Treść opublikowana przez KarolV6
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
dawaj czester na melanżyk w warszawie jak siedzisz ; D
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Niesamowity furak! Ja myślałem, że z moimi planami będzie dużo roboty i czasu, ale to będzie takie małe NIC do tego co robisz Ty.! robi wrażenie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te wtorkowe spoty są aktualne.? Pytam bo jestem stosunkowo od niedawna na forum a działam sobie w Warszawie i mógłbym wpaść czasem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
siema! Generalnie mieszkam w Warszawie ale jestem z Ostrowca więc czasami bywam. Powiedzcie mi co i jak z tymi spotami, gdzie się one odbywają i w jakich terminach.. dużo was bywa?
-
Wycinanie katalizatorów i tłumika środkowego w A4 B6 2.5TDI BFC
Palcem! Chciałbym dowiedzieć się dokładnie jakie skutki mogą wydarzyć się po takich właśnie modach, czyli wyciecie kata za dmuchawka, wycięcie drugiego kata i ewentualnie tłumika środkowego. Jest to dla mnie o tyle ważne, że większość postów dotyczy silników 150 i 180 hp, z tego co wiem mój jest nieco zmodyfikowany. 225 tysięcy przebiegu, w najbliższych planach soft, planowane 190hp. Co muszę wiedzieć robiąc to, ew oddając to do znajomego warsztatu? prosze, bo terminy się zbliżają...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Po przeniesieniu, witam kolejny raz! Zaczynamy powoli mody lalki, zdjęcia w najblizszym czasie.