Treść opublikowana przez pocas
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Za małe na to :-P zapalniczka do tunelu... Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Zagadka. Co to ;-) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
A już można robić TV-Free dla leda?
-
B6 DIVISION
:grin: mnie wysłałeś przed przypadek, ale wczoraj był piątek, piąteczek, piątunio... i zostały spożyte
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
A to źle że wpada w pomarańcz? Właśnie za***iście mi się to podoba że ten odcień zmienia się w zależności od światła.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Ja kupiłem bez. W kapitalnym stanie za 40 coś złota
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
AUDI A4 KOMBI 2001--> SZYBERDACH SOLAR DACH (3285150817) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. AUDI A6 Q7 KAMERA COFANIA LISTWA KAMERY KOMPLET (3279049790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
Kupione. Czekam na paczkę.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
tez mnie to zastanawia [mentalnosc_cfaniaka] To trzeba zamówić. Sprawdzić czy działa, a jak nie to odesłać [/mentalnosc_cfaniaka] dobra, kupiłem : P
-
B6 DIVISION
WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ AUDI A6 C6 04- CHROM (3322741205) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pasi to do naszych?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nakleił tylko z prawej strony. Przecież wyprzedza się lewą stroną
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Rezaj kamerę od Q7 tak jak rozmawialiśmy.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Galaxy S3 ;] Co zrobię jak to mam zawsze pod ręką, a lustro trzeba targać ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Doszły nowe felgi od Flyera. Działa
-
Spociki Łódzkie
Pany, kto zna dobry serwis klimatyzacyjny/Audi? Bartka nie ma, a muszę wymienić sprzęgło w klimatyzacji.
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Heh. To teraz kto mi podpowie jak zamontować i gdzie panel sterowania do tunelu B7 USA...
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Kołek rolety mam zmodzony materiałową taśmą
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Dziękować. Po Twojej też zbierałem szczenę pół drogi. Będzie koks jak założę koła... no i tunel rzecz jasna ---------- Post dopisany 14-06-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 22:37 ---------- Czy ktoś ma jakiś dobry patent na skrzypiącą tapicerkę bagażnika? Wczoraj założyłem boczek od b7 (minimalnie inny) i niestety tak samo skrzypi. Spinki kompletne.
- B6 DIVISION
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Ciekawe czy wyciągnięcie trójkąta z klapy da efekt podniesienia pokrywy przy tych Twoich siłownikach. Pamiętam że zdjęcie tapicerki odchudzało klapę dość znacząco.
-
B6 DIVISION
Koledzy "od klimy" - dziękuje bardzo za wyczerpujące rozwiązanie tematu! Jutro zapinam VAGa i będę sprawdzał, które sprzęgło mam do wymiany.
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Tak, to jest jasne. Po prostu mam uwalony zamek. Mam zamówiony nowy i powinno wszystko działać. Zagłębiałeś się w dobór siłowników by się klapa unosiła sama?