Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera a w B6 były recaro czarne z niebieskim jak w b5?

Opublikowano

cholera a w B6 były recaro czarne z niebieskim jak w b5?

byly

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: toś pojechał- już 3 białe recaro chyba jeszcze ADAŚ ma białe

Jak bym wiedział, to bym nie kupował :polew: Jak się trafią kiedyś ciemniejsze to może zmienię. Co myślicie z dekorami zrobić, na biało psiknąć, czy szczotkowane alu ?

Opublikowano

u Glinka wczoraj oglądałem białe - pięknie to wyglądało ale też pięknie ktoś mu to zrobił

Opublikowano

rób białe

Opublikowano

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: toś pojechał- już 3 białe recaro chyba jeszcze ADAŚ ma białe

Jak bym wiedział, to bym nie kupował :polew: Jak się trafią kiedyś ciemniejsze to może zmienię. Co myślicie z dekorami zrobić, na biało psiknąć, czy szczotkowane alu ?

Mam ten sam dylemat.

Szczotkowane nie bedzie pasowac.

Wg mnie sa 3 wybory:

Biale

Black Piano

Carbon RS4

Opublikowano

to jeden carbon drugi piano. [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 13:29_________________________________________________mi osobiscie za***iście pasuje do wnętrza B6/b7 piano-całe czarne wnętrze plus białe fotele :kox:

Opublikowano
  • Autor

u Glinka wczoraj oglądałem białe - pięknie to wyglądało ale też pięknie ktoś mu to zrobił

Muszę zobaczyć jak to u niego wygląda i pogadać kto mu to robił

rób białe

Na 90% będą białe :) Ciemne miałem teraz i na ciemnych boczkach zlewają się strasznie

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: toś pojechał- już 3 białe recaro chyba jeszcze ADAŚ ma białe

Jak bym wiedział, to bym nie kupował :polew: Jak się trafią kiedyś ciemniejsze to może zmienię. Co myślicie z dekorami zrobić, na biało psiknąć, czy szczotkowane alu ?

Mam ten sam dylemat.

Szczotkowane nie bedzie pasowac.

Wg mnie sa 3 wybory:

Biale

Black Piano

Carbon RS4

Adamo ma carbon, ja zrobie białe, także zostaję ci piano :decayed:

Opublikowano

Tylko ja jestem za carbonem :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

te lampy US :slina: :slina: :slina:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas na mały update. Trochę się pozmieniało od ostatniego czasu. Mniej więcej w lecie okazało się, że uszczelka pod głowicą była strzelona. Mechanik stwierdził, że nie jest w sumie to bardzo kosztowna naprawa, także nastawiłem się tylko na wymianę uszczelki. Oczywiści poprzedni właściciel z naszego forum od którego kupiłem auto, zapewniał że rozrząd wymieniał, a także ponoć głowicę. Po ściągnięciu przodu okazało się, że nie tylko głowica będzie do roboty... Data podzespołów rozrządu była z roku 2007, pan Jacek kupił auto pod koniec 2009r. także musiał kupić gdzieś 2-3 letnie części, albo po prostu ściemnić. Uszczelka prawdopodobnie też, była strzelona od samego początku o czym nie wiedziałem. Mechanik stwierdził, że głowica też nie jest pierwszej nowości i dobrzy byłoby ją zmienić jak chce iść z mocą w górę. Także jak widać nie można ufać nawet osobom z klubu. Koniec końców połowa silnika została wymieniona na nową :decayed:

Co zostało wymienione:

- prawie nowa głowica BLT

- kompletny rozrząd z pompą wody

- napinacz paska wielorowkowego

- visco

- osuszacz klimy + dysza rozprężna + łożysko kompresora

- wszystkie filtry

- termostat

- Motul spec i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem

mg7482.jpg

Teraz w reszcie mogę jeździć spokojnie. A tak z ciekawszych rzeczy to wyleciało Recaro, było bez grzania na zimę i się dość szybko brudziło. Także szukam teraz czarnego z alcantarą, lub foteli s-line. Udało się również w końcu założyć zderzak z S4 na tył z końcówkami ultera. Na klapę wleciał emblemat dope i gekon :) Niebawem kolejne modyfikacje.

mg7386.jpg

mg7370edit.jpg

mg7374edit.jpg

Opublikowano

aż trudno mi uwierzyć żeby Jacek rozrządu nie wymienił i celowo wprowadziłby Cię w błąd :no::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nie będziemy polemizować, mam już zdanie na jego temat i tyle. Może kiedyś ci powiem jak się spotkamy :)

Opublikowano

:good:

najważniejsze że wymieniłeś wszystko zanim coś się zepsuło

Opublikowano
  • Autor

Tak teraz tylko czekać na śnieg :kox:

Opublikowano

Tak teraz tylko czekać na śnieg :kox:

u mnie już pierwszy był :kox:
Opublikowano
  • Autor

U nas zero :disgust: tylko trochę lodu.

Opublikowano

te Twoje przednie lampy rwią suty :slina:

Opublikowano

Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.

Opublikowano
  • Autor

Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.

Rozglądaj się bo na prawdę ciężko jest go upolować w dobrej cenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.