Treść opublikowana przez pocas
-
Spociki Łódzkie
Oczy tu nie mają z tym nic wspólnego. Liczy się zapach ;]
-
Spociki Łódzkie
Zdajesz sobie sprawe że jeżeli jakimś cudem wejdzie do Twojego samochodu... poczuje dziwkę? ;]
-
B6 DIVISION
Leć w chrom. Przecież masz chromowany przełącznik świateł? Panowie, nada się to? Nie brakuje niczego? ZDERZAK TYŁ AUDI A4 B6 KOMBI S-LINE (2919116896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spociki Łódzkie
Bartku, wypowiedz się czy to żelastwo podpasuje do mnie?
-
Spociki Łódzkie
ADR czyli... ? Benzyna jakaś? Obawiam się że może pasować. Słyszałem że tylko 1.8 i 2.5 pasują.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Ta fura to taki golas że nawet nie ma co kupić ;]
-
Spociki Łódzkie
Jaki k**wa zestaw naprawczy? ;] Tu pomoże tylko zrobieniu w końcu kwasu, a nie zabawy z jakimiś gumolitami
-
Spociki Łódzkie
Deeeejaayyy... znowu się rura od dolotu posiekała... Z 1mm od opaski przy turbo...
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
4x szyby - 199zł 1 przełącznik - 79zł diody - 59zł ---------- Post dopisany 07-01-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 11:20 ---------- Coś nowego. Kolorowy fis i wymęczony chromowany przełącznik...
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Trochę babrania jest, ale efekt przy alu listwach i chromowanych przełącznikach szyb robi robotę.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Rezaj przełącznik na chromowany!
-
Spociki Łódzkie
Dj, masz lajka...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Weź w ogóle nie mów takich rzeczy... Szybko wsadziłem tam popielnice dwa din, ale to już w ogóle nie mam gdzie telefonu wkładać ;[
-
B6 DIVISION
Brak efektu? Przecież wyraźnie widać czerwoną łunę w okolicach lewarka od biegów.
-
[ALL B6] S4 b6
Ej no!! Oglądałem ją już tyle razy że znam na pamięć wyposażenie. Miałem po weekendzie dzwonić na ogladanie.... faken ;] Gratuluje fury.
-
Spociki Łódzkie
Dobra, już potwierdziłem. Tego nie pomaluje ;]]]]]
-
Spociki Łódzkie
Da radę odpalić auto bez licznika?
- Spociki Łódzkie
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Szczerze mówiąc to nie wiem czy przy tak kiepski soczewkach jak te w ori w b6 jest sens wkładania tych żarników Ludzie je wkładają np. do soczewek od Lexusa LS430/460/Acura Jak to mówie. Eat this... ; )
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Nie sr** żarem. Recaro wkładacie a na bezpieczeństwo Wam szkoda : ))))
-
Kino domowe samo się wyłącza:(
Tak sobie patrze że mam ten sam amplo Wypnij dla testów ze dwa głośniki i zobacz czy się dalej wyłącza.
-
Spociki Łódzkie
I pewnie facet chce MCE high i Bose na wzmaku A6...
-
B6 DIVISION
Jest jakiś bezpiecznik odpowiadający za prace silniczków regulujących wysokość lamp?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Artur, zobacz sobie żarniki Osram CBI. Posiadam juz pare miesięcy i nie widziałem lepszego światła. Na forum HidPlanet też sobie je chwalą. By nie być gołosłownym New Osram D2S Bulb Xenarc Cool Blue Intense
-
Kino domowe samo się wyłącza:(
No to możemy mieć winnego. Mnie też się często wyłączyło kino. Już prawie pakowałem je by oddać na gwarancje. Aż doznałem objawienia jak kobita odkurzała i targała biednym kablem na lewo i prawo