Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11


czester

Rekomendowane odpowiedzi

zrób normalnego pełnego s-line bo to jest najlepszy chyba pakiet :good:

Sugerujesz żebym zmienił tylny zderzak na s-line ?

no jak pełny to pełny :)

Ciezko będzie, listwy są z S4, grille z S4, tył S4, także brakuję tylko przodu, a przód S4 jakoś mi nie leży także zostaje s-line chyba że się hofele trafi :gwizdanie:

Dekory na razie super wyglądają, przekonałem się do nich, teraz tylko inne dodatki trzeba białe zrobić. Co do podświetlenia popielniczki i okolic to super to w nocy wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pięknie, maluj i zakładaj :good: Listwy z S4 były ostatnio za 100zł szt. nówki sztuką :naughty:

A do mnie dotarły dzisiaj soczewki z B8 :)

20120125163450.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120125163518.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy z S4 były ostatnio za 100zł szt. nówki sztuką :naughty:

fajna cena :kox: :kox:

Nie :naughty: aż dziwne aby nie kupić jak się wie ile to kosztuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pięknie, maluj i zakładaj :good: Listwy z S4 były ostatnio za 100zł szt. nówki sztuką :naughty:

A do mnie dotarły dzisiaj soczewki z B8 :)

20120125163450.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120125163518.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:good: zakładaj i ciesz sie światłością :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam lampę na biurku i próbuję wsadzić tam soczewkę, ale chyba nie obejdzie się bez zakupu bix :disgust: Na razie nawet nie potrafię wsadzić tam soczewki a co dopiero robić jakieś przymiarki i docinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się czy gdyby rozkleić lampy to coś pomorze :mysli: bo chyba soczewka sama w sobie jakoś by się zmieściła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że się nie zmieści na długość, czy w jakiej płaszczyźnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester mam pytanko odnośnie malowania dekorów bo tak mi się to u ciebie spodobało, że u mnie będzie tak samo :naughty:

Orientujesz sie może czy lakiernik nie narzekał na malowanie popielniczki i ramki wokół drążka zmiany biegów?? bo ogólnie dekory są plastikowe i z pomalowaniem ich nie ma problemu ale popielniczka i ramka jest pokryta tak jakby gumą i zastanawia mnie jak sobie lakiernik z tym poradził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester mam pytanko odnośnie malowania dekorów bo tak mi się to u ciebie spodobało, że u mnie będzie tak samo :naughty:

Orientujesz sie może czy lakiernik nie narzekał na malowanie popielniczki i ramki wokół drążka zmiany biegów?? bo ogólnie dekory są plastikowe i z pomalowaniem ich nie ma problemu ale popielniczka i ramka jest pokryta tak jakby gumą i zastanawia mnie jak sobie lakiernik z tym poradził?

Hmn czy narzekał :mysli: raczej rzucał kur...mi, że straszne gówno to jest :decayed: ale ponoć zeszlifował papierem tą gumę, nawalił podkładu i pomalował. Stwierdził tylko, że gdyby wiedział ile jest z tym roboty to by się za to nie brał, tak poza tym jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odnawiałem popielniczkę i ramkę drążka,

I ja Ku...ami nie rzucałem.

gumę zdarłem taką siatką do docierania ścian :) potem poprawiłem papierem ściernym,

4 warstwy podkładu, 4 warstwy lakieru . i Tylko Cieszy OKO, :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139645.210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mój lakiernik miał mniej cierpliwości :) oczywiście wszystko jest do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba sam przygotuje lakiernikowi pod podkład tą ramkę i popielniczkę :)

Jeszcze mam pytanko odnośnie znaczka quattro, on jest przyklejony?? łatwo się go zrywa??

tą chromowaną rameczkę wokół drążka zmiany biegów malowałeś na czarno czy może są gdzieś dostępne czarne od ręki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek Q jest w dwóch miejscach zgrzewany. Raczej bez większych problemów można go zdemontować. Co do ramki to ją oklejałem folijką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...