Treść opublikowana przez pocas
-
Spociki Łódzkie
Panowie, komu po jakimś rezaniu został mały dekielek prawej lampy? Ten, który się zdejmuje przy wymianie żarówki od długich.
-
B6 DIVISION
To Oni nawet w niedzielę pracują Jak jest praca to trzeba pracować! Typasy. Kto ma te rurkę od chłodzenia schowka? Sprawdza to się?
-
B6 DIVISION
Miałem jechać rano do CompSportu na wymiane jakiegoś ćwoka w BRD... ale jestem ... ZAJEB... wódą
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Co za golas
-
A4 B6 by P-U-M-A
Tu leży największy problem...
-
A4 B6 by P-U-M-A
Auto generalnie pociśnięte po całości. Wielki szacun. Tylko jedna rzecz mnie uderzyła. Jak to możliwe że nie masz PDC!? Swoją drogą. Czekam na obiecane kiedyś fotki z bliska carbonu ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Pięknie leży bo to RS!
-
B6 DIVISION
Wiesz co. U mnie przód ma inne amory. Myślałem że to z tego powodu.
-
B6 DIVISION
U mnie siadło tyle ile miało. Czyli 3 cm. Zobacz tył. Przód jest na Bilsteinach B6.
-
B6 DIVISION
Tylko troszkę To nawet nie rezanie
-
B6 DIVISION
ETKA milczy w tym temacie. Znalazłem tylko takie coś ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- BUSTED! DIY: B6 Center Console Removal and B7 Center Console Istall Jeszcze to (nr części) B7 center console swap -- the entire parts list, in black Prawie 600zł w ASO za samą konsole...
-
B6 DIVISION
Nie działa mi ta ETKA online. Możecie sprawdzić dla mnie nr tunelu z wersji z US? Ciekawe czy można to kupić w naszym ASO. Interere mnie takie coś.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
up 1 post. ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 23:00 ---------- Przypasi? :grin:
- Spociki Łódzkie
-
B6 DIVISION
Koledzy, na szybkości. Potrzebuje nr części prawego (po stronie pasażera) uchwytu od lampy.
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
RNS-E nie ledowy jest passé ;]
-
B6 DIVISION
Byłem dziś umawiać się na korektę lakieru i zobaczyłem płachtę czerwonej folii glossy ...... :slina: Chyba oleje korektę ;]
-
B6 DIVISION
Jak pęknie mi guma to Was obciążę alimentami
-
B6 DIVISION
No dobra. To naciągam ;]]
-
B6 DIVISION
Typy typy. Mam pytanie. Mam teraz felgi z szalonym ET 30. Do tego szerokość 8,5 cala? albo 9,5 i nie pamiętam ; P Mam założone opony 235/40/18. Ostatnio zrobiła się dziura w jednej oponce i wpadłem na pomysł wymiany też tylnych gum na nowe (dwu latki, troszke podrapane). Chciałem sobie nowy komplet 235 przerzucić na tył, a na przód dać 225. Da radę jeszcze naciągnąć takie coś na felge? Tylko mam takie zdjęcie jak to wygląda na dzień dzisiejszy.
-
B6 DIVISION
Jakie żarówki do przeciwmgielnych, ledowe? Co by był dobry efekt przy comming/leaving home.
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Misja na RS4 zaliczona. Teraz zrób z tego R8
-
B6 DIVISION
Syny. Na tym filmiku mają typy w tunelu uchwyty na kubki zamiast zapalniczki. Występowały takie tunele w B6/B7??
-
B6 DIVISION
Jakieś luzy? ---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Można to jakoś otworzyć w zwolnionym tempie? Kuźwa gruba biba Wandej dawaj wbijamy się tam:decayed::decayed: Moja parapetówka. Myślicie że kto filmuje?
-
A4 B6 by P-U-M-A
To tam będą pokazywać cycki??