Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie spotkałem się ze stacją, która był to prawidłowo ustawiła Lepiej porównać z autem, który ma poprawną wysokość. ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- ku... kupował ktoś coś w tym lub w zeszłym tygodniu z GETem? Czekam już drugi tydzień i nic. Telefon milczy. Wiem że oni robią zamówienia co czwartek, ale dwa tygodnie i zero kontaktu to troszkę przesada
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jaki jest nr części śrubki od półki nad kolanami po stronie kierowcy?
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwsze A4 dla Adama Małysza Do dziś pamiętam sytuacje na poznańskiej giełdzie. - Ma Pan zderzak do A4 B6? - B6? - No B6, Audi. - Hmm - 2004 rok auto - Małyszówka? - tja, małyszówka... - trzeba było tak od razu
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drugie pytanie. Robię porządek przed wiosną z autem. Poprawki lakiernicze takie tam. Malować listwy w kolor czy nie? Mam lusterka od S4, ale nie mam srebrny ramek do okoła szyb.
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kot tam nie wejdzie? ULTER SPORT Końcówka ozdobna 90mm N1-90RS Łódź (3058315329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie coś?
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie końcówki się zwyczajowo zakłada do dwu rurki? 80mm? Zderzak od S4.
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może być taka fota felgi?
  8. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Port czy Real?
  9. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może ja.
  10. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Nie ma tego w etce. Jest tylko nr wtyczek, które i tak trzeba uciąć.
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI S4 4.2 V8 Manual 6bieg. Szwajcar JAK NOWY !!! (3060798666) - motoAllegro opdsodosdijadfdffd zapowietrzyłem się...
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobno nie zawsze. Ktoś tu miał Media bez leda. Różnica na pierwszy rzut oka to błyszczący ekran, a nie matowy jak w zwykłym. --- sezon czas zacząć! Zderzaki od s-line i s4 w garażu. Tak samo jak podsufitka... Tylko teraz znajdź czas na rezanie
  14. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coś dla dj
  15. Pod GTB trzeba rezać kolektor? Tu są te dodatkowe koszta?
  16. Moda modą, tylko jaka jest różnica między brd a gtb? Widziałem gtb po 900zł od kolegów z forum. Natomiast BRD od CS jest za ok 1200zl. Nie chce wybierać czegokolwiek pod kątem 3 stów
  17. Troszkę mętlik w głowie mam pany. Na dzień dzisiejszy siedzi u mnie hybryda z Passka, która chyba kończy żywot. CompSport chce mi włożyć swoje BRD. A ja tu czytam jeszcze o Gtb 1756. Pytanie... co lepsze? Wiadomo, że fajny by był dobry dół...
  18. tego jeszcze nikt nie potwierdził ... Tak jak napisałeś wcześniej. Poduszka ma chronić, a nie wyglądać... Nie kumam
  19. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I wzmocnij dolot...
  20. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mistrzostwo świata... Porządnie zespawany dolot z kwasu ... rozjebałem... Jednym radosnym przejazdem...
  21. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coś się jebie z forum. Ciągle mnie do 2633 strony przenosi
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ludzie by mi się na nie spuszczali. Nie domyłbym
  23. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jakie są teraz modne kolory felg pod czarne auto? ;]
  24. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Tuner tv albo siakiś adapter multimedialny.
  25. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie zapomniane przeżycie przewozić podsufitkę w aucie osobowym ; )))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.