Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Matka wie że ćpiesz?
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatni Mod felg chciałeś powiedzieć ;]
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cały bajer w zderzaku od S4 opiera się też na cenie halogenów
  4. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj, a wujas nie psikanie farby na ten zderzak? On ma zawsze pistolet w pogotowiu ;] - komunikat - prosze mi sie do auta nie spuszczac ;]
  5. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, potrzebuje lakiernika, która opierdoli mały kawałek zderzaka pędzlem tak by wyglądało na trzy zdrowaśki ok :]
  6. AHahha, tam w ogóle jest soczewka czy żarnik siedzi luzem w kloszu? ;]
  7. LS jest u nas od nowości. Czyli jakieś 3 lata. Na pewno już jego żarniki swoje lata świetności mają za sobą. Natomiast GS był nowiutki. Jako auto testowe w Toyocie. Odnośnie jakość projektora podpisuje się także wszystkimi nogami że on syci po całości. Ale też za sprawą skrętnej soczewki, która daje właśnie wrażenie szerokiego pola oświetlenia: )
  8. Jeździłeś w nocy porownywałes? Fotki w dzień robiłes a to nie pora do oceniania xenonu . A zdjecia to nie wiem co prezentują jakiś samochód i to jeszcze z okna i na tym opierasz porownanie? Mało wiarygodne. Postaw 2 samochody przed ścianą pstryknij fotke to będzie wszytko jasne:) Jeżdżę można by powiedzieć że na co dzień LS460 i wiem jak wygląda jego wiązka na tej samej ścianie i o tej porze ; ) Z tego co widziałem to w LS jest szerszy zakres światła, ale mocowo GS wypada lepiej. Może to też zasługa nowych żarników?
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zderzak przód przedni Audi A4 S-Line B6 S Line (2943892703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Bez dziur na spryski. Troszkę zdezelowany. Można go jakoś odratować?
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy tylko mnie się wydaje że jest jakaś mega posucha ze zderzakami s-line na allegro?
  11. Chcesz dekory kupić?
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oooo : ) Potrzeba jeszcze pod to jakiś adapter by podłączyć pod RNSe?
  13. Parę rzeczy wskoczyło od ostatniego razu. - chromowany przełącznik świateł - chromowany przełącznik szyb i lusterek - swap z 2x na 4x szyby - RNS-E zwykły -> LED - RNS-E led gały chromowane - hamulce na tył 288mm - kamera cofania + adapter multimedialny - pakiet światło w tylnych drzwiach - lustra od S4
  14. Panowie, widziałem dziś zenony nowego Lexusa GS i powiem że na żywo wygląda to lepiej od LS. ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem lżejszy o przeszło 2 klocki : (((( Cholerne OC/AC. A mógł być s-line ;]
  16. Panowie, właśnie o to mi chodziło. Dziękuje bardzo. Zabieram się za rezanie
  17. Pytanie. Będę na dniach robił dolot między turbo a coolerem. W obecnej chwili mniej więcej połowa połączenia opiera się na rurkach gumowych, a reszta na kwasie. Od turbiny odchodzi wąż z ori szybko złączką. Jak macie rozwiązane połączenie z dolotem? Opieracie się na ori rurce? Czy w jakiś sposób łączycie kwasówke z turbo. Jeżeli tak to jak?
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak samo jak tak z 2012
  19. W AVF macie połączenie między coolerem a turbo na ori rurce od turbiny? Czy na sztywno wpięte w turbinę?
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aga biuro 2013-02-01 11:59 nie nie nie na obiad by sie cos wyrezało ;]]]]]] Boże, nawet mi to na kobitke przeszło Zaraziłem ją
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łołoło. Fmic to nie taka łatwa sprawa. Nie oddawaj go byle panu Stasiowi co kiedyś coś spawał, a ostatnie co robił to płot...
  22. Znalazłem Ci Rotiformy na zimę :grin::grin:
  23. pocas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakby ktoś się pisał brać te sprężyny z ebay to też bym się podpiąłem pod przesyłkę. Swoją drogą. Można ładnie sobie zęby wybić : )
  24. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sedan
  25. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładka starczy Można to kupic w ASO w sensownej kasie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.