Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wg mnie to norma łamagi Zdejmowałem już pary razy boczki i dosłownie może jedną spinkę uwaliłem. Teraz miałem robioną tylna el. szyb i to samo. Zero ofiar. Ale oczywiście 20 spinek siedzi i czeka
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    silnik silniczek szyby AUDI A4 B6 B7 8E1959801H (2925280791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jest silniczek w wersji dla składanych luster?
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzwoniłem do człowieka. Chce 1000zł od ręki z dokładką Zendera. Podobno gada tak samo jak seria. Może minimalnie inaczej.
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To "pierdzi" w tdi?
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam golas? Dałem 500zł ostatnio.
  6. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nienawidzę tej naklejki ;] Po co Ci grzana szyba. Zaraz się zima skończy
  7. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nawet myślałem dzisiaj o Tobie;p Jak next week, to albo jego koniec, albo jeszcze next - za dużo mi się na łeb zwaliło, tudzież sam sobie nałożyłem, a wniosek jeszcze nienapisany;/ Muszę przypilnować tematu i otwierać ten sklep;] Trzeba te kamerę ogarnąć, ale może sam dam radę. Wpadły dziś lustra od S4 ;P Ale z tego co widziałem to nie trzeba żadnych kabli ciągnąć. Wszystko plug n play.
  8. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DeeJay_Kill - szykuj następny tydzień dla mnie. Troszkę gratów będzie ; ))))
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówisz o tej hennie z wakacji?
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozostałe musisz trzymać w ręku i w momencie dzwona szybko potrzeć o siebie Lustra z S4 moje
  11. Laguna, jak coś to mam nowe z ASO guziki 4x i 1x do szyb w chromie, takie jak tutaj masz.
  12. pocas odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Dajcie mu żyć. Jak będzie gotowe to na pewno tu wejdzie i napisze. Jak widzę jakiś nowy post to już myślę że coś się zadziało, a tu znowu "kiedy będzie?"
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oddam nerkę za halogeny do zderzak S4 turzol coś kiedyś pisał że ma jeden :>
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    loteria To jakoś wpływa? Raz wbity pin do rns chyba się paruje z licznikiem i wyciąganie aku nie ma znaczenia (?)
  15. How to Transfer Your Contacts From Gmail to Your iPhone | Tech Tips - Salon.com Tym się podpierałem jak kobitce zrzucałem kontakty z Desire HD na 4S.
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo to normalna rzecz przy projektowaniu części. Daleko nie trzeba szukać. Ostatnio do łódzkiej politechniki wpłynął wniosek o zaprojektowanie pewnej części do nowo powstające zmywarki. Jedno z kryteriów? Max 3 lata żywotności i użycie b. drogich części by nie było sensu budowania zamienników. Oczywiście w artykule jedzie autor po bandzie na 100%, ale niestety z biegiem lat będziemy się tylko zbliżać do takiej wizji, a nie oddalać.
  17. Wrzuć jakieś zdjęcia jak to wygląda na soczewkach lexusa to porównamy jak to świeci na ori instalacji lexa na żarniku xenonowym. Często jeżdżę LS460 i krew zalewa jak wsiadam do swojej B6, która i tak bardzo doceniam pod kątem światła.
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie spodziewałem się że tylko jedna osoba przeczyta ze zrozumieniem artykul o tym Audi B5... AndyN 1:0 reszta
  19. Nie wiesz - nie pisz ! Kolega ma fotele z materiału produkowanego przez Alcantara Spa. i nie porównuj tego do chińskiego materiału za 20 zł. Mało tego. Z tego co widzę na tym próbniku to sama nazwa "alcantara" jest zastrzeżona przez firmę Alcantara S.p.A.
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz: 500 tys. km w Audi, czyli jak nie należy budować samochodów - Wykop.pl Znalezione dziś na wykopie.
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grill kratka kratki Audi A4 S4 B6 S-line (2926172601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pocisneli... Ktoś tu już ładnie opisał jak wsadzić ten grill C5?
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i niestety wygrałem aukcje z gołym zderzakiem od S4 za 500zł. Witaj drutex style
  23. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak ;] Takie coś
  24. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale to brzydkie w sensie zderzak. Nie ta czerwona b6.
  25. pocas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    obserwuje. dowiedziałem sie, ze te co masz teraz w lampach montowane są tez w lampach a6c7 soczewkowych bixenonowych:) No to mnie satysfakcjonuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.