Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne


dms13

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna:slina: tylko zeby Ci mod z lpg do glowy nie wpadl przypadkiem.... bezawaryjnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna:slina: tylko zeby Ci mod z lpg do glowy nie wpadl przypadkiem.... bezawaryjnosci

No przecież jak tak można! LPG do S4!? Zabić, zakopać to mało!!!!!!1111oneoneonenenn1!

Jakbym miał wolną kasę to od razu LPG bym pakował coby taniej i więcej jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carbonu Ci brakuje w środku :decayed: a ja myślałem ostatnio żeby pozbyć się swojego, może dał byś to 1nk i dopłacił hyyyyy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekorów zostają alu, żonie się bardzo spodobały, więc na razie nie zmieniam. Co do kół, to te są na zimę na lato już czekają koła z mojej poprzedniej audi A6

image.jpg

a6_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko. powodzenia w modach :good: dźwięk V8 to jest to... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka! Zazdroszcze multifunkcyjnej kiery :naughty:

Oby sie sprawowała! Jak założysz letnie to zaszczyć nas jakimiś fotkami! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejna eSka ! gratulacje ;) i bezawaryjności życzę !

odnośnie średnicy końcówek wydechu to u mnie jest 100mm i wg mnie jest spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci autko się modzi, może nie tyle co u przodowników, ale zawsze coś do przodu.

20140714_105452.jpg

20140714_105513.jpg

20140714_105521.jpg

20140714_105533.jpg

20140714_105538.jpg

20140714_105439.jpg

20140714_105446.jpg

No i wczorajszy zakup

20140713_191206.jpg

20140713_191142.jpg

20140713_191157.jpg

Tak wiem zimówki :-)

Ale tak poważnie felga 19/9,5 opona 225/35/19 masakra wygląd (pozytywny) ale jak to użytkować nie mam pojęcia

Myślę nad inną oponą 245 i powinno być oki, tylko ET35 i trochę felga wystaje zwłaszcza z przodu tył jest malina.

Zrobię fotki jak przykręcę do autka

Jeśli nie podejdą będą na sprzedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Mrągowa, zawsze probuje z Toba zagadać ale zawsze gdzieś znikasz hehe na żywo lepiej się przezentuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki julekF1 za miłe słowo, fajnie, że autko się podoba, co do felg to kurde et 40 byłoby lepsze, no ale zobaczę czy wypychać nadkola, czy szukać innych felg.

Garry99 no ciężko mnie złapać bo zawsze w biegu, ale od 7:30 do 15:00 zapraszam do mnie do pracy ( Urząd Pracy - Informatyk ) znajdę chwilę na pogadanie, bo po pracy to ciągle gdzieś na fuchę, żeby kasa na paliwo była :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj ja na glebe zakładaj :decayed: felgi a przestaniesz myślec o ich sprzedarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan123 zrobię zdjęcie mojej drogi dojazdowej do domu i jak mi powiesz jak potem na obniżonym zawieszeniu tam się wdrapać to założę. Przydałoby się zejść niżej ale wtedy do domu nie dojadę, czekam aż naprawią mi drogę, jak będzie w pol-bruku a nie dziurach to obniżymy :-)

No i 19x9,5 z oponkami 235/35 zawitało w aucie

20150702_083411.jpg

20150702_083622.jpg

Edytowane przez dms13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też choruje na te felgi,po NMR jeździ srebrne s4 tylko że angol.Felgi kupowaleś nowe,jesteś zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też choruje na te felgi,po NMR jeździ srebrne s4 tylko że angol.Felgi kupowaleś nowe,jesteś zadowolony?

Witam

Felgi niestety nie udało mi się kupić nowych i musiałem zadowolić się używanymi, odnowiłem je tylko z lekka nowe oponki i wyszło jak na zdjęciach choć myślę, że w realu znacznie lepiej to wygląda. Tył mam za szeroko muszę dystanse cieńsze założyć i będzie malina :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna esa :wink: mało foto masz jak na taki czas użytkowania :P

No będę musiał popstrykać, tylko powiem ci, że czasu brak albo z rodzinką albo przy domu coś do zrobienia, albo praca. Czasami nawet nie ma kiedy autka umyć i strach mu wtedy fotki robić :-) Z drugiej strony za mało modyfikuję, a fotki pstrykać tego samego wkoło to chyba nie ma sensu. Autko mam żeby dawało mi radość i wolę się nim przejechać niż mu robić sesję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...