Treść opublikowana przez pocas
-
Spociki Łódzkie
Powitać. Muszę chyba jakiś prezent wyrezać Audi. Normalnie odpala w mrozie. Jeździ jak latem ;]
-
Spociki Łódzkie
Weź z tym rns wyjdź... Co było źle? Czemu nie było komunikacji?
-
Spociki Łódzkie
Szczerze mówiąc szukam kogoś w Łodzi i okolic
-
Spociki Łódzkie
Potrzebuję... Człowieka co mi zrobi dwa boczki w alcantarze. Zna ktoś? ;]
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Trzyma się to z lewej strony na dwóch śrubach przykręcony do boku. Wykorzystałem miejsce, które jest naszykowane na wyłącznik airbagu. Generalnie podcinałem jakieś 4cm lewego boku i drugie tyle całego rogu z prawej strony. Najbardziej cierpiałem z powodu braku (umiejętności pewnie:P) możliwości wypięcia klapy schowka. Ciężko się tym manewruję
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Dziś mocowalem swoją zmienierke i o dziwo nie miałem tych kabli od linii K w starej wiązce. Olalem i jakoś dziala;-) rns trzeba kodowac pod zmieniarke? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Będzie dziś ktoś na zlocie z Bose?- B6 DIVISION
Audi RNS-E graficzny system Parkowania z montażem (2813654292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kto powie jak oni coś takiego robią?- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Włącznik świateł był używany czy kupowałeś w ASO?- B6/B7 montaż popielniczki 2 DIN w tunel 1 DIN
Dlatego mnie zaciekawił ten temat. Obciera mi o klimatronic. Cudowałem z jego obsadzeniem, ale widocznie muszę przy okazji spojrzeć dokładniej.- montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
To się pali cały czas? Wydawało mi się oświetlanie nóg przechodzi przez moduł komfortu.- B6/B7 montaż popielniczki 2 DIN w tunel 1 DIN
Ale powiedz mi. W ogóle nie da się zamontować popiołki 2din do tunelu 1 din? Bo jakby to powiedzieć Mam tunel 1 din. Podcięty pod RNS i 2 dinowy klimatronic, a do tego popiołke 2 din, która delikatnie obciera od klimę. Zastanawiałem się czy to normalne ;]- Spociki Łódzkie
To trzeba fure umyć jak goście będą ;]- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Od razu Cie uprzedzę. Kolory inne niż czarny i biały mat = w chu... czasu czekania na dostawę. Do tego jeszcze transport morski ... lalala ; )- Spociki Łódzkie
Dj, co rezamy teraz? Servotronic? ;]- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Cztery ;> po ile ten iphone?- B6 DIVISION
Kleme jedną z aku? Łopatologicznie proszę.- B6 DIVISION
Zagadka. Auto stało 3 dni bez ruszania. Nowy akumulator. Na pewno nic nie było w aucie nie wyłączone. Zero totalne przy próbie odpalenia. Na aku mam takie śmieszne okienko gdzie jest pokazany status naładowania - widać "Do ładowania". No dobra, naładuje jutro, ale pytanie. Co tak zeżarło? Może wina MCE? Przymierzam się do wymiany bo sypie błędami.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To ma sens : ) Faktycznie. Tak działa. Dziwiłem się bo jego wciskanie niczym nie skutkowało na pierwszy rzut oka. Ni to lampki żadnej ni sygnału.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Przymierzam się do kupna Q7 i dziś oglądałem pewną sztukę z takim guziczkiem Kto powie co to? Mówię o grzybku obok joysticka od regulacji kierownicy.- Bixenon Xenon od A do Z
Na projektorze z A5 mozna uzyskac wiecej swiatla niz na tym ori bi xenon z a4.Nic pozatym. Odciecie bardzo kiepskie ,odbite swiatlo tez slabawe a szerokosc swiecenia* obstawiam ze na pierwszym zdjeciu swieci jedna soczewka. A odcięcie jest *tak perfekcyjne poniewaz soczewka w tym projektorze jest idealnie klarowna..idealnie.Do tego przeslona odcinajac swiatlo,na calej szerokosci odblysnka jest plaska jak stol(pomijajac sam jej srodek ktory ma obowiazkowy schodek) Takich soczewek nie produkuje zaden producent oswietlenia typu valeo bosch hella i inne znane. Takie soczewki produkuja chinczycy i sprzedaja na aukcjach albo w sklepach,wlasnie po to zeby tuningowac oswietlenie.Odciecie robi ogromne wrazenie ale jazda po zmroku jest malo przyjemna.Nie widzisz totalnie nic nad linia odciecia.Odczytanie jakichkolwiek znakow itp graniczy z cudem.W praktyce, jazda samochodem z lampami ktore sa wyposazone w takie soczewki ,jest bardzo uciazliwa. Szeroki i nie gleboki,porzadny odlbysnik ,idealnie klarowna soczewka i prosta przeslona i jest taki efekt jak na zdjeciu. Zajrzyj tutaj Koito-Koito Manufacturers, Suppliers and Exporters on Alibaba.comAuto Lighting System Projektor prosto ze wschodu i podobno pasuje do Q5.Inna *soczewka,przeslona,odblysnikmocowanie palnika. The Retrofit Source online: headlight upgrades for all applications Rewelacyjna strona gdzie mozna kupic projektory ori i "podkrecone" . Same czyste soczewki tez maja do roznych projektorow. Warto przegladanac * *Beam pattern pics Dziękuje za wyczerpujący post. Stronę znam. Troszkę się zacząłem nią jarać, ale niestety i tak nie będę w stanie/umiał tych soczewek sam zamontować. Jedyne co ostatnio zrobiłem to kupiłem przetwornicę Koito. Może coś poprawi w lampie. Co do tego odcięcia. Masz rację. Już wyleczyłem z tego bo takich argumentach. Jak teraz sobie przypomnę to w lampach od Avensisa T27 na linie odcięcia miałem takie malutkie kwadraciki uformowane ze snopu światła. Właśnie po to by oświetla znaki drogowe.- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jak to jest? Wszyscy zmieniają heble jak chcą m.in. Siemian i reszta a jedno z najbardziej zrezanych aut na forum "powiedziało" nie i uj "nie chcę takich hamulców"? Bo może wszyscy zmieniają heble bez zmiany kodowania?:> Np. tak jak ja.- B6 DIVISION
kurde... kasowałem ; ) Odpalam auto ( z reguły rano) i nie reagują migacze, parktronic, radio się nie właczą razem z silnikiem. Dopiero chwilę musze poczekać. Czasami zamknąć, otworzyć samochód by działało wsio. A błędy z 17 to wynik problemów z przetwornica. Czasami przy odpalaniu xenonów dostają błąd abs, esp i hamulcy. - Spociki Łódzkie