nie da rady załatwić takowy na 10 sekund z pobliskiego szrotu... Dziś sobie Bartłomieju uświadomiłem że kupienie na jutro węża od turbo będzie dość trudne. Gdyż jest dziś piątek:facepalm:
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki nr katalogowy ma waż od turbiny. Ten idący do chłodnicy? Mówie o 1.9 AVF. Jak to wygląda z zamiennikami? Warto się bawić?
  19. Moduł podmieniony od auta z 4x szybami i niestety d*pa. Dalej tylne szyby martwe.
  20. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz, jest sprawa ;]
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tuner Odbiornik Naziemnej telewizji cyfrowej TV DTR-1330 DVB-T z wejściem USB, tuner cyfrowy dvb-t mpg-2 mpg 4 do auta, telewizja dvb-t w samochodzie Ma ktoś u siebie tuner dvb-t w OOOO?
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    NOWE ORYGINALNE PRZYCISKI EL SZYB AUDI A4 B8 A5 Q5 (2817215843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Masz jakieś przeczucie czy czekasz na sen jak w przypadku MCE?
  24. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Winiar? ;]
  25. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    make my day...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.