Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ej wlasnie kurfa. Czemu ja nie mam takich emotów jak Wy?
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie też mam. Troszkę inne dlatego nie pasują. Nie wrzucałem zdjęcia bo przy w tych to w ogóle jest dramat...
  3. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zawsze mnie martwi ta zielona lampka obok Twojego nicka... ;] Wiem wtedy że gładzisz komputer, a nie moją dziwkę ;]
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z daleka bo wstyd... Trza będzie opier... na allegro.
  5. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co z nimi nie tak? No nie mają takiego kształtu jak plastik z otworami na szyby. Po za tym lekko obcierają. No nic. Trzeba rezać ;]
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale fail... Kupiłem złe przełączniki szyb w chromie i pasują jak prążki do grochów...
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wolałbym po hdmi ; )
  9. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pare postów wyżej #14144 [; Kupiłem kobiecinie jakąś uniwersalna do Volvo, ale wpadła nam okazja z AudioMedia kamera. Generalnie takie kamerki po 200-300-400 zł to te same gówna. Miałem w Avensisie kamere Kenwooda za 900zł i ona niszczyła system. Najbardziej pokazywała moc w ciemności. Zwykłe światło wsteczne pomagało kamerze pokazać wyraźnie co się dzieje za autem.
  10. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja go kocham. Szkoda że bez wzajemności ;] Ciągle gada o dziwkach, saksofonie i Oli...
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl takie coś + kable do RNS-E. Kolega cwiara ma takie coś u siebie i się sprawuje dobrze. Przynajmniej obraz z kamery jest w kolorze... Teraz szukam jakiegoś ciekawego tunera dvb-t ze znośnym menu w radiu, które nie wygląda jak projekt z Atari.
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma robisz te kamerę? Właśnie sobie zakupiłem adapter multimedialny i szukam przy okazji tuner dvb-t. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Belka inna znaczy trzeba rezać czy belkę nową trzeba znaleźć?
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zalicytowałem. Za pięć stówek mogę wziąć ;] Zderzak S-line i S4 czymś się różni? Czy tylko samymi gratkami?
  14. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dobrze. Bartłomiej reza tylne szyby, lampki, diody, stroboskopy i przegląd techniczny ; P
  15. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie przeszkadzać dzisiaj Bartoszowi. Reza... ;]
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wew s-line miał jasną podsufitkę?
  17. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O tym mówisz? Zderzak tył Audi a4 S4 model B6 Opole ? Tablica.pl No jeżeli cena chora to się wstrzymam Mało ciekawie się robi z przodem. Śniegu mi nawiewa na halogen.
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zginę zaraz nim znajdę jakiś zderzak od esy... Jak mi się nie paliło to ogłoszenia wisiały i wisiały. Jak przyrżnąłem obecnym zderzakiem o krawężnik to się nagle okazało że nic nie ma
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No właśnie widzę na drugiej aukcji dwa grille i kratki halogenów za równo 1000zł...
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI S4 B6 AVANT zderzak przód i tył (2881379770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. takie tanie bo... brak grilla, kratek i sprysków w przednim zderzaku?
  21. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam nadzieje Bartek że schowałeś moją czarną dziwkę do garażu. Bo sypie ;}
  22. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam wziąć?
  23. Weź nic nie mów... Widziałem podobne mody u wrclaguny i pumy. Nie wiem jakie u nich były ofiary, ale u mnie spore. Przełącznik "dawca" - rozwalony dremelem na czynnik pierwsze. Został sam pstryczek "chromowany" - bardziej satynowy. Cała zabawa polega na przełożeniu trzpienia do którego jest przymocowany przełącznik. Jak już go rozwaliłem na czynnik zauważyłem zatrzaski Niestety dojście do nich jest dopiero po rozwalaniu przełącznika ; ) Jak coś to służę pomocą
  24. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znasz kierowce tego Audi?
  25. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Leć w chrom. Przecież masz chromowany przełącznik świateł? Panowie, nada się to? Nie brakuje niczego? ZDERZAK TYŁ AUDI A4 B6 KOMBI S-LINE (2919116896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nada ale cena z d*py:facepalm: Myślałem że to optimum. Można dowiercić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.