Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, komu po jakimś rezaniu został mały dekielek prawej lampy? Ten, który się zdejmuje przy wymianie żarówki od długich.
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To Oni nawet w niedzielę pracują Jak jest praca to trzeba pracować! Typasy. Kto ma te rurkę od chłodzenia schowka? Sprawdza to się?
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem jechać rano do CompSportu na wymiane jakiegoś ćwoka w BRD... ale jestem ... ZAJEB... wódą
  4. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Tu leży największy problem...
  5. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Auto generalnie pociśnięte po całości. Wielki szacun. Tylko jedna rzecz mnie uderzyła. Jak to możliwe że nie masz PDC!? Swoją drogą. Czekam na obiecane kiedyś fotki z bliska carbonu ;]
  6. Pięknie leży bo to RS!
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz co. U mnie przód ma inne amory. Myślałem że to z tego powodu.
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie siadło tyle ile miało. Czyli 3 cm. Zobacz tył. Przód jest na Bilsteinach B6.
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko troszkę To nawet nie rezanie
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ETKA milczy w tym temacie. Znalazłem tylko takie coś ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- BUSTED! DIY: B6 Center Console Removal and B7 Center Console Istall Jeszcze to (nr części) B7 center console swap -- the entire parts list, in black Prawie 600zł w ASO za samą konsole...
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie działa mi ta ETKA online. Możecie sprawdzić dla mnie nr tunelu z wersji z US? Ciekawe czy można to kupić w naszym ASO. Interere mnie takie coś.
  12. up 1 post. ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 23:00 ---------- Przypasi? :grin:
  13. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ;]]
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, na szybkości. Potrzebuje nr części prawego (po stronie pasażera) uchwytu od lampy.
  15. RNS-E nie ledowy jest passé ;]
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem dziś umawiać się na korektę lakieru i zobaczyłem płachtę czerwonej folii glossy ...... :slina: Chyba oleje korektę ;]
  17. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak pęknie mi guma to Was obciążę alimentami
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dobra. To naciągam ;]]
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Typy typy. Mam pytanie. Mam teraz felgi z szalonym ET 30. Do tego szerokość 8,5 cala? albo 9,5 i nie pamiętam ; P Mam założone opony 235/40/18. Ostatnio zrobiła się dziura w jednej oponce i wpadłem na pomysł wymiany też tylnych gum na nowe (dwu latki, troszke podrapane). Chciałem sobie nowy komplet 235 przerzucić na tył, a na przód dać 225. Da radę jeszcze naciągnąć takie coś na felge? Tylko mam takie zdjęcie jak to wygląda na dzień dzisiejszy.
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie żarówki do przeciwmgielnych, ledowe? Co by był dobry efekt przy comming/leaving home.
  21. Misja na RS4 zaliczona. Teraz zrób z tego R8
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Syny. Na tym filmiku mają typy w tunelu uchwyty na kubki zamiast zapalniczki. Występowały takie tunele w B6/B7??
  23. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakieś luzy? ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Można to jakoś otworzyć w zwolnionym tempie? Kuźwa gruba biba Wandej dawaj wbijamy się tam:decayed::decayed: Moja parapetówka. Myślicie że kto filmuje?
  24. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    To tam będą pokazywać cycki??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.