Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Sprawdz czy + i - kabli głośnikowych się gdzieś nie styka. Miałem to samo (też Yamaha) jak mi się kable rozkreciły (prowizorka na skręcenie kabli )
  2. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Włączcie sobie ten film od końca
  3. Heh, z tą wygodą jest także mnie się wygodniej jeździ na Bilstein B6 niż na stockowym zawiasie
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po prostu widziałem jak to w B5 działa. Dopiero po paru sekundach układ się budzi. Natomiast w Lexusie LS zapierda... jak oczy pedofila po podstawówce. Chciałem mieć porównanie
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Wam działa samopoziom w B6? Z prędkością emerytowanego ślimaka czy błyskawicznie?
  6. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    fap fap fap ;]
  7. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chemiczni Bracia powinni mi jakąś dziwkę sprezentować jak im taki wynik na produkcie wygenerowałem ; )
  8. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kobita widzi co kupujesz?? ;]
  9. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak, to jest ten zapach. Kiedy kupowałem na showcarshine.pl ale widzę że już go nie ma.
  10. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kur... dałby migacza przy drifcie i by się odfikali ;]
  11. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Macie dziwkarze ;] Zapach striptizerki - najlepszy niespotykany zapach do samochodu
  12. Chromowana naklejka V10 i StreetRacing na klapę
  13. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartek, chyba znów dolot rozszczelniłem...
  14. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mieszkałem parę lat, potem nie mieszkałem. Teraz znów coraz częściej się pojawiam Tam moja luba mieszka.
  15. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DeeJay - jakiś pomysł gdzie kupić el0 opaskę?
  16. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Deejee za słabo trzymał i puściło ;] Na poważnie to wczoraj miałem awarie dolotu. DJ na szybkości naprawił i mieliśmy obawy co do jednej opaski... I oczywiście ją szlag trafił ;] Odgłos był kapitalny. Śmiałem się z niego dobre parę minut. Normalnie jak pierdnięcie u pedała ;]
  17. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dolot ciągłem za sobą po ulicy ;]]]
  18. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wczoraj, 22:55. Włókniarzy. Ktoś mnie widział na awaryjnych przy 6 Sierpnia? ;]
  19. Wczoraj miałem fajne PPFFFUUUUMMM na ulicy wieczorem. Rozszczelnił się "tymczasowy" element dolotu A co do szatańskiego światełka. Kupiłem dwa. Jedno już siedzi na przodzie. Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?
  20. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Pochwal się co to za tuner i kamera. Jak to podłączyłeś?
  21. Czy podłączenie pod lampke sufitową nie da takiego efektu że przy zapaleniu światła z wewnątrz zapalą sie lusterka?
  22. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co to za Spanky? Ja muszę zrobić poprawkę softu, a mój tuner nie uchwytny...
  23. AUDI A3 8P/ A4 B6/ A6 C6 ogrzewany wkład lusterka (2868249545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj prosze ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- światło widzę, światło ;]
  24. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariusz, też miałeś taki miękki hamulec po swapie hebli?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.