Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    By założyć dwururkę muszę zmienić cały zderzak na sline/s4 czy mogę samą dokładkę kupić?
  2. Aaaaa zaparowane klosze!!!
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teeeż tak myślałem. Ale zapytać zawsze można. Wiadomo, sami tu rezacze ;]
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja nie mam bo sam kupiłem z indexem G z Exeo bez przebiegu ;] BTW Jeszcze bez literek są ok Tylko ten bez literek dzielą się na dwie grupy. Sprzedawca zapomniał wpisać bo wydało mu się to mało znaczące lub te, których szukam ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- Zdjecie z aukcji dotyczacej czarne podsufitki To jest od A4 b6??
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś do sprzedania komplet silniczków od szyb pod składane lustra? Końcówka E,F lub G
  6. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba se kłatro muszę strzelić . Dziś mnie typ w Voyagerze mało co nie zepchnął z drogi
  7. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a konkretnie o co chodzi ? Mam kino samsunga w którym brakowało centralnego. Kupiłem centralny Sony i podpiąłem i niby gra ale strasznie cicho tak że ledwo słychać Ten Sony ma też 3Ohmy jak i reszta. Co może być nie tak? Kino Samsunga? W sensie jakiś plastik? A jak wypniesz wszystkie głośniki i zostawisz tylko ten centralny to jak gra?
  8. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Śmigacie na jakimś adapterze czy na ori? Już zjadam sobie paznokcie ;]
  9. Kupiłem kolor od kolegi z forum pod B6 TDI. Nie pamiętam czy były tam jakieś specjalnie oznaczenia. Licznik poszedł od razu do kolegi cwiara, a ja parę dni później dosłałem swój. Wszystko zakodował w ciągu paru minut i na następny dzień miałem już kolororoo akjam - będzie? Wysłałeś juz? Niestety muszę silniczki od szyb dokupić ;/
  10. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A robił ktoś swapa na jakieś inne gwizdajły? Np. Hertze?
  11. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też słyszałem opinie że gwizdki są te same.
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale rezaj od razu całość! Wzmak, tuba i głośniki. Szkoda sobie ten tort dzielić i jeść po trochu
  13. pocas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz tu uderze, bo dywizjon B6 milczy Przesiadał się ktoś z Was z rns zwykłego na led równocześnie posiadając kamerę cofania? Albo czy ktoś ma leda + kamerę?
  14. Jak Cie nie jara to chetnie odkupie
  15. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ej dobra poligloci ;] Ktoś ma pomysł na moja kamere? Może jakąś inną zobaczyć?
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Normalnie dokupiłem wiązkę do RNS-E. Ta co jest na Twój obrazku.
  17. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl Takie coś. Może coś po stronie wiązki? Led bardziej wrażliwy na jakieś zakłócenia??
  18. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Próbowałeś wyłączyć i włączyć źródło obrazu. Czasem przy przełączaniu RNS głupieje - taki efekt kojarzę miałem poczas odtwarzania DVD. Przełączenie źródła na TV a następnie powrót do DVD oraz wyłączenie/włączenie DVD pomogło i obraz znów był jak należy. W instrukcji obsługi adaptera jest wzmianka na temat ledów. Wskazują by zresetować urządzenie. Niestety po resecie RNS nie czeka aż adapter się wybudzi tylko od razu wywala komunikat o niedostępnym TV. Żeby ponownie kamera załapała trzeba zrobić miękki restart RNS i wyciągnąć wtyczkę zasilania od adaptera ;/
  19. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uwaga! Konkurs Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led). Co może być przyczyną takiego stanu obrazu? RNS Led Zwykły RNS Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy
  20. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to teraz szybko skłądaj i do flaszki Kumple już przyszli i oczywiście pierwsze co usłyszałem "ohoo, znowu... jak on to mówi? A! reza!"
  21. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tada.wav
  22. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panel fikał i dostał f_pierdol ;]
  23. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamierzam się z tym uporać przed wieczornym "łyka wódy daj". Jakieś pomysły?
  24. Zagwozdka. Mam kamera zamontowaną. Adapter multimedialny pomógł mi ją odpalić. Radio zakodowane. Wrzucam wsteczny to i obraz z kamery się pokazuję, ale... są zakłócenia Na RNS bez leda wydawały mi się mniejsze, teraz mam leda i są większe. Wygląda to jakby rozlała się woda na wysokości 1/4 ekranu od góry. Podłączałem kamerę pod zew 12V i mam to samo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.