-
Twardy pedał po 3 wciśnięciu
witam podepne sie pod kolege bo mamy podobny problem,szukam schematu wezy od pompy wakum do poszczegulnych zaworow bo wymienialem wezyki i chyba cos pomieszalem
-
Audi a4 b6 2002 myszkuje i pływa po drodze
bede obserwowal twuj post mam ten sam problem ale na oponach letnich 205 55 16 na zimowych problem spada do 90 % jest duzo lepiej jestem z Olsztyna daj znac jak w koncu usuniesz ta zagatke
-
brak sygnalizacji dzwiekowej z licznika gdy zostawie wlaczone swiatla
witam od niedawna nie dziala sygnalizacja z licznika gdy zostawie wlaczone swiatla gdzie szukac rozwiazania czy to moze jakis bespiecznik
-
Akwarium
witam panowie moze kogos interesuje mam na sprzedaz uzywane akwarium juwel rio 180 z szawka i ph kontroler z elektronicznym wyswietlaczem marki denerle oraz podgzewanie podlogowe, filtr osmos denerle w razie pytan Jacek 669135586
-
brak hamowania na trasie
jak by co mam nowa pompe vakum pierburga 669976788 jacek
-
jaka jest kombinacja zeby skasowac serwice
dzieki pany zrobione
-
jaka jest kombinacja zeby skasowac serwice
witam prosze o podanie kombinaci zeby skasowac serwice na liczniku
-
twardniejacy pedal chamulca
no to bede szukal kogos z zegarami dzieki ---------- Post dopisany 11-06-2013 at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 18:05 ---------- wezyki wymienione osmio mieseczna pompa nie sprawna 3 tygodnie w serwisie i stwierdzili ze se nie moga dac rady i wyslali pompe do pierburga do niemiec szukam pompy jak ktos ma to prosze o kontakt
-
twardniejacy pedal chamulca
a na zegarach jakie powinno cisnienie pokazas sprawna pompa
-
twardniejacy pedal chamulca
z wakum pompy czy gdzies indziej szukac jeszcze
-
twardniejacy pedal chamulca
witam mam taki problem po trzy tygodniowym postoju mam slabe chamulce i twardniejacy pedal chamulca pompa wakum wymieniona niecaly rok temu co to moze byc dzieki
-
Zarysowany zderzak ;/ Pomocy!!! jak sie uporać z tym zadrapaniem na lakierze???
jesli byl by jakis dobry fachowiec lakiernik w okolicach rzeszowa to prosze o kontakt na pw
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wszystkiego dobrego i szypkiego powrotu do zdrowia nie zalamuj sie Grzechu POZDRO
-
dziwny dzwiek na obrotach od 1200 d0 1500
niewiem jak to nazwac to wyglada poprostu jak dystans po miedzy silnikiem a skrzynia
-
dziwny dzwiek na obrotach od 1200 d0 1500
umnia chalasowal ten pierscien pomiedzi skrzynia a silnikiem