Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł czas na coś nowszego. Było już B5 AFN a'la S4, kolej na B6 :) Generalnie szukałem czarnej B6 Avant 1.9 TDI, i koniecznie w Q. No i znalazłem... Auto zostało kupione od naszego klubowego kolegi, który dosyć mocno podziałał przy nim. Sprowadzone do Polski pod koniec 2008 roku z Niemiec, przebieg udokumentowany z książką serwisową. Popularny silnik 1.9 TDI 130KM AVF z 6-ścio biegową skrzynią, i co najważniejsze :quattro:

Wyposażenie standartowe:

- RNS-E (z polskim menu, dzięki naszemu klubowemu koledze, niejakiemu Mironowi :hi:)

- 9 głośników + subwoofer + zmieniarka w bagażniku na 6CD

- 8x airbag

- ABS/ESP/EBD

- Xenon z systemem samopoziomowania i spryskiwaczami reflektorów

- Climatronic dwustrefowy

- Skórzana tapicerka

- Pełna elektryka foteli

- Grzane stołki z przodu

- Oryginalne zawieszenie S-line

- 4x el. szyby

- Podgrzewane i el. regulowane lusterka boczne

- Układ automatycznych świateł z czujnikiem zmierzchu

- Lusterko fotochromatyczne

- Pakiet LIGHT (podświetlana przestrzeń nad nogami kierowcy i pasażerów, klamki, kratki nawiewów, podłokietnik, drzwi, lusterka w osłonach przeciwsłonecznych)

- Tempomat

- Parktronic tył

- Kolorowy FIS

- Ogrzewane dysze spryskiwaczy

- Mocowanie fotelików ISO FIX

- 3 ramienna sportowa skórzana kierownica

- Klimatyzowany schowek

- Roleta bagażnika i siatka oddzielająca przedział bagażowy od kabiny

- Oryginalne rolety przeciw słoneczne w drzwiach tylnych

- Oryginalny demontowany hak holowniczy z układem testowania lamp przyczepy

Poczynione modyfikacje:

Silnik:

- Nowe turbo z silnika BRD ( 170KM )

- Pompowtryski AL

- Centralny Intercooler

- Program by Dynosoft

07.2011:

- prawie nowa głowica BLT

- kompletny rozrząd z pompą wody

- napinacz paska wielorowkowego

- visco

- osuszacz klimy + dysza rozprężna + łożysko kompresora

- wszystkie filtry

- termostat

- Motul spec

Wynik: 193KM i 385 Nm

Hamulce:

- przód z Audi S4/TFSI- 321 mm

- tył z Audi 2,0 TFSi – 288 mm

Reszta:

- Przedni zderzak S-line

- Listwy drzwiowe S4

- Lotka S-line

- Comimng Home

- Doświetlanie zakrętów halogenami

- DRL

- Dokładka z Cupry

- Gałka zmiany biegów S-line

- System nagłośnienia BOSE stage I

- Moduł bluetooth (najnowszy moduł wer. N)

- PL menu w RNS-ie

- Lampy USA black

- Felgi ori RS4 19" ET29 9J

- Boczki full opcja (pamięć foteli + Bose + składanie lusterek)

- Kompleksowa polerka (Menzerna + 3M + Meguairs)

- Tylny zderzak S4

- Końcówki Ulter 90mm

- Czarny grill S4 góra + dół

- Białe dekory

- Bixenon B8 + nowe palniki Osram + H7 Osram Night Breaker Plus

Plany:

- S-line w środku

- Kiera RS4, ewentualnie B7 S-line z multifunkcja

- SDS

- Parktornic przód

- Bose stage II

- Recaro

- Uruchomienie pamięci foteli i lusterek

- Lusterka w full opcji z pamięcią, składane, fotochrom

- Kamera cofania

- DVD

- Klapa USA

- Nowe wtryski

- Nowe turbo CAHA lub GTB

- Dokończyć dolot z nierdzewki

- Wskaźniki doładowania

Na razie tyle, zobaczymy na co fundusze pozwolą...

mg5394.jpg

Tak było po zakupie + dokładka z Cupry

10cb71983c672adcmed.jpg

1cd821f60e4ebde9med.jpg

ecf8045a79b04992med.jpg

59f12c8d1acb7c95med.jpg

be3f23b31d9ce39cmed.jpg

Wiosna 2010: Meguiars

55094bd2fe1c8ee5med.jpg

2abea75e25816224med.jpg

0397f2d2eefb4a77med.jpg

Jesień 2010 Bose stage I i gałeczka S-line

0218c75fb60f7690med.jpg

d1e634467be9ce5emed.jpg

Marzec 2011: Felgi RS4 19" 9J ET29 i lampy USA pomalowane na czarno

mg5394edit.jpg

mg5381h.jpg

mg5362c.jpg

mg5339e.jpg

Czerwiec 2011: Boczki full pakiet (pamięć foteli + bose + składanie lusterek)

mg5841r.jpg

Sierpień 2011: Kompleksowa polerka (Menzerna, 3M, Meguiars)

