Treść opublikowana przez pocas
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
A jakie koszta takiego uchwytu w ASO bez chromu i podświetlenia? Bo na allegro cienko to widzę.
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
Trzeba coś kosz nacinać? Czy plug n play?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Gdyby nie gil do pasa to bym się zjawił ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
A nie nie. No FMIC to podstawa. Już dawno załapałem że jego montaż to w zasadzie podstawowa podstawa ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Magik co mi zrobił program namawiał mnie na hybrydę turbiny (?). Podobno wyciągają obecną dmuchawkę, ładują w nią graty z BRD i podobno (także) lekko 200KM wchodzi. Koszt 1600zł. Nooo, takie cuda to chyba w Plusie więc sobie odpuściłem na razie. Na razie ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
No czuje dobrze ;] ale to nie jest ważne. Efekt uzyskuje się kosztem ;] Mnie chodzi bardziej o to łopotanie.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Teraz mam pytanie. Założyłem te opony i felgi i... dziwnie się jeździ. Miałem wcześniej 18'' w Toyocie Avensis ale przy rozmiarze 225/45/18 i ET45. Tu jest z goła inaczej. Przede wszystkim jest szum. Dość specyficzny. Do tego przy około 80km/h kierownica minimalnie skacze po pare mm lewo/prawo. Krzywe felgi? Źle wyważone koła? Czy po prostu taka charakterystyka takiego szerokiego zestawu? Ringi sam kupiłem. Jestem ich zwolennikiem i za cholerę nie mogą pojąć czemu ringi wymyśliło BMW, a nie Audi. Przecież to my mamy kółka w logo ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Powiem jak wróżbita Maciej - odcinaaaaaaamy!! Długo się zbierałem by odświeżyć wątek aż mnie dzisiaj nagle naszło. Jako że nie mam czasu wrzucać fotki każdej śrubki jaką wkręcę w furę. Dziś Was zaleje zdjęciami Plany z mojego pierwszego postu na forum poniękad zostały spełnione. Część jednak była pomyłką Dobra, lecimy. Co doszło nowego/ciekawego/nie potrzebnego ;p Zewnątrz i silnik: - czerwona folia Glossy - zderzak przód S-line - zderzak tył S4 - grill S4 - listwy drzwiowe S-line - lotka S-line - lustra S4 - wydech 1.8T + koncówki Ulter 90mm - sprężyny Eibach - amortyzatory Bilstein B6 - lampy bi xenon na soczewkach A6C7 + Osram Xenarc Blue Vision - tylne lampy led - fmic + pełen dolot do samego silnika z map sensorem - wycięty kat - hybryda BRD ze strojeniem CompSport (bajki o niewstających BRD mogę wsadzić między bajki) - EGR - hamulce 320mm przód i 288mm tył - przewody w oplocie Środek: - kierownica A4 B8 MF - stołki skóra + alcantara + grzanie - sufit s-line - pakiet światło pełen - RNS-E RNS-E Led + gałki chromowane - Bose - kamera cofania Audi z ori blenda Q7 - zmieniarka CD - 4 el szyby + satynowe guziki - satynowy przełącznik świateł - nakładki na pedały RS4 - szufladki w chromie + podświetlenie - kolorowy FIS - gałka zmiany biegów skóra pikowana Reszty nie ma co wymieniać bo było tego od zaj... Jak już mówiłem. Nie pamiętam każdej śrubki ------------------------- ------------------------ ----------------------------------------
-
Opony z allegro 235/35/19
Bierzesz pod uwagę charakterystyczny hałas dla Toyo Proxes?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Udam głupa. Kolorowy fis czy nowe diody od podświetlenia? :>
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie, jakoś na kwiecień zbieram graty do polerki B6. Jakie macie wspomnienia z tym lakierem? Twardy? Miekki? Jakich systemów używaliście? Kolor to piękny czarny. Znaczy się. Był czarny ; )
-
RNS-E a dedykowane radio. Jest co porównywać ?
Miałem podobny super wynalazek w Toyocie Avensis. Kosztował jeszcze więcej i jeszcze szybciej wyleciał na rzecz Kenwooda. Opcji kupa, a widać z daleka że to chińczyk. Pewnie to te same podzespoły tyle zmieniane obudowy. Dokładnie brałem z tej strony http://www.navi-media.com/sklep/index.php
-
Znaczenie ET Felgi
Koledzy mam opone 235/40/18 i znalazłem felgi o rozmiarze 8,5 x 18 ET <b>30</b>. Zmieści się ta opona do B6? Na Allegro widziałem człowieka co sprzedawał te same alu tyle że 19 na gumach 255 i chyba jakoś jeździł ;]
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Panowie. Mam już tube Bose, wzmacniacz Bose i głośniki na przodzie. Czy muszę coś w kodowaniu rns-e zmieniać by jeszcze więcej wyciągnąć z głośników czy powinno od razu grać na 100% możliwości przy takiej konfiguracji?
-
[ALL B6] Złe wskazania czujnika otwartych drzwi
Auto przechodziło już wiele kodowań. Od aktywacji pełnego fisu po adaptację RNS-E. Pamiętam że w paru tych zmianach w vagu było wymagane określenie czy kierownica jest lewa czy prawa. Tu by się pewnie pojawił problem, ale go nie było. Ostatnio wpinałem VAG i nie było żadnego błędu związanego z licznikiem. Trzy dotyczyły tylko jakiś głupstw z RNS'a.
-
[ALL B6] Złe wskazania czujnika otwartych drzwi
Ostatnio zauważyłem dziwną sytuacje na FISie przy otwartych drzwiach. Jeżeli są prawe otwarte to mam błąd otwartych lewych drzwi, a jeżeli są kierowcy drzwi otwartę to pokazuje się animacja prawych... Aż zgłupiałem bo nie wiem czy mam tak od samego początku czy ostatnio? Aż zacząłem myśleć że kupiłem jakąś lewą przekładkę z Anglii... Przez te parę dni dość często wypinałem aku. Może się coś z vagiem poj..?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Wyślij jeszcze raz numer konta bo przy zmianie forum wszystkie pm poszły w p...
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zmostkowane i gra lepiej. Nic nie buczy. Teraz tylko jak mówiłem cieplejsze dni. Kupiłem boczki z alcantary + głośniki bose więc wszystko się zbiegnie w czasie ;]
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Nie gadaj tylko dawaj fotkę nowej łuny świetlnej ;]
-
Przerwa w dostępie do forum
Czemu nie IPB?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Suba wpiąłem w gniazdo 4 pinowe. Tak jak pisałeś. No to dziś muszę zmostkować jeszcze piny i powinno grać cud miód ;]
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dziękować. Wszystko działa jak należy. Na początku słyszałem lekkie buczenie w tylnych głośnikach, ale chyba już ustało. Teraz czekam na troszkę cieplejsze dni i instaluje Bose na przód. Tak więc. Wzmacniacz od A6 także pasuję.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Pomoc dla lajka dalej wskazana :gwizdanie: Proszę mnie poprawić jeżeli bym coś pokręcił. Przedstawiam schemat przepięcia pinów. Pisaliście wcześniej za masa zasilania to pin 6, a plus 8. Ale to dotyczy radia, a nie wzmacniacza? Harman -> Bose
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Wg superdzikiego (od którego zresztą kupowałem wzmaka) sprzęt grał w A6. Dziś postaram się podpiąć zestaw wg Twojego schematu i dam znać.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Dopiszcie mnie do listy. Jakiś numer konta?