Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Ryzyk fizyk jak to mówią. Coś czuję że wystrzeli, ale nie będzie dopompowana z drugiej naboju.
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znacie jakieś sklepy gdzie sprzedają t-shirt o tematyce motoryzacyjnej? Coś jak to KOSZULKI - sick-stickers.pl
  3. Mam od wczoraj i ciągle nie może mi zejść banan z gęby ;] Tylko troszkę dziwnie reaguje radio na zmianę muzyki, ale idzie się przyzwyczaić.
  4. Pierwszy post uaktualniony o nowe zdjęcia w blasku Ikea
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest wolny wakat w dywizjonie?:>
  6. Jeszcze na dokładkę. Wczoraj do auta miałem wkładać kierownicę, ale okazało się że wtyczka do mojej nowej taśmy nie pasuję. Dzięki Bogu kolega Siemian zwrócił uwagę że trzeba wtyczkę rozebrać, także dzisiaj wracamy do rezania ;]
  7. Plany był chytry. Raz dwa zamontować kierownicę i polecieć z fotkami... Okazało się że taśma, którą kupiłem ma inne gniazdko. Ktoś mądry powie?
  8. Cierpliwości ;] Wieczorem po założeniu kierownicy pocykam parę fotek.
  9. Właśnie wg mnie te relingi super pasują. Czerwony się dobrze komponuję z chromowanymi grillem od eSy. Miałem wszystko malować na czarno, ale zostawiam bo jest imo kosa:decayed:
  10. Folia. Glossy dokładnie.
  11. Spy photo!
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idę dalej Przy wyciąganiu klimy trzeba ruszyć rns? Zesrała mi się ostatnia sztuka wyjmaków...
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da się jakoś wyciągnąć popielniczkę dwa din nie ruszając radia i klimatronica? Wczoraj się mocowałem dobrą godzinę i nic.
  14. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dla Dj. Fana Zbyszka
  15. No w końcu. Nie wyobrażam sobie teraz przejść na zwykłego RNS-E. Tylko kamera bardziej kuleje bo jest większa rozdzielczość ekranu.
  16. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Już wszystko mam w furze
  17. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Powaga to jak odbiorę auto chciałem podjechać na Wasz zlot. Śląsk przecież daleko nie jest ;0
  18. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
  19. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  20. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysek, za flaszkę ;]
  21. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany, ma ktoś z Was dostawczaka? Potrzebuje na okres 16-19 wynajac
  22. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Generalnie taka ori kamera jakościowo d*py nie urywa. Szczególnie na ledowym RNS-E.
  23. W TDi też tak można?
  24. Przy takich mocach korciło by mnie wrzucenie def body kita ; ) Z ciekawości. Co to znaczy procedura startu?
  25. Super sprawa taka wytapicerowana deska, ale jedno ale. Przy takim doinwestowaniu już byś mógł pokusić o lepsze stołki i kierownicę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.