Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci, że gdybym był w PL to też bym dużo rzeźbił przy aucie ale do tego angola mi się nie chce a dwa mało tu mam narzędzi itp.

U mnie w pracy angole i tak sie chwytaja za głowę jak im mówię, że musze zderzak wymienic na 2 tłumiki, dekory pomalowac itp.a w jakim byli szoku jak sie dowiedzieli, że sam zmieniałem koła z 17" na 19" :decayed: bo przeciez jak samemu mozna 4 koła zmienic i to jeszcze w 15 minut :polew:

Młoty z tych anglików jakich mało ale trafiaja sie tez ogarnięci którzy dłubia przy swoich autach.

Przynajmniej pewnie macie tanie części na tych wyspach, bo samochody o połowę taniej można wyrwać. Tak to jest za granicą, ludzie więcej zarabiają i nie chce im się brudzić rączek, albo wszystko musi jakiś certyfikat żeby było dopuszczone do ruchu. Nie ma to jak pomysłowość i talent polaków :)

I jak lampy?Przerabiales z bixa na bixy?[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 08:24_________________________________________________Ok.Widze,ze zwykle.

Daj fotki.

Ja sie zabieram za to w weekend.

Dokładnie z xen na bix. Powiem tylko tyle, że po rozklejeniu lampy nie ma z ty, problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo mi sie chce lampe rozklejac.Piekarnik,czy opalarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za :offtopic: panowie u kogo na forum mogę zamówić te gałeczki chrom do RNSa

W odp na twoje pw i innych, numery gałeczek:

8P0 919 070 A, 8P0 919 069 A

Niebardzo mi sie chce lampe rozklejac.Piekarnik,czy opalarka?

Wcześniej już rozklejałem lampy, także tym razem nie było problemu. Wpierw piekarnik, potem opalarka. Jak masz bix to nie musisz ich rozklejać oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe ori palniki D1S Osram i żarówki H7 Osram Night Breaker do kompletu.

mg8483.jpg

Ostatnia lampa schnie, i jutro montaż :)

mg8484g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super furmanka :)

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

co do lamp słyszałem ze chłopaki w piekarniku robia a potem wyjmują i ten klej sie robi dosyć miękki na tyle ze spokojnie da sie to rozczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester te Osramy świecą fajnie ale kruciutko

Może H7 tak ale w H4 dają długo radę:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile wytrzymają, ale są to światła drogowe które raczej rzadko się używa więc myślę, że nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj tylko dawaj fotkę nowej łuny świetlnej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile wytrzymają, ale są to światła drogowe które raczej rzadko się używa więc myślę, że nie będzie problemu.

Ja rzadko długich używam mając soczewy z b8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej trasie do Warszawki i powiem wam ze roznica jest masakryczna Totalnie inna wiazka swiatla, super pobocze doswietlone, w koncu wszystko widac Mimo ze mialem ori xenon to swiecilo to mega kiepsko w porownaniu do b8. Wroce w niedziele to wrzuce fotki porownania i mniej wiecej jak wyglada montaz w zwyklyxh xenonach :-) Co prawda nie mialem mozliwosci sprawdzenia dlugich, ale faktycznie nie ma takiej potrzeby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj czester na melanżyk w warszawie jak siedzisz ; D

Gdzie i o ktorej :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...