Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Lutownica i pilnik
  2. Bartek, jak coś będziesz wiedział więcej w temacie SDS/TV-Free w ledzie to podziel się tutaj w temacie. Też czekam na jakieś informacje.
  3. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Mam dokładnie tę DENKEN-Aby jazda była przyjemnością :: Volvo Kamera cofania wersja High-end tak... do Volvo
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ooooł jeee pasta tempo i trytytki Będzie co będzie. Po prostu jak teraz patrze na kratki zderzaka S4 to mnie uśmiech bierze taki jak widzę Lanosa z lotką ;] Aż wyszperałem z dysku coś co określi mój humor
  5. pocas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Grzesiek, monitoruj temat lepszych soczewek. Wiesz że jestem onanistą w tym temacie
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem blisko wygrania aukcji ze zderzakiem od S4... i szczerze mówiąc średnio mi pasują kratki od eSy. Można do niego upchać s-liny?
  7. Czy jest jakiś powszechnie znany problem by RNS ledowego zrobić z opcją TV-Free?
  8. Jest alcantara i "alcantara". Jak przyniósł mi facet próbnik kolorów do zrobienia mebli na chatę to siadłem z wrażenia jak sobie porównałem kawałek "alcantary" z allegro.
  9. pocas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    cwiara. Jestem świeżo po podłączeniu adaptera i kamery. Niestety mam zakłócenia na ekranie ;/ Jakby 1/4 ekranu (od góry) chlała wódę ;] Wykluczam kwestie zakłóceń bo dla próby kamera była zasilana na zewnętrznego obiegu (aku).
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie masz numerki? właśnie ? 4F0959851H ? 4G0 959 851 kupiłem to ;/
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie.. kur... jakie w końcu pasują guziki w chromie do naszych B6? Kupiłem teraz komplet od A6 i to są te same co z A4 B8... ;]
  12. pocas odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, czyta ktoś Transport Polski? Sent from my czajnik using Tapatalk HD
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki tam fmic i inne:decayed: turbo tez idzie po nóż ?? narazie nie , zobaczymy co wypluje po zmianie oringów na pompkach i fmicu:wink: Zmiana oringow coś realnie daje? Sent from my czajnik using Tapatalk HD
  14. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przynajmniej Ci auta nie podpieprzą zaprowadzeni po zdjęciach
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kozak przełącznik świateł ;]
  16. Co to za za***isty mod tylnych szyb? : ) Dzieciaki Ci kręcą?
  17. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pasi. Tylko nie bierz tego z A4 b8. zaraz. Nie wiem Nie doczytałem że chodzi o lusterka. Ale jeżeli pasują szyby to czemu nie lusterka.
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez gum. Gdzieś wyczytałem że jedna felga waży ok 7-8kg. Zapakowałem trzy felgi do jednej opakowania - koszt 34 zł w UPS, czwarta oddzielnie pakowana - 28zł.
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientujecie się może ile mogą ważyć org Biedrony 16''? Muszę paczkę nadać a wagą nie nie dysponuję.
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na dziesięć wyjść z auta. Dziewięć razy zapominam
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie w innym aucie wyciągniecie telefonu z kieszeni nie stanowi problemu. W audi mam problem bo wpadam w fotel jak we wiadro i ciężko gmerać w kieszeniach. Tym bardziej teraz jak się chodzi w kurtce
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Głupie pytanie... gdzie trzymacie telefon jak macie klimatronica 2 dinowego?:>
  23. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Imho słaby pomysł z tym malowaniem. Ja by zostawił tak jak jest.
  24. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Górne czyli chromy pod szybami?
  25. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest to jedyne zdjęcie na aparacie jakie miał po imprezie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.