42012505.jpg

37707159.jpg

Wrzesień2011: Regeneracja foteli by Gliptone

fotelef.jpg

Wrzesień2011: Zderzak S4 tył + końcówki Ulter 90 + emblemat DOPE

mg7380.jpg

mg7374.jpg

Październik 2011: Białe dekory

mg7703n.jpg

mg7707.jpg

mg7711.jpg

mg7715.jpg

Listopad 2011: Grill S4 dolny i górny

mg7740.jpg

mg7493.jpg

Marzec 2012: Bixenon B8 + nowe palniki Osram + Osram Night Breaker Plus

20120313170246.jpg

Opublikowano

marzenie

Opublikowano

Wszystko już prawie przygotowane pod parktornik z przodu z tego co widzę. Malowanie lamp :good: sam o tym myślę. Myślałeś o przyciemnieniu szybek ? Działaj z MF z B7 bo do rne-e pasuje ideał oraz skóre z s-line. A auto mega :kox:

Opublikowano

ojjj fura na prawdę dopieszczona.. pozostaje tylko jak to już kolega wyżej wspomniał dołożyć MF w pikowanej skórze no i chyba założenie innych końcówek wydechów. Chociaż nie wyglądają źle :wink4:

Ja właśnie nie wiem o co wszystkim chodzi z tą ściemą szyb :confused4: Ale widocznie to ja się nie znam na stylu :decayed:

Opublikowano

PIEKNA furka :good: naprawde widac, ze poprzedni wlasciciel dbal o nia :kox:

Opublikowano

Folia a'la carbon :thumbdown:

Poza tym bardzo fajne auto... tylko te wydechy moglbys zmienic, bo wygladaja slabo.

Opublikowano

Fajny paździerz w dodatku dobrze wyposażony :good:

Opublikowano

Super :good: zadbana a to ważne :wink4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 08:40_________________________________________________

Folia a'la carbon :thumbdown:

Poza tym bardzo fajne auto... tylko te wydechy moglbys zmienic, bo wygladaja slabo.

nie ma tragedii :cool1:

Opublikowano

piękna , tylko te końcówki proste i będzie kox :good:

Opublikowano

fajniej byloby jakby te listwy polakierowac jakims bezbarwnym... zeby nabraly "polysku".

Opublikowano

Widze,ze masz wlacznik drl.Uruchomione w drogowych czy dla ozdoby :gwizdanie:

Opublikowano

fura :kox: a kogo to bylo auto wczesniej bo go chyba nie widzialem :gwizdanie:

Opublikowano

:slina: Piękne auto :kox:

i jest Q :good:

Opublikowano

1.9 i Q tak jak u mnie :good:

Opublikowano
  • Autor

No więc tak, padło pytanie o malowanie lamp. Lampy rozkleiłem i mam w takiej postaci jak na razie

9507e3c6d39d4f6amed.jpg

Przyciemniać szyb raczej nie będę, bo wg mnie albo wszystkie, albo żadne, a sam tył ciulato wygląda, chyba że będę potrzebował więcej prywatności :decayed:

Końcówki w rzeczywistości wyglądają trochę lepiej, ale pomyślimy.

Listwy w karbonie prawdziwym może będą, jak Krolu coś wytarguje z ceną takiej usługi

Drl podpięte i działają. Tak to mniej więcej wygląda w dzień

b10bb34f883a5318med.jpg

A poprzednim właścicielem był Silverleon :good:

Opublikowano

To ja poprosze o jakis DIY z drl :kox: :kox:

Opublikowano

Kupiłeś ten moduł SD-2 na allegro do świateł dziennych czy z ori coś kombinowołeś ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie ja montowałem Drl-y, ale moduł sterujący jest ori, i założona jest przetwornica, tak że świeci około 30% świateł drogowych. Reszta działa tak jak ori, czyli po wjechaniu np w tunel włącza się xenon i reszta, a po wyjechaniu włącza się Drl.

Opublikowano

Piękna fura :good:

Niestety nie ja montowałem Drl-y, ale moduł sterujący jest ori, i założona jest przetwornica, tak że świeci około 30% świateł drogowych. Reszta działa tak jak ori, czyli po wjechaniu np w tunel włącza się xenon i reszta, a po wyjechaniu włącza się Drl.

Czyli masz dołożony moduł SD-2 z allegro (tak jak ja :naughty:), a SD-2 masz podpięty do świateł mijania i dodatkowo do włącznika/wyłącznika (1/0) DRL (do 4-wartego pinu, UWAGA minusowy - trzeba zamienić na plus) ja dodatkowo mam zrobiony schemacik BUZERKA i już się realizuje, który będzie buczał kiedy:

Stacyjka włączona,

Ręczny wyłączony (zwolniony)

i

DRL lub mijania wyłączone (pozycja 0)

Więc analogicznie kiedy posiadamy zapalone auto i stoimy na parkingu (zazwyczaj na ręcznym to możemy spokojnie i w ciszy wyłączyć wszystkie światła, ale kiedy zechcemy ruszyć i zwolnimy ręczny to BIIIPPPPPPP nam przypomnie o włączeniu DRL lub Mijania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.