Treść opublikowana przez cool506
-
B6 DIVISION
popatrz w moim watku ja mam 1be i 18" jest nizej , nie wyglada jak allroad, ale łądniej jest jak nie ma przerwqy nad oponą
-
B6 DIVISION
W sumie tylko ta koroduje, zerwac sie nie zerwie ale jak masz nową to pozniej przy dokrecaniu jesteś pewny..
-
B6 DIVISION
Nowa sruba trzymająca dwa "jabłka" wahaczy gornych w zwrotnicy- czesto ciezko idzie i jest w srodku skorodowana Napewno jakies wd40 I sciągacze do sprężyn Jak Gorne ze zwrotnicy Ci wyjda to reszta LUz
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
SAM TO ROBIŁES?? Thomas robi wszystko, nawet krawat zawiąże Sory za OT ale zastanawia mnie jakby wgrac ori mape 163 lub 170 zamiast seryjnej na 150 koni, czy jest taka mozliwosc bezkolizyjna...
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
SAM TO ROBIŁES??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No kurczę widzę że rwiesz się do roboty, ale masz spory kłopot. Co Ci doradzić? A wiesz, chyba jest jakieś rozwiązanie Możesz kupić S4 B7 i modzić. Jest tam Q i fajny motor 4.2 O, np to, spójrz http://allegro.pl/audi-s4-b7-344-km-i2007951412.html Jak już zrobisz RS-a do załóż temat na forum ALE SIEP Z TEJ ESY, WIDAC NA ZDJECIACH ZE BITA NIEROWNA I
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Program robiłeś na nowo, czy ecu seryjne kupiłeś??
-
Kołobrzeskie A4 .........
:polew: Nie no ja dzis odpadam, jeszcze w lozku leze, do kuchni do zony nie wchodze lepiej Nie jezdzij czesto na rezerwie bo pompa siada szybciej... WESOŁYCH ŚWIAT !!!
-
B6 DIVISION
Czester mnie na tył interesuje s4 avant jak cos daj znac na pw...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam od nich k04 jak na razie śmiga Czyli warto wysłać kk3 do regeneracji i dopłacic 500złi miec k4??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a co ma być? przecież to zwykