Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Jedźcie sobie do Chorwacji na pogaduszki :grin::grin:
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biorę się po świętach bo mam wolne:wink: A po za tym nie mam jeszcze auta bo stoi u lakiernikusa:decayed: Próbowaliśmy kwasami i polerką z pastą jakąś 3M i nie puszcza:kwasny: Więc biorę papier 600 i aż się zrobią matowe i potem klarem psikne:wink: I Ci pożółknie Też miałem ochotę dopolerować swoje felgi i załatwić wszystko klarem. Szybko mnie fachowiec od tego pomysłu lojalnie odciągnął. Podobno zażółci się raz dwa.
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłem u siebie w firmie i właśnie jechaliśmy na żarcie do Chaty. Pacze! A tu jakieś ładne Audi, mówie sobie, na bank klubowicz. Bo jeszcze felgi pucował ściereczką ;]
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto ze Szczecina mył wczoraj ciemnego sedena z szarymi/czarnymi/grafitowymi łopatami z RS na myjce przy rondzie?:>
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A porządne to to? Widziałem parę na allegro. Ale mają taką dziwną siatkę w wewnątrz. Bardziej podobają mi się gładkie.
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Typy. Gdzieś tu był link, ale nie mogę znaleźć. Potrzebuje namiar do końcówki wydechu 90mm do wydechu od 1.8T.
  7. Pytam się bo mam właśnie zakładany podwójny wydech od 1.8T do zderzaka od eSy. Wygląda to delikatnie mówiąc - zabawnie Patrzyłem na 100mm, ale to już jest komin. Dlatego taka 90mm by pasowała chyba jak ulał.
  8. Jaką średnicę mają końcówki wydechu w S4?
  9. Oświeć
  10. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DeeeeeJeeeeeeeeeeeeeeee... Wyłacz telefon do soboty. By Ci nikt nie przeszkadzał
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj w końcu odbieram auto z CompSport. Mam nadzieje że moja wędrówkaą tuningowa się dziś zakończy ;] Swoją drogą. Jeździłem rok na źle ustawione rozrządzie... je je je.
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziś wpadło
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam, sorry że nie brałem od Ciebie, ale nie chciałem się bawić w kabelki.
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te koła w jednolitym srebrze tracą charakter...
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem właśnie po montażu czarnej podsufitki... Instalacja bardzo łatwa tyle że czasochłonna. Słowo klucz do tego moda? Zgrabną wkrętarka. Można zwariować od odkręcania śrubek.
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I podłużnice zespawać z sufitem
  17. Wiem wiem. Wiocha, nie ori itd W Avensisie miałem guziczek, który odpowiadał za spryskiwacz lamp. Niestety w Audi z tego co wiem jest to wszystko sprzężone z manetką. Nie chce mi się wymieniać modułu, nie chce mieć tego połączonego z "brudzeniem" przedniej szyby wiec sobie wymyśliłem że zrobię to na guziczek Umieszczę go elegancko przy regulacji wysokości świateł. Uwaga, pytanie. Jakie auto miało przycisk do spryskiwaczy z satynowym wykończeniem? --- na allegro z satyny... tylko to :grin:
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękować dobry człowieku. Mam rozbebranych tyle modów a cholernych zaślepek nie mam...
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz ten zderzak z giełdy Dobra cena.
  20. Typy. Jest temat. RNS-E led a TV-free. Jak?
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba zwykłe.
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To podaj nr : P
  23. Ten zderzak jest w macie czy mi się wydaje?
  24. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W b6 występowały zaślepki śrub od wycieraczek przednich? Bo coś to tak dziwnie wygląda.
  25. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ustawili mi to za friko, jednak robiłem adaptacje wg procedury serwisowej z lapkiem na kolanach. Nie robili problemów z tym. Zobaczę w nocy jak świecą, najwyżej będę kombinował dalej. Przy okazji sprawdzili mi zawiechę i mam do wymiany lewą wewn. osłone przegubu Zamówiłem juz w aso i jutro smigam wymienić Z getem trzeba cierpliwości - ja kiedyś robiłem z kumplem zamowienie za prawie 7500koła i były stresy nieziemskie bo przez miesiąc 0 odezwu z ich strony, ale ostatecznie wszystko przyszło. ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- WTF? Audi A4 b6 rs4 zderzak przedni nie s-line (3099073589) - motoAllegro ---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- edit już wiem Hofele Audi A4 B6 and Audi S4 B6 RSfour Body Kit Styling and aftermarket parts by Hofele Wszystko ok, ale zderzak czeka a kratek nie mam ; )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.