Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedna z najładniejszych B6 na forum.......i na dodatek ta moc :notworthy:

Opublikowano

w końcu ktoś a avntem i kołem szerokim :> :> :> :> :>

Czester jak się jeżdzi

Opublikowano
  • Autor

mistrzostwo świata - na żywo normalnie miażdży :kox::notworthy:

urodzony sprzedawca :decayed:

Daleko do Knurowa nie mam :baseball: :gwizdanie:

bądz dla niej dobry

dobrze że się zastosowałeś :good:

ale pięknicte masz to autko.[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 13:29_________________________________________________jaką masz gumę zalozoną?? et 29/ 9J?

To dopiero początek :good:

Opublikowano

Kolego Czester mozesz napisac jak rozkleiles lampy ?? Na forum krazy opinia , ze sa one nie rozbieralne...

Opublikowano
  • Autor

Na reszcie ktoś zauważył, że lampy były malowane :) Jak widać wszystko się da, jest to dużo bardziej skomplikowane niż w B7, gdzie sylikon jest bardziej miękki, i po podgrzaniu lampę da się ręcznie rozkleić, w B6 zastosowano szary twardy sylikon, który trzeba mechanicznie usunąć. No więc tak, piekarnik nic nie da, można jedynie trochę podgrzać lampę żeby plastik był bardziej miękki, suszarka też odpada, jedyna opcja to opalarka śrubokręt i jazda, trzeba delikatnie objechać całą lampę dookoła. Roboty masa, ale efekt warty zachodu :good: Ja dorwałem tanio lampy z USA, także nawet jak bym coś spieprzył to bym inie żałował, ale dość drastyczny jest to zabieg :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z ładnej pogody porobiłem fotki nowych modów :naughty:

Fele RS4 19'' ET29 9J

Lampy USA black

Spoiler z Cupry założony po zimie, chociaż zaczynam mieć wątpliwości czy mi się dalej podoba :mysli:

mg5304.jpg

mg5339.jpg

mg5345.jpg

mg5348.jpg

mg5381.jpg

mg5362.jpg

mg5394.jpg

mg5402t.jpg

mg5409.jpg

mg5336.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Fotki fajne :wink4: Jakbys nie napisal o dokladce z Cupry to bym nie zauwazyl :decayed: Jak dla mnie spoko :good:

Opublikowano
  • Autor

Na żywo trochę lepiej ją widać :) jak ją urwę, to problem sam się rozwiąże :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W zeszłym sezonie 3x ją urwałem :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie masz zderzak z eski?

Opublikowano
  • Autor

W garażu :decayed:

Opublikowano

my favorite bi6 good:

Opublikowano

no pięknie to wszystko razem wygląda, do tego fajne fotki i jest na prawdę za***iście :good:

gdzie dorwałeś lampy? szukam od jakiegoś czasu i pojawił się jeden bi-xenon, a ja w sumie potrzebuje pod H7... czarny środek 'se wyrezam'...nie problem :gwizdanie: :kox:

listwy s4 ori czy takie jak ma glinek?

Opublikowano

dokladka od Cupry :thumbdown:

wydech :thumbdown:

fele :good:

calosc ladnie sie prezentuje, szerokosci zycze

Opublikowano
  • Autor

no pięknie to wszystko razem wygląda, do tego fajne fotki i jest na prawdę za***iście :good:

gdzie dorwałeś lampy? szukam od jakiegoś czasu i pojawił się jeden bi-xenon, a ja w sumie potrzebuje pod H7... czarny środek 'se wyrezam'...nie problem :gwizdanie: :kox:

listwy s4 ori czy takie jak ma glinek?

Lampy na alledrogo wyrwałem, 150 za 2 szt. :)

Listwy ori S4

dokladka od Cupry :thumbdown:

wydech :thumbdown:

fele :good:

calosc ladnie sie prezentuje, szerokosci zycze

Dokładka stoi pod znakiem zapytania, co do wydechu, to będzie jak założę zderzak z S4, na razie tak zostaje.

Opublikowano

nie ma sie co zastanawiac wywal ja odrazu, szpeci przod

Opublikowano

też mi się ta dokładka od Cupry nie widzi :decayed: poza tym, przyjemnie się prezentuje.

Opublikowano

a mi się nawet podoba-ale ja mam sentyment do tej fury :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.