Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Nadszedł przykry czas : ) Auto oznaczam jako do sprzedania. Na dniach wrzucę ogłoszenie i wymyśle cenę. Nie planuje nic wyciągać i sprzedawać "poza" autem.
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziś mój fotochrom nabył umiejętność połowicznego ściemniania... Lusterko wew jak i zew ściemniły się w ciągu dnia równo do połowy swojej powierzchni... :grin:
  3. 2.7 BiT?
  4. Nic nie pasuje Trzeba kupić nowe gniazdo zapalniczki, nową obudowę ręcznego. Podłokietnik się nie jest idealne spasowany. Trzeba rezać ręczny bo jest za długi (?) Proszę DIY: B6 Center Console Removal and B7 Center Console Istall B7 center console swap -- the entire parts list, in black
  5. Pytanko. Zdarza się że jak fura stoi dzień dwa nie ruszana to z kolejnym dniem mam problem z jej odpaleniem. Musze dość długo kręcić silnikiem. Potem przy większym dodaniu gazu wywala mi sadza z rur. Parę razy przeczyszcze i jest ok. Problem wraca znów po paru dniowym przestoju.
  6. wersja USA, byl moj jeszcze niedawno
  7. Jakiś zlocik?:>
  8. Dajesz, co nie zmienia faktu że to tylko trzy stówki
  9. Nooo. Myślałem że nikt nie zauważy
  10. To nie carbon. Tylko ulubiona przez hejterów - hydrografika. 300zł za wszystko ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- btw co z fotelami nie tak?:>
  11. Nawet nawet to przeszycie wygląda. Do pełni szczęścia muszę coś z kierownicą zrobić. Pomimo tego że to niby funkiel nówka sztuka to i tak przeszyją ją skórą raz jeszcze bo za cienko wygląda
  12. Jak już się zbierzesz w sobie to zwróć uwagę na odgłos "cykania" obrotowych wylotów powietrza ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2013 at 22:17 ---------- To chyba już ostatnie foty mojego cukierka. Z nowości doszło parę pierdół: lustro z fotochromem, sensor deszczu, clh, tuba z Q5 w koło zapasowe i centralny głośnik Bose, listwy S4, tunel z B7 USA, gniazdko AUX oraz powrót do ori tylnych lamp (fajnie świecą na MCE z B7 ) Tada! Zmieniłem kolor Nudzi mnie już ten czerwony. Myślę co zapodać na nowego fureksa ;] Może żółty?
  13. Może się ktoś podzielić numerem części obudowy/zaślepki do lusterka z B7?
  14. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze jedno pytanie. Rozumiem że B8 ma już wersje poliftową? Przeglądając ogłoszenia widziałem różne przednie lampy. W jednych modelach (w większości) ledy był pofalowane, a w innych kanciate (jak w nowym RS6).
  15. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    .............albo lusterek składanych , lusterka fotochrom itd. Właśnie najbardziej rzuciła mi się w oczy ta podsufitka. Już parę tygodni klepie mobile.de i allegro pod kątem S4. Rozjazd wyposażenia jest tak masakryczny że chyba w życiu nic nie wybiorę ... Wiadomo że można dorezać, ale np. panoramy nie wytne
  16. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, takie szybkie pytanie. Audi S4 219000.00 PLN. Kartuzy - otoMoto.pl Audi S4 159900.00 PLN. Nadarzyn - otoMoto.pl Czym się różnią MMI w tych dwóch S4? Na co zwrócić uwagę przy szukaniu takiego modelu? Nie chciałbym potem przekładać kilometra wiązek by mieć np. nowsze MMI.
  17. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co ma w środku?:>
  18. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Za darmo umarło.
  19. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam w garażu hybryde. Chcesz?
  20. Naprawde miłe w środku. Z zew za bardzo nie patrzyłem bo myślę bardziej o sedanie, którego jeszcze nie ma.
  21. Stała biedna bo ją zdradziłem dla A3 i Q7 na weekend Flyer - włącznik nie ruszyłem. Nawet nei wiem gdzie go posiałem Za folie dałem równo 3k zł.
  22. Błagam, nie pisz że sprzedajesz z powodu wandala... Przyznaj, co się sypie?
  23. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Typki, sprzedam w b. dobrym stanie czarny tunel 2 din bez uchwytu na telefon. 200zł dawać i zabierać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.