Treść opublikowana przez pocas
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Jedźcie sobie do Chorwacji na pogaduszki :grin::grin:
-
B6 DIVISION
Biorę się po świętach bo mam wolne:wink: A po za tym nie mam jeszcze auta bo stoi u lakiernikusa:decayed: Próbowaliśmy kwasami i polerką z pastą jakąś 3M i nie puszcza:kwasny: Więc biorę papier 600 i aż się zrobią matowe i potem klarem psikne:wink: I Ci pożółknie Też miałem ochotę dopolerować swoje felgi i załatwić wszystko klarem. Szybko mnie fachowiec od tego pomysłu lojalnie odciągnął. Podobno zażółci się raz dwa.
-
B6 DIVISION
Byłem u siebie w firmie i właśnie jechaliśmy na żarcie do Chaty. Pacze! A tu jakieś ładne Audi, mówie sobie, na bank klubowicz. Bo jeszcze felgi pucował ściereczką ;]
-
B6 DIVISION
Kto ze Szczecina mył wczoraj ciemnego sedena z szarymi/czarnymi/grafitowymi łopatami z RS na myjce przy rondzie?:>
-
B6 DIVISION
A porządne to to? Widziałem parę na allegro. Ale mają taką dziwną siatkę w wewnątrz. Bardziej podobają mi się gładkie.
-
B6 DIVISION
Typy. Gdzieś tu był link, ale nie mogę znaleźć. Potrzebuje namiar do końcówki wydechu 90mm do wydechu od 1.8T.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Pytam się bo mam właśnie zakładany podwójny wydech od 1.8T do zderzaka od eSy. Wygląda to delikatnie mówiąc - zabawnie Patrzyłem na 100mm, ale to już jest komin. Dlatego taka 90mm by pasowała chyba jak ulał.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Jaką średnicę mają końcówki wydechu w S4?
-
Audi S3 by EcuProject
Oświeć
-
Spociki Łódzkie
DeeeeeJeeeeeeeeeeeeeeee... Wyłacz telefon do soboty. By Ci nikt nie przeszkadzał
-
B6 DIVISION
Dzisiaj w końcu odbieram auto z CompSport. Mam nadzieje że moja wędrówkaą tuningowa się dziś zakończy ;] Swoją drogą. Jeździłem rok na źle ustawione rozrządzie... je je je.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Mam, sorry że nie brałem od Ciebie, ale nie chciałem się bawić w kabelki.
-
B6 DIVISION
Te koła w jednolitym srebrze tracą charakter...
-
B6 DIVISION
Jestem właśnie po montażu czarnej podsufitki... Instalacja bardzo łatwa tyle że czasochłonna. Słowo klucz do tego moda? Zgrabną wkrętarka. Można zwariować od odkręcania śrubek.
-
B6 DIVISION
I podłużnice zespawać z sufitem
-
Przycisk spryskiwaczy lamp
Wiem wiem. Wiocha, nie ori itd W Avensisie miałem guziczek, który odpowiadał za spryskiwacz lamp. Niestety w Audi z tego co wiem jest to wszystko sprzężone z manetką. Nie chce mi się wymieniać modułu, nie chce mieć tego połączonego z "brudzeniem" przedniej szyby wiec sobie wymyśliłem że zrobię to na guziczek Umieszczę go elegancko przy regulacji wysokości świateł. Uwaga, pytanie. Jakie auto miało przycisk do spryskiwaczy z satynowym wykończeniem? --- na allegro z satyny... tylko to :grin:
-
B6 DIVISION
Dziękować dobry człowieku. Mam rozbebranych tyle modów a cholernych zaślepek nie mam...
-
B6 DIVISION
Bierz ten zderzak z giełdy Dobra cena.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Typy. Jest temat. RNS-E led a TV-free. Jak?
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Ten zderzak jest w macie czy mi się wydaje?
-
B6 DIVISION
W b6 występowały zaślepki śrub od wycieraczek przednich? Bo coś to tak dziwnie wygląda.
-
B6 DIVISION
ustawili mi to za friko, jednak robiłem adaptacje wg procedury serwisowej z lapkiem na kolanach. Nie robili problemów z tym. Zobaczę w nocy jak świecą, najwyżej będę kombinował dalej. Przy okazji sprawdzili mi zawiechę i mam do wymiany lewą wewn. osłone przegubu Zamówiłem juz w aso i jutro smigam wymienić Z getem trzeba cierpliwości - ja kiedyś robiłem z kumplem zamowienie za prawie 7500koła i były stresy nieziemskie bo przez miesiąc 0 odezwu z ich strony, ale ostatecznie wszystko przyszło. ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- WTF? Audi A4 b6 rs4 zderzak przedni nie s-line (3099073589) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- edit już wiem Hofele Audi A4 B6 and Audi S4 B6 RSfour Body Kit Styling and aftermarket parts by Hofele Wszystko ok, ale zderzak czeka a kratek nie mam ; )