Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. U Was też drzwi tak działają że przy mocniejszym otwarciu potrafią dojść do końca i elegancko zawinąć w tył elegancko przytrzaskując nogę?:>
  2. Musze się wyżalić... Ostatnio ogarniałem czerwonego lexusa białym padem + 500. Szło jako tako. Jak już mi został ostatni panel z całego auta wpadło mi głowy olśnienie 'ej! może futro załóż głupcze?' Założyłem... nie chciało mi się reszty auta poprawiać bo rzucałem flugami po całym ogrodzie ;] Krótki pytanie. Mam SV Metal Polish, którego ostatnio z ciekawości zarzuciłem na 5cm felgi polerowanej. Efekt? O_ja_pierdole. Lustro po paru ruchach. Można to to jakoś mechanicznie rozprowadzić? Jeżeli tak, to na jakim padzie? Jakiś niebieski?
  3. pocas odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    btw - sposób 3 nielegalny w Polsce
  4. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chciałbym tu użyć logiki, ale chyba w kwestii ubezpieczenia nie można jej tu mieszać z życiem Ubezpieczyciel przyjeżdża, widzi że klient miał zamontowaną "lepsiejszą" szybę i na taką muszą wymienić. Może ktoś się spotkał z takim podejściem? Mnie wszystko wyceniali przez telefon na podstawie jednego zdjęcia. Miałem draśnięty tylny zderzak. Pani przez telefon oceniła jeszcze że pewnie mi stłuczka uszkodziła czujnik cofania i lampę, oczywiście przytakiwałem ;]
  5. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Generalnie jak gadałem z pania z BOKu Allianzu powiedziała mi jedno zdanie. Ubezpieczyciel musi zapłacić za takie naprawy/materiały by przywrócić stanu pojazdu przed wypadkiem. Jak to wygląda w praktyce? Nie wiem. A wiadomo. Teoria teorią, a praktyka swoje... ;]
  6. Ktoś z dobrym AC i niechęcią do swojego audi powinien w murek przysadzić i zobaczyć Najbardziej obiektywny test
  7. Dziś w końcu wysrałem troszkę grosza na Lare EPL 11. Ktoś używa?
  8. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam do sprzedania siatki/schowki do foteli z B6. Niestety nie mogę w dziale "sprzedam" tworzyć tematów to może ktoś się z Lodzi zainteresuje ; ) Za 120zł oddam.
  9. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, ktoś tu wrzuca clip - bodajże Chemical Brothers. Jakieś laski się na nim wiły. Całkiem przyjemny, ale nie mogę znaleźć w tych 2000 stron...
  10. Ma ktoś do sprzedania głośniki Bose na tył?
  11. Przecież to pole funkcjonuje już od paru dobrych lat
  12. 400zł na start to wg mnie minimum, a potem robi się coraz więcej i wiecej:wink: Rzuć okiem na mój zestaw parę stron temu. Niezbędne minimum
  13. Jakie dekory szukasz?
  14. Ty tego RNS masz pomalowanego?
  15. Panowie, mam cały zestaw manzerny, pady i polerkę. Podstawowe pytanie. Jak się za to zabrać. Troszkę poczytałem na kosmetyce aut, ale wiadomo. Więcej informacji = lepiej. Zacznę od maski. A co?! ;] Mam polerkę FERM z regulacją obrotów. Dziele sobie maskę na parę mniejszych kawałków. Wale trzy kropy pasty 500 na pada, potem troszkę mazam po masce i zaczynam polerowanie. Zaczynać np. poz 1 na regulacji obrotów i dociskać? Potem po ilu minutach napitalania przejść na mniej ścierną pastę? Aż będzie widać jak się cała pasta poprzednia rozrobi?
  16. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Myślałem że spoty są troszkę później ;> Akurat z ikea wyjeżdżałem i widziałem jak bujaliście czyjeś auto. Jeszcze kobitka mówi, patrz, same audi i jeszcze jakaś laskę dmuchają :D
  17. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mogę sam kabel wziąć. Niestety vag na macu odmówił posłuszeństwa. Przy otwarciu lewych drzwi, fis wskazuje otwarcie prawych. Bądź tu mądry ; ]
  18. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dziś jest zlot? Mam problem z fisem. Może ktoś coś poradzi
  19. Jeszcze szybka podpytka. Mam polerowane felgi. Wiem że pryskanie ich IronX to nie jest dobry pomysł. Co więc innego? Po umyciu ich Pur z wodą niestety dalej są zacieki.
  20. Mam straszną ochotę zrobić korektę lakieru w ten weekend, ale za cholerę nie wiem jak się zabrać by nie rozj.. ;]
  21. Czas zacząć zabawę. Żeby było śmiesznie... Kupiłem wszystko w showcarshine.pl i nie wpisałem kodu rabatowego dla forumowiczów........
  22. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    18? Co tak wczesnie?
  23. Do garażu wjazd jest taki Ferrari też załaduje ;] Sprężyny muszę próbować pod kątem przednich kół czy nie będzie obcierki. Opony jednak wystają znacznie. Hid dziś coś tam zaczął marudzić ale po paru sekundach przestał. Dalej mnie męczy problem sygnalizacji braku płynu w spryskiwaczu. Mam dołożony pełen FIS, mam zmasowany pierwszy pin w kostce. A błąd pojawia się raz na jakiś czas.
  24. Problem leżał w złym wyważeniu. Oczywiście młotki u których robiłem pierwszy raz obsługę kół ustawili sobie dość duży margines błędu, który był niestety wyczuwalny w samochodzie. Przy okazji nabicia klimy zrobiłem drugi raz wyważenie i teraz jest malina. Znajome akcenty są. Fakt ;] Mija 10 kwietnia ( ) i zaczynam szukać sprężyn bo już nie mogę z tego allroada ;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.