-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć Proszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8K0FA116015 Dziękuje z góry !
-
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Podasz nazwę podkładu i farby której używasz??
-
1.9TDI Avf 130km seria. Zerknijcie na logi
Witam, Przedstawiam logi z mojej a4 b6 prośba o analize logów DYNAMICZNE: Grupa 013, 020: http://vaglog.pl/log_231261.html Grupa 011, 020: http://vaglog.pl/log_231262.html Grupa 010, 020: http://vaglog.pl/log_231263.html Grupa 003, 020: http://vaglog.pl/log_231265.html Grupa 001, 002, 003: http://vaglog.pl/log_231266.html STATYCZNE: Grupa 007, 002, 003: http://vaglog.pl/log_231264.html EGR zaślepiony jakby co
-
Drgania poduszki w kierownicy ...przerabiał ktoś to już ?
Witam wszystkich Czy ktoś już miał taki problem że mu poduszka drgała w kierownicy na nierównościach ? Strasznie jest to irytujące jak to drży podczas jazdy a drogi mam kiepskie obok domu. Na równej powierzchni tego nie słychać. Na początku myślałem ze to coś innego ale wyjąłem poduszke zatelepałęm nią kilka razy i faktycznie coś tam drży, takie niby mało istotne ale strasznie wkurza jak się jeździ. Dzięki z góry za jakieś sugestie i odpowiedzi
-
Obszywanie elementów wnętrza skóra.
Jak najbardziej polecam ! robota profi !
-
Wiązka elektryczna do żarówki H7. Można to dokupić ?
Witam ! Czy można dokupić i jeśli tak to ktoś wie gdzie wiązkę elektryczną z tą taką kosteczką w ktorą wpina się zwykłą żarówke H7 ? Żarówka słabo się trzyma i mam wrażenie że w tym miejscu przepala ( 3 żarówki w ciągu miesiąca się spaliły) Pozdrawiam
-
Nie wchodzą biegi ! Pomocy
Jednak padło sprzęgło ... dziwne że tak od razu ale jednak. Wpadło nowe LUKa Można zamknąć
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Jakie mody poza wirusem że 400 Nm pękło ? Jaką masz turbine ?
-
Nie wchodzą biegi ! Pomocy
Witam Panowie dziwna sprawa dziś podczas jazdy wrzuciłem niestety za wysoki bieg i auto zgasło ... Po odpaleniu jechało ok ale po chwili biegi zaczeły ciężko wchodzić. Gdy dojechałem do domu to jedynki nie mogłem juz wogóle wrzucić a inne biegi wchodziły ciężej. Auto postało pół dnia i znów biegi wchodziły ok ( na zgaszonym silniku) zapaliłem wrzucam jedynke a tu dalej to samo ... nie moge wbić jedynki ... Co to może być ? Czy to coś z wybierakiem ? Bo sprzęgło jest niby ok bierze tak samo jak brało nie stuka nie puka ... Wybierak ? jakieś tulejki na wybieraku ?
-
Kontakty gdzie kto pracuje ! Podkarpacie
Ja dorabiam w zakładzie obróbki galwanicznej cynkowanie białe żółte fosforanowanie czernienie chromowanie jakby ktoś coś to pisać !
-
AVF Turbo
a po dobrym strojeniu nie da się tego laga od dołu zmniejszyć ?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Zgadza się listwy dodały uroku ! działaj dalej !
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
gdzies czytałem kiedys ze jesli kluczyka sie nie wyjmię ze stacyjki od razu przy zdejmowaniu kiery to wyrzuca błąd wiec raczej to bylo przyczyną :/ poducha jest podpieta tak jak była
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
Kolego odezwe sie na priv chociaz wolałbym troszke wcześniej niz na początku sierpnia
-
Kto ogarnia Vaga i pomoże usunąć błąd poduszki ?
mam kabel do tej pory działał a teraz ni jak nie wykrywa mi interface'u nie wiem co jest grane ;/ Pewnie kabel chinol i sie spieprzył już