Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11


czester

Rekomendowane odpowiedzi

cholera a w B6 były recaro czarne z niebieskim jak w b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: toś pojechał- już 3 białe recaro chyba jeszcze ADAŚ ma białe

Jak bym wiedział, to bym nie kupował :polew: Jak się trafią kiedyś ciemniejsze to może zmienię. Co myślicie z dekorami zrobić, na biało psiknąć, czy szczotkowane alu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Glinka wczoraj oglądałem białe - pięknie to wyglądało ale też pięknie ktoś mu to zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: toś pojechał- już 3 białe recaro chyba jeszcze ADAŚ ma białe

Jak bym wiedział, to bym nie kupował :polew: Jak się trafią kiedyś ciemniejsze to może zmienię. Co myślicie z dekorami zrobić, na biało psiknąć, czy szczotkowane alu ?

Mam ten sam dylemat.

Szczotkowane nie bedzie pasowac.

Wg mnie sa 3 wybory:

Biale

Black Piano

Carbon RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeden carbon drugi piano. [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 13:29_________________________________________________mi osobiscie za***iście pasuje do wnętrza B6/b7 piano-całe czarne wnętrze plus białe fotele :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Glinka wczoraj oglądałem białe - pięknie to wyglądało ale też pięknie ktoś mu to zrobił

Muszę zobaczyć jak to u niego wygląda i pogadać kto mu to robił

rób białe

Na 90% będą białe :) Ciemne miałem teraz i na ciemnych boczkach zlewają się strasznie

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: toś pojechał- już 3 białe recaro chyba jeszcze ADAŚ ma białe

Jak bym wiedział, to bym nie kupował :polew: Jak się trafią kiedyś ciemniejsze to może zmienię. Co myślicie z dekorami zrobić, na biało psiknąć, czy szczotkowane alu ?

Mam ten sam dylemat.

Szczotkowane nie bedzie pasowac.

Wg mnie sa 3 wybory:

Biale

Black Piano

Carbon RS4

Adamo ma carbon, ja zrobie białe, także zostaję ci piano :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mały update. Trochę się pozmieniało od ostatniego czasu. Mniej więcej w lecie okazało się, że uszczelka pod głowicą była strzelona. Mechanik stwierdził, że nie jest w sumie to bardzo kosztowna naprawa, także nastawiłem się tylko na wymianę uszczelki. Oczywiści poprzedni właściciel z naszego forum od którego kupiłem auto, zapewniał że rozrząd wymieniał, a także ponoć głowicę. Po ściągnięciu przodu okazało się, że nie tylko głowica będzie do roboty... Data podzespołów rozrządu była z roku 2007, pan Jacek kupił auto pod koniec 2009r. także musiał kupić gdzieś 2-3 letnie części, albo po prostu ściemnić. Uszczelka prawdopodobnie też, była strzelona od samego początku o czym nie wiedziałem. Mechanik stwierdził, że głowica też nie jest pierwszej nowości i dobrzy byłoby ją zmienić jak chce iść z mocą w górę. Także jak widać nie można ufać nawet osobom z klubu. Koniec końców połowa silnika została wymieniona na nową :decayed:

Co zostało wymienione:

- prawie nowa głowica BLT

- kompletny rozrząd z pompą wody

- napinacz paska wielorowkowego

- visco

- osuszacz klimy + dysza rozprężna + łożysko kompresora

- wszystkie filtry

- termostat

- Motul spec i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem

mg7482.jpg

Teraz w reszcie mogę jeździć spokojnie. A tak z ciekawszych rzeczy to wyleciało Recaro, było bez grzania na zimę i się dość szybko brudziło. Także szukam teraz czarnego z alcantarą, lub foteli s-line. Udało się również w końcu założyć zderzak z S4 na tył z końcówkami ultera. Na klapę wleciał emblemat dope i gekon :) Niebawem kolejne modyfikacje.

mg7386.jpg

mg7370edit.jpg

mg7374edit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż trudno mi uwierzyć żeby Jacek rozrządu nie wymienił i celowo wprowadziłby Cię w błąd :no::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy polemizować, mam już zdanie na jego temat i tyle. Może kiedyś ci powiem jak się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ten zderzak z S4 wygląda chyba się za takim będe rozglądać.

Rozglądaj się bo na prawdę ciężko jest go upolować w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...