Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne


dms13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Życie płata figle i czasami daje nam ostro pod górę. Czemu to piszę, bo 4 miesiące szukałem audi S6 z rocznika 2000-2001 i nic same zmęczone sztuki i 90% w automacie, a ja chciałem manualną skrzynię. Aż tu parę dni temu godzina 22.30 i oferta kupna S4. Szybka decyzja jadę zobaczę, Żonie powiedziałem, że za 30 minut wrócę, tylko się przejadę i zobaczę co to warte. Wróciłem o 2 nad ranem z nowym nabytkiem. Auto ładne, mniejsze w środku, zwłaszcza z tyłu gdzie jeżdżą moje dzieci znacznie od A6 którą miałem poprzednio, no ale jakoś da się tam upchnąć 2 foteliki :-).

Auto kupiłem uszkodzone z tyłu, nie będę rozpisywał się o uszkodzeniach, bo poniżej widać na zdjęciach wszystko. Aaaa i żeby wyjść na przeciw waszym pytaniom ( bo sam takie zadałem sprzedawcy ) "Czemu audi S4 nie ma kierownicy S-line?" to w kodach wyposażenia mam, że pierwszy właściciel sobie taką zażyczył, ze względu na to, ze jest ona multimedialna. P21G

Poniżej parę fotek auta:

20130318345.jpg

20130318347.jpg

20130318346.jpg

20130318348.jpg

20130318349.jpg

20130317343.jpg

20130317341.jpg

20130317340.jpg

20130317337.jpg

20130317334.jpg

No i zdjęcia uszkodzeń auta. Mechanik powiedział, że trudno będzie ogarnąć temat ale da radę hehehehe :grin:

20130318351.jpg

20130318350.jpg

To tyle z grubsza.

Sorki za jakość zdjęć ale miałem dziś rano 2 minuty na ich zrobienie :-). Po jakiejś polerce i czyszczeniu zrobię lepsze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna eSa :kox:

Gratuluję zakupu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiere zmienię na pewno, co do radyjka to właśnie odpaliłem w nim TV i na razie daje radę, ale z czasem zobaczymy. Teraz kompletuję koła na lato, może ściema szybek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne S4 gratuluje

A to te Avusy 18" zostawiasz na zime? A kiery nie masz bo jest multifunkcja i tylko takie fabrycznie wychodzily w B6...bardzo ladne autko powodzonka i bezawaryjnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła co są teraz na aucie to 17" zostają na zimę bo są z nowymi oponami i pasują do autka. Na lato będzie 18". Ściemę pewnie zrobię, jak się trochę cieplej zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogratulowac sztuki:wink:

jak pisza porzednicy kiera i wieksze kolko, i bedzie si:naughty: no bez ciemnych szybek sie nie obejdzie:decayed::wink:

bezawaryjnosci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Standardowo - "Wkladaj kierę z B7 i MMI"

Mój dobry kolega ma RS4 B7, któregoś dnia wstał rano - szok - nie ma mmi i... Kierownicy!!!

Po jego doświadczeniach i widocznym zainteresowaniu na forum tego typu "towarem", myślę że złodzieje są nim również zainteresowani. Uznałem, że zostawiam wyposażenie, takie, jak w oryginale.

Gratulacje - następna eSa B6 - piękny wóz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką średnicę mają końcówki wydechu w S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zmierzyć i napisać, ale gdzieś to już na forum było jak się nie mylę coś koło 8 cm na pewno nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się bo mam właśnie zakładany podwójny wydech od 1.8T do zderzaka od eSy. Wygląda to delikatnie mówiąc - zabawnie ;) Patrzyłem na 100mm, ale to już jest komin. Dlatego taka 90mm by pasowała chyba jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna! Inna kiera, Jakieś koło i będzie kosa! :good: Gratuluję zakupu! Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...