Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, fajnie byłoby jeszcze szufladki w chromie zrobić.

Po pierwszych przymiarkach widzę, że po założeniu dużej gałeczki odstaje ona z 1cm, nie wiem jak to adamoo założył, ale musiał chyba coś podszlifować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbież obie gałki, ta alu bez poroblemu się demontuje na części, a czarna idzie na straty, ważny środek, z małą mniej rezania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad przełożeniem bebechów. Tym pobawię się za jakiś czas, na razie próbuję wyrezać bix z b8 w normalnym xenionie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje oddzielne miejsce :decayed: Wbrew pozorom jest masa części w takiej lampie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troszku to wyglada dziwnie :polew: :polew:

Cicho :przebiegly: Jak będzie to działać, to zrobię rzecz ponoć niemożliwą :gwizdanie:

Zajefajne auto!! Zmodzone z gustem :good:

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że w pewnym stopniu wzoruje się na twoim aucie i troszke modów z niego kopiuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko już zrobić coś oryginalnego na tym forum. Ja też nie raz podpatruję jakieś pomysły od innych. Każdy ma inaczej zryty beret na punkcie auta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że gdybym był w PL to też bym dużo rzeźbił przy aucie ale do tego angola mi się nie chce a dwa mało tu mam narzędzi itp.

U mnie w pracy angole i tak sie chwytaja za głowę jak im mówię, że musze zderzak wymienic na 2 tłumiki, dekory pomalowac itp.a w jakim byli szoku jak sie dowiedzieli, że sam zmieniałem koła z 17" na 19" :decayed: bo przeciez jak samemu mozna 4 koła zmienic i to jeszcze w 15 minut :polew:

Młoty z tych anglików jakich mało ale trafiaja sie tez ogarnięci którzy dłubia przy swoich autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak lampy?Przerabiales z bixa na bixy?[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 08:24_________________________________________________Ok.Widze,ze zwykle.

Daj fotki.

Ja sie zabieram za to w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...