Treść opublikowana przez pocas
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Ryzyk fizyk jak to mówią. Coś czuję że wystrzeli, ale nie będzie dopompowana z drugiej naboju.
-
B6 DIVISION
Znacie jakieś sklepy gdzie sprzedają t-shirt o tematyce motoryzacyjnej? Coś jak to KOSZULKI - sick-stickers.pl
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Mam od wczoraj i ciągle nie może mi zejść banan z gęby ;] Tylko troszkę dziwnie reaguje radio na zmianę muzyki, ale idzie się przyzwyczaić.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Pierwszy post uaktualniony o nowe zdjęcia w blasku Ikea
-
B6 DIVISION
Jest wolny wakat w dywizjonie?:>
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Jeszcze na dokładkę. Wczoraj do auta miałem wkładać kierownicę, ale okazało się że wtyczka do mojej nowej taśmy nie pasuję. Dzięki Bogu kolega Siemian zwrócił uwagę że trzeba wtyczkę rozebrać, także dzisiaj wracamy do rezania ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Plany był chytry. Raz dwa zamontować kierownicę i polecieć z fotkami... Okazało się że taśma, którą kupiłem ma inne gniazdko. Ktoś mądry powie?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Cierpliwości ;] Wieczorem po założeniu kierownicy pocykam parę fotek.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Właśnie wg mnie te relingi super pasują. Czerwony się dobrze komponuję z chromowanymi grillem od eSy. Miałem wszystko malować na czarno, ale zostawiam bo jest imo kosa:decayed:
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Folia. Glossy dokładnie.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Spy photo!
-
B6 DIVISION
Idę dalej Przy wyciąganiu klimy trzeba ruszyć rns? Zesrała mi się ostatnia sztuka wyjmaków...
-
B6 DIVISION
Da się jakoś wyciągnąć popielniczkę dwa din nie ruszając radia i klimatronica? Wczoraj się mocowałem dobrą godzinę i nic.
-
Spociki Łódzkie
Dla Dj. Fana Zbyszka
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
No w końcu. Nie wyobrażam sobie teraz przejść na zwykłego RNS-E. Tylko kamera bardziej kuleje bo jest większa rozdzielczość ekranu.
-
A4 B6 by P-U-M-A
Już wszystko mam w furze
-
A4 B6 by P-U-M-A
Powaga to jak odbiorę auto chciałem podjechać na Wasz zlot. Śląsk przecież daleko nie jest ;0
-
A4 B6 by P-U-M-A
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kłysek, za flaszkę ;]- Spociki Łódzkie
Pany, ma ktoś z Was dostawczaka? Potrzebuje na okres 16-19 wynajac- Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Generalnie taka ori kamera jakościowo d*py nie urywa. Szczególnie na ledowym RNS-E.- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
W TDi też tak można?- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Przy takich mocach korciło by mnie wrzucenie def body kita ; ) Z ciekawości. Co to znaczy procedura startu?- [A4 B6 AVANT] projekt by 19wielki90 ;)
Super sprawa taka wytapicerowana deska, ale jedno ale. Przy takim doinwestowaniu już byś mógł pokusić o lepsze stołki i kierownicę. - Spociki Łódzkie