Treść opublikowana przez pocas
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
No niestety na detalach można polecieć ... ---------- Post dopisany 17-12-2013 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 22:34 ---------- Najnowsze info z placu boju. 0-100 5.3s (stary wynik) 4,6s (nowy) :decayed:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Mały podgląd na wiązkę z nowej soczewki. Ciekawe jak to będzie się sprawdzać w przypadku AFS. Marcin! Grubas to będzie jak w końcu ogarniemy te pieprzone boczki : ) Na oko rączki (prawe) pasują.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Adres www firmy masz na zdjęciu powyżej. No mnie się efekt bardzo podoba. Już idę za ciosem. eSka ma czarny grill, czarne ramki przy szybach. To i czarne lampy dostanie
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
:grin: nie mogłem wytrzymać. Także... Będę miał na sprzedasz komplet hamulcy S5 przód i tył. Z osłonami, klockami, tarczami i przewodami. ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Małe spyphoto nowych lamp. Malowane środki + soczewka Intemo.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Robiliście w CS i nie macie wyników z hamowni?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em? Może mam złe dane, ale S ~1.8 tony, a A4 ~1.5-1.6t Mierzone z nagranego filmiku, gdzieś na forum się przewija. Nie no proszę. Jak już operujemy czasami to z czegoś miarodajnego : ) Dziś autko zostawione w CompSporcie na czyszczeniu kanałów ssących. Ciekawe jakie będą efekty. vario - ogólnie to bym Cie prosił o jakiś katalog Rotiformów. Muszę już o lecie myśleć
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Lampy się jeszcze robią. Dodatkowo malowane są środki. Jak już ma być na czarno to wszystko waga? turdzi ma chyba avanta. Więc waga podobna. Mierzone racelogic'em?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Mały update w pierwszym poście. Od dnia zakupu doszły: - czarne ramki - carbonowe listwy - satynowe guziczki - ledowe oświetlenie wnętrza - ledy w przeciwmgielne - tuner tv - kamera cofania - zimówki :decayed: - gałka zmiany biegów polift
-
B8 TrOOOOp
Czemu ona taka zardzewiała:decayed:? Miałeś u siebie wczesniej multifunkcje? Nie mozesz przełożyć okablowania ze starej kierownicy? 2 ładunki i 3 punkty uziemienia na poduszce(od klaksonu) ja ostatnio sam doszedłem co i jak. Zakładałem kierownice A3 ścięta z multi przedlifta. Inaczej w kostce żółtej były piny poukładane wiec podpiąłem stare okablowanie i po problemie. Trzeba tylko miernikiem sprawdzić na którym pinie uziemienia(odklaksonu) bedzie zwora po nacisnieciu poduchy. I po robocie. Ale ja mam airbaga polift i tam są zupełnie inne gniazda do naboi.
- B8 TrOOOOp
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jestem umówiony na poniedziałek na czyszczenie kanałów ssących i przy okazji zmianę dolotu. Powoli mnie już kur.. łapie bo auto w ogóle przestanie jakiekolwiek dźwięki z siebie wydawać Punktem odniesienie są takie czasy: 0-100 5,3s 100-200 14,2s 400m 13,4s Swoją drogą... Zobaczcie jaka jest papka sprzedawana w katalogach. Wg Audi przy serii czyli 333KM powinno być 5s do 100km/h. Wg pomiarów wykonanych RaceLogic mamy przy 370KM czas 5,3s.... :grin:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zapewne więcej światła daje zwykła H7. Tutaj bardziej chodzi o efekt jednej barwy światła przy CLH.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Szybko wyliczyłem ile mnie wyniosą moduły dodatkowe + koszt paliwa... Kupiłem na allegro H11 29W CAN PRZECIWMGIELNE DZIENNA AUDI A4 Avant (3775087881) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Ledy w przeciwmgielne. Kabelek od airbaga... ale jednak nie ten Seryjny dolot. Zamiast carbonowego APR. Nie pytać czemu. Tak musi być i.... :slina: kompletne skrętne xenony, które idą na przeróbkę soczewek.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Właśnie to jest mój najnowszy pomysł. Musze spróbować wszystkiego ---------- Post dopisany 11-12-2013 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 12:26 ---------- Mikołaj już był u mnie
-
B8 TrOOOOp
siemian już coś tam szuka dla mnie. Jak już założę kierę to się chyba ochlam bo to już pęka 2 miesiąc odkąd mam kierownicę w garażu a walczę z poduszkami i wiązkami
-
B8 TrOOOOp
Pany, taką poduszkę mam do kierownicy z RS5. https://www.dropbox.com/s/tvyzba0ay7rrxw4/2013-12-11%2008.27.58.jpg nie mogę dobrać do niej za cholerę kabla. Może to nie jest od RS5? Chodź...! pasuje
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
+1 Chciałem przekombinować zamiast się do ekipy zwrócić
-
B8 TrOOOOp
Pany, potrzebuje ochotnika który ma fabrycznie HHA w aucie po 2011. Konkretnie to jakie jest kodowanie na pompie ABS.
-
ESP+TPMS+dynamic steering fault
Ten sam błąd mam jak próbuje zakodować HHA ...
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Apropo swapa na nową gałkę. Może się przyda DIY: RS5 shift nob swap - A5_OC
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Jak montowales nowa galke skrzyni ? Mam ta sama ale za diabła nie idzie nabić na "drążek "
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
Możesz naprowadzić gdzie?
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
Numerów nie pamiętam, ale wyskakuje napewno błąd TPMS, błąd zawieszenia aktywnego, błąd sportowego mechanizmu różnicowego i układu kierowniczego. Lampka na AHA się też nie pali. ---------- Post dopisany 07-12-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 15:05 ---------- Pany, wczoraj zauważyliśmy że mam zupełnie inna pompę niż te które występuje w spisie. Dokładnie 8k0 907 379 BJ. Może tu jest jakieś inne kodowanie?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Wiem... zauważyłem dopiero teraz że kupiłem zły przełącznik. Ale może da się wyciągnąć samą gałkę i przełożyć. Będę kombinował.