Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Co w przypadku braku pakietu światło w tylnych drzwiach? Trzeba ciągnąć prąd ze słupka?
  2. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To podziel się numerem do oświetlania ambient na przód i tył do B6 :]
  3. Dla potwierdzenia: 4F0 959 565 A to numer do lusterek nieskładanych czy składanych? Pinowo pewnie bez różnicy. Lepiej kupić chyba ze składanie. Kiedyś zawsze można dorezać lustra;)
  4. Dooobra poszło. Jutro odbieram Bilsteiny B6 Sport za 444zł od sztuki. Niech stracę ;]
  5. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rwa! Znalazłem!... taki ot;]
  6. A takie coś? Amortyzator - AUDI A4 Avant (8E5, B6) 2.0 130KM | Sklep NoweCzesci.pl
  7. Amortyzatory - Audi A4 (8E2, B6) (2000.11 - 2004.12) 1.9 TDI 130KM | Sklep iParts które dokładnie?
  8. A jak dobija? Mam eibachy -30mm i seryjne amory. Niestety na chopach dobija mi przód i generalnie przyciera. Zmieniać na np. Bilsteiny Sport?
  9. pocas odpowiedział(a) na Reniu temat w Lifestyle i Hydepark
    Powoli mnie tylko zaczynają drażnić elo ziomalskie podejście w grach wyścigowych. Zenitu sięgneli w serii Dirt. Tu widzę że też ciagle pitolą jakieś banialuki ;]
  10. Tak w ogóle na przyszłość. Schowajcie pastę tempo głęboko w koszu na śmieci Nie ważne czy plasti dip, malowanie czy polerowanie
  11. Koledzy mam pytanie. Mam dość szerokie kapcie z dość szerokimi felgami i troszkę mi przyciera nadkola z przodu przy jakiś tam uskokach drogi. Sprężyny to eibachy, ale amory seria. Pewnie zmiana zawieszenia na coś twardszego da jakąś poprawę. Tylko teraz pytanie. Jakie kupić w tym wypadku amory? Coś z sline? Może coś z Bilsteina? Drugie pytanie. Na wolnych obrotach czuje wibracje dochodzące z silnika, ale obroty stoją na tym samym poziomie. Poduszka pod silnikiem? Wtryski? Zrobić dynamiczne logi? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 04-10-2012 at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2012 at 20:37 ---------- Doszło troszkę zmian Wpadła gleba, głupie naklejki, modny mat i nieśmiertelna czerwień. Piórnik na płyty też musi być pod kolor Szkoda tylko że to wszystko nie pasuję do pomarańczowego plastidipa, który leci do mnie z US&A ; )
  12. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie nie tył. Przód dobija. Mam wrażenie że amory są za miękkie i się dobijają.
  13. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam koła 235/40/18 naciągnietę na 8,5 calową felgę przy sprężynach Eibacha. Oczywiście ociera mi o nadkole na pofalowaniach drogi jak jasna cho... Wymiana amorów przyniesie jakieś korzyści? Słyszałem dużo dobrego o Bilsteinach tylkocena 500-600zl za sztukę to troszkę przegięcie pały.
  14. Najlepiej zrywać taśmy itd jak jeszcze farba jest mokra. Bynajmniej ja tak robiłem u siebie.
  15. Wskazówka z mojej strony na przyszłość. Napierdzielać dużo dipa na krawędzie. Łatwiej można potem farbę ściągnąć. Druga sprawa. Nie wiem czy jest to zalecane czy nie, ale na ubytki z powodu nie dopryskania na jakiś element farby wystarczy prysnąć później i "nadsztukować". Dziś zrobiłem tak rano felgi i powiem że wygląd to malina ;]
  16. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będę się zabierał zaraz za grzane stołki i elektrykę fotela kierowcy. Wszystko jest gotowe oprócz... kabli pociągniętych do stołków. Kiedyś przewijała mi się przez forum jakaś zachodnia strona z gotowymi wiązkami elektrycznymi. Może ktoś podrzucić?
  17. Do zera czy tyle o ile Generalnie ciężko schodzi. Używałem suszarki i różnych chemii.
  18. Bawiliście się w skrobanie resztek starej taśmy? Czy na chama nowa warstwa i wio?
  19. Chyba nasze poruszenie wyczyściło magazyn sklepu. Zamawiałem z plastidip.pl cztery puszki czarnego matu i muszę czekać do czwartku-piątku. Zobaczymy jak to kryje. Jak bedzie ok to idzie pomarańcz z dodatkiem Glossifier.
  20. Podobno można byle odkurzaczem to wypluć ;]
  21. Takie coś się nada? ;] Pistolet do malowania natryskowego Paint Zoom - Telezakupy Mango Robicie grupowe zakupy na co? Też jestem zainteresowany. Temat bardzo ciekawy.
  22. kur... tyle ludzi chce swój chrom przy szybach pomalować, a ja bym się dał posiekać za auto z takim ficzerem ;]
  23. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedyś mi przed oczami przesmyknął link do sklepu, który sprzedaje gotowe wiązki do Audi. Ktoś może przypomnieć? Będę się zabierał za grzane stołki i el. regulacje, a nie mam już takich oczu jak kiedyś by się bawić w piny itd
  24. Mam Lare. Generalnie wale parę kropelek na pada/futro i rozdziabuje po całym panelu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.