Treść opublikowana przez pocas
-
Kino domowe samo się wyłącza:(
Sprawdz czy + i - kabli głośnikowych się gdzieś nie styka. Miałem to samo (też Yamaha) jak mi się kable rozkreciły (prowizorka na skręcenie kabli )
-
Spociki Łódzkie
Włączcie sobie ten film od końca
-
[B6 AVF] A4B6 Avant + Breyton Avalanche 18" + Gleba = Czarnulka na ziemi
Heh, z tą wygodą jest także mnie się wygodniej jeździ na Bilstein B6 niż na stockowym zawiasie
-
B6 DIVISION
Po prostu widziałem jak to w B5 działa. Dopiero po paru sekundach układ się budzi. Natomiast w Lexusie LS zapierda... jak oczy pedofila po podstawówce. Chciałem mieć porównanie
-
B6 DIVISION
Jak Wam działa samopoziom w B6? Z prędkością emerytowanego ślimaka czy błyskawicznie?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Chemiczni Bracia powinni mi jakąś dziwkę sprezentować jak im taki wynik na produkcie wygenerowałem ; )
-
Spociki Łódzkie
Kobita widzi co kupujesz?? ;]
-
Spociki Łódzkie
Tak, to jest ten zapach. Kiedy kupowałem na showcarshine.pl ale widzę że już go nie ma.
-
Spociki Łódzkie
Kur... dałby migacza przy drifcie i by się odfikali ;]
-
Spociki Łódzkie
Macie dziwkarze ;] Zapach striptizerki - najlepszy niespotykany zapach do samochodu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Chromowana naklejka V10 i StreetRacing na klapę
-
Spociki Łódzkie
Bartek, chyba znów dolot rozszczelniłem...
-
Spociki Łódzkie
Mieszkałem parę lat, potem nie mieszkałem. Teraz znów coraz częściej się pojawiam Tam moja luba mieszka.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
z 10zł ; )
-
Spociki Łódzkie
DeeJay - jakiś pomysł gdzie kupić el0 opaskę?
-
Spociki Łódzkie
Deejee za słabo trzymał i puściło ;] Na poważnie to wczoraj miałem awarie dolotu. DJ na szybkości naprawił i mieliśmy obawy co do jednej opaski... I oczywiście ją szlag trafił ;] Odgłos był kapitalny. Śmiałem się z niego dobre parę minut. Normalnie jak pierdnięcie u pedała ;]
-
Spociki Łódzkie
Dolot ciągłem za sobą po ulicy ;]]]
-
Spociki Łódzkie
Wczoraj, 22:55. Włókniarzy. Ktoś mnie widział na awaryjnych przy 6 Sierpnia? ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Wczoraj miałem fajne PPFFFUUUUMMM na ulicy wieczorem. Rozszczelnił się "tymczasowy" element dolotu A co do szatańskiego światełka. Kupiłem dwa. Jedno już siedzi na przodzie. Teraz zabieram się za tył. Było to tam w ogóle montowane fabrycznie?
-
[B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Pochwal się co to za tuner i kamera. Jak to podłączyłeś?
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Czy podłączenie pod lampke sufitową nie da takiego efektu że przy zapaleniu światła z wewnątrz zapalą sie lusterka?
-
Spociki Łódzkie
Co to za Spanky? Ja muszę zrobić poprawkę softu, a mój tuner nie uchwytny...
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
AUDI A3 8P/ A4 B6/ A6 C6 ogrzewany wkład lusterka (2868249545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj prosze ---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- światło widzę, światło ;]
-
Spociki Łódzkie
Mariusz, też miałeś taki miękki hamulec po swapie hebli?