Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Który bo są dwa? Mowie o tylnym. Dostałem w komplecie też takie uchwyty z gumą w środku. Ale ona chyba są pod ori stabilizator bo są bardzo małe.
  3. pocas odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    GETem : Zaślepka pokrywy silnika VW Skoda Audi średnica 39mm 038103937 038 103 937
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, mam stabilizator od RS4(?). Co potrzeba do jego zamontowania?
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Macie może do sprzedania dekory soul? Potrzebuje dawców na hydrografikę.
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A po wała w ogóle kupujesz nowy EGR?: Nie prościej go zaślepić?
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyszedłem obejrzeć d*py, a tu cisza!
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy ten pasek ledowy nie obcina wiązki od xenonu?
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany. Da się zdjąć zderzak przedni bez podnoszenia auta?
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ee czyje to auto? Hammera? o 17 zmieniam na letnie. W_dupie_cie_mam_zimo ;]
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak palą się trzeba zdjąć tapicerkę i wymienić Na to nie wpadłem... Miałem ostatnio przeboje z tylną lampą i się okazało że nie dość że kabel był zagniły to jeszcze rezytor od ledów rozsypał mi się w rękach. Przy okazji robił zamieszenia także na postojówce z przodu. Myślałem że problem leży gdzieś przy kablu. To jest przepalanie? Nawet jeśli raz działa raz nie?
  12. Klamka jest od anglika? Kabelek trzeba ciągnąć czy wszystko jest już w drzwiach? ps. zderzak siedzi już na aucie. Jest kosa ;]
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są jakieś powszechnie "znane" problemy z 3 światłem stop? Np. bezpiecznik lub przecierający się w jednym miejscu kabel? Siadła mi lampka i generalnie nie chciałbym pruć sufitu itd by znaleźć gdzie się gówno ze... rało ;]
  14. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spotujemy dziś?
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie działa mi podgrzewanie lusterek. Czy te wtyczki, które się wtyka we wkład są podzielone na + i - i jest ważne w jakiej kolejności je wkładać?
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podpisuję się po tym. Emblematy to już gruba przesada. Ale dokładki, zderzaki, listwy itd. Bez limitów. Sam mam zderzak tylny od eSy i nie czuje się źle z tego powodu że mam klekota
  17. ... albo, proszę podać nr VIN...
  18. To ja zapytam z drugiej strony. Jakiej barwy wybrałeś ledy? Ostatnio jechałem znajomego S-Max, który miał fabryczne ledy wewnętrzne, ale podejrzewam że 4300K. Dawały super jasny efekt, a nie raziły w oczy jak te chińskie niebieskie.
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście. Ten od eSy na przód wygląda jak kupa:grin: sorry
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie wczoraj miałem dziwną akcje z Bose... Po skończonej robocie postanowiłem troszkę ponakurwiać basem i.... przy głośniejszych partiach po prostu się dźwięk wyłączał, aż ostatecznie zdechł cały samochód. W sensie elektryka....
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrobiłem wszystko co miałem zrobić w aucie. Odpuszczam
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wurth Klej + Szczeliwo 310 ml używał ktoś z Was tego kleju? Właśnie zabrałem się za uszczelnienie lamp od strony przetwornicy. Czekam i czekam aż zaschnie i nic. Czytam że klej twardnieje po kontakcie z wilgocią. Tzn co? Mam go popryskać wodą??
  23. A jaka jest różnica między plasti lakiem a dipem? U mnie jakaś lokalna firma bardzo lansuję plastilaka.
  24. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to nie Tobie wstaje od 3500 obr/min?? Bo ktoś tutaj pisał że tak mu brd działa:facepalm: Wstawać http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/261339_224503617691390_1968792457_n.jpg ---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- Biorę się po świętach bo mam wolne:wink: A po za tym nie mam jeszcze auta bo stoi u lakiernikusa:decayed: Próbowaliśmy kwasami i polerką z pastą jakąś 3M i nie puszcza:kwasny: Więc biorę papier 600 i aż się zrobią matowe i potem klarem psikne:wink: I Ci pożółknie Też miałem ochotę dopolerować swoje felgi i załatwić wszystko klarem. Szybko mnie fachowiec od tego pomysłu lojalnie odciągnął. Podobno zażółci się raz dwa. Ty masz białe? No to jak to rozwiązać? Sam Wheel guard chyba nie da rady tego zachować A po za tym żółte od klaru? Miałem w zeszłym sezonie spolerowane felgi do gołego aluminium. Ich pielęgnacja była koszmarna. Lekko bardziej za***ana woda jakimiś minerałami i już były matowe. Do tego trzeba było uważać na myjniach co by czymś nie psikli. Więc wpadłem na pomysł że oddam je do ponownego polerowania a potem ochronnie zarzucę klar. Fachowiec mi powiedział że klar nie utrzyma się na polerowanym aluminium i albo odpadnie albo zacznie żółknąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.