dms13

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia dms13

Reputacja

1. No ja też zachorowałem na a8 po pierwszej przejażdżce moc komfort to było i w S4 ale miejsca tu jest tyle że szok tak jak w moim przypadku 4 osobowa rodzina mega trafione auto co do alu no kurcze są jak nowe poprzedni właściciel założył je w zeszłym roku ale to nie wzór dla mnie będę szukał jakiś 20" szerszych co by autko nabrało charakteru, muszę tylko obczaić jak z zawiechą czy softowo mogę niżej zejść niż pozycja dynamic
  2. No zobaczymy jak to wyjdzie dziś jadę oglądać a8 jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to wrócę nią do domu. Nie oczekuje cudów, bo jak wiadomo autka już leciwe elektroniki sporo więc coś tam zawsze może nie działać, oby nie okazała się jakąś padaczką ;-) No i jest już w domu jak umyję to wrzucę więcej fotek ;-)
  3. Oczywiście myślałem nad większą jednostka ale przy mojej jeździe i przebiegach to 4.2 V8 będzie idealna Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
  4. A8D3 jak coś znajdę godnego i nadającego się do jazdy ;-)
  5. Witaj To są felgi takie jak na tej aukcji: http://allegro.pl/3sdm-model-0-01-19-8-5j-et42-9-5j-et35-5x112-i5839837061.html wszystkie 4 sztuki 19x9,5j ET 35 z tyłu dystans 10 mm opony 235/35/19 Teraz po założeniu gwinta będę mógł ładnie autko opuścić i dopasować do felg, bo wcześniej na oryginalnym zawieszeniu nie było jak zaszaleć. Nie są to przypadkiem Zito 935 Nie ale są prawie identyczne ja swoje malowałem całe w zeszłym roku jak kupiłem bo były poniszczone, i przywrócenie ich od oryginalnego wyglądu wymagałoby mega dużo pracy dlatego poszły całe w lakier. Są chyba ze 4 firmy co mają ten wzór w swojej ofercie, minimalnie różnią się tylko od siebie. I gwint założony. Dziś jedno zdjęcie poglądowe jutro zrobię całego autka, ale końcowe skręcanie będzie kiedy założę koła letnie. Witam Poniżej zamieszczam dwa ostatnie zdjęcia swojego autka. Od soboty cieszy już nowego właściciela, który czekał ponad rok aż zdecyduje się na sprzedanie.
  6. Czemu koła nie będą pasować mam u siebie taki sam rozmiar i et tez chyba 30 fakt krawędź felgi wystaje 1 cm poza obrys auta ale opony 235 na to i jest mega :-)
  7. Ok Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
  8. OK będę czekał na info chciałbym do weekendu zmienić :-)PS oczywiście mówimy o nowych ?
  9. Oczywiście, że chce tylko muszą być nowe i osrama pisz ile za kompet i ich parametry
  10. Witam W swojej S4B6 mam założone żarniki osram xenarc D1S 35W 66043. Boirąc pod uwagę ich wiek i jakość światła które dają przyszedł czas na wymianę, tylko na co?? Czy ktoś może podpowiedzieć czym to zastąpić, żeby przetwornice przeżyły tą wymianę?? Tu kolega wymienił i źle się skończyło http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288267-po-wymianie-zarnikow-ksenony-nie-swieca/?hl=%2Bd1s+%2B66043#entry4146046
  11. Spoko kto pyta nie błądzi mogą być 225 i 235 tyle, że im szersza opona tym będzie bardziej, że tak powiem osłaniać ci zabezpieczać rant felgi. U mnie rant cały jest odkryty, przez co bardzo narażony na uszkodzenia, ale za to efekt kola jest powalający. Jak na 8,5j założysz 225 to będziesz miał tak jak u mnie.
  12. Powiem tak ten wymiar jest optymalny przy tym rozmiarze opony bieżnik schowany jest w błotniku a rant felgi ( cały czyli koło 10 mm wystaje poza obrys błotnika ) z tyłu wsio się chowa na równo z błotnikiem dlatego dałem z tyłu dystans 1 cm, żeby przednie kola i tylne wystawały po tyle samo ) Zdjęcia które masz na forum są na oryginalnym zawieszeniu ( oryginalne amory i sprężyny ) lekko tylko zostało zmodyfikowane przednie zawieszenie obniżając autko o 15 mm. Na oryginalnym będzie super, a jeśli za mocno wystają jak dla ciebie to proponuje felgi o szerokości 8,5j o takich na początku myślałem, one idealnie schowają się i nie będą wystawać poza obrys auta. Co do wzoru to naprawdę jest tego tyle, że ciężko wybrać.
  13. Witaj To są felgi takie jak na tej aukcji: http://allegro.pl/3sdm-model-0-01-19-8-5j-et42-9-5j-et35-5x112-i5839837061.html wszystkie 4 sztuki 19x9,5j ET 35 z tyłu dystans 10 mm opony 235/35/19 Teraz po założeniu gwinta będę mógł ładnie autko opuścić i dopasować do felg, bo wcześniej na oryginalnym zawieszeniu nie było jak zaszaleć.
  14. Dzięki za miłe słowa. W końcu założyłem na tył inne dystanse i teraz zarówno przód jak i tył jest tak samo obsadzony względem krawędzi błotnika. W weekend-a umyję autko i zrobię parę fotek. No i dotarło zawieszenie gwintowane. Jak czas pozwoli to w weekend zostanie zamontowane na aucie :-)
  15. dms13

S4B6

Witam Chciałbym zmienić seryjne zawieszenie na gwint nie wydając przy tym fortuny. Co byście polecili najbardziej pytanie kieruje do posiadaczy S4. http://www.apshop.pl/pl/9362-zawieszenie-gwintowane-ap.html tu jest AP jeździłem na tym w s4b5 i było super, ale może coś innego macie na oku?? Pozdrawiam Darek