Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Powiem ci, że gdybym był w PL to też bym dużo rzeźbił przy aucie ale do tego angola mi się nie chce a dwa mało tu mam narzędzi itp.

U mnie w pracy angole i tak sie chwytaja za głowę jak im mówię, że musze zderzak wymienic na 2 tłumiki, dekory pomalowac itp.a w jakim byli szoku jak sie dowiedzieli, że sam zmieniałem koła z 17" na 19" :decayed: bo przeciez jak samemu mozna 4 koła zmienic i to jeszcze w 15 minut :polew:

Młoty z tych anglików jakich mało ale trafiaja sie tez ogarnięci którzy dłubia przy swoich autach.

Przynajmniej pewnie macie tanie części na tych wyspach, bo samochody o połowę taniej można wyrwać. Tak to jest za granicą, ludzie więcej zarabiają i nie chce im się brudzić rączek, albo wszystko musi jakiś certyfikat żeby było dopuszczone do ruchu. Nie ma to jak pomysłowość i talent polaków :)

I jak lampy?Przerabiales z bixa na bixy?[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 08:24_________________________________________________Ok.Widze,ze zwykle.

Daj fotki.

Ja sie zabieram za to w weekend.

Dokładnie z xen na bix. Powiem tylko tyle, że po rozklejeniu lampy nie ma z ty, problemu.

Opublikowano

sorki za :offtopic: panowie u kogo na forum mogę zamówić te gałeczki chrom do RNSa

Opublikowano

Niebardzo mi sie chce lampe rozklejac.Piekarnik,czy opalarka?

Opublikowano
  • Autor

sorki za :offtopic: panowie u kogo na forum mogę zamówić te gałeczki chrom do RNSa

W odp na twoje pw i innych, numery gałeczek:

8P0 919 070 A, 8P0 919 069 A

Niebardzo mi sie chce lampe rozklejac.Piekarnik,czy opalarka?

Wcześniej już rozklejałem lampy, także tym razem nie było problemu. Wpierw piekarnik, potem opalarka. Jak masz bix to nie musisz ich rozklejać oczywiście.

Opublikowano
  • Autor

Nowe ori palniki D1S Osram i żarówki H7 Osram Night Breaker do kompletu.

mg8483.jpg

Ostatnia lampa schnie, i jutro montaż :)

mg8484g.jpg

Opublikowano

super furmanka :)

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

co do lamp słyszałem ze chłopaki w piekarniku robia a potem wyjmują i ten klej sie robi dosyć miękki na tyle ze spokojnie da sie to rozczepić

Opublikowano

Czester te Osramy świecą fajnie ale kruciutko

Opublikowano

Chester pisalem ci pw jak bys na nowym forum nie widzial.

Opublikowano
Czester te Osramy świecą fajnie ale kruciutko

Może H7 tak ale w H4 dają długo radę:good:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy ile wytrzymają, ale są to światła drogowe które raczej rzadko się używa więc myślę, że nie będzie problemu.

Opublikowano

Nie gadaj tylko dawaj fotkę nowej łuny świetlnej ;]

Opublikowano
Zobaczymy ile wytrzymają, ale są to światła drogowe które raczej rzadko się używa więc myślę, że nie będzie problemu.

Ja rzadko długich używam mając soczewy z b8 :decayed:

Opublikowano

Niesamowity furak! :o Ja myślałem, że z moimi planami będzie dużo roboty i czasu, ale to będzie takie małe NIC do tego co robisz Ty.! robi wrażenie...

Opublikowano
  • Autor

Jestem po pierwszej trasie do Warszawki i powiem wam ze roznica jest masakryczna Totalnie inna wiazka swiatla, super pobocze doswietlone, w koncu wszystko widac Mimo ze mialem ori xenon to swiecilo to mega kiepsko w porownaniu do b8. Wroce w niedziele to wrzuce fotki porownania i mniej wiecej jak wyglada montaz w zwyklyxh xenonach :-) Co prawda nie mialem mozliwosci sprawdzenia dlugich, ale faktycznie nie ma takiej potrzeby :D

Opublikowano

Świetna gablota :cool1:

Opublikowano

dawaj czester na melanżyk w warszawie jak siedzisz ; D

Opublikowano
  • Autor
dawaj czester na melanżyk w warszawie jak siedzisz ; D

Gdzie i o ktorej :cheesy:

Opublikowano

no gratki ogarniecia tematu kiedy moge podlecieć zebyś moje wyrezal :) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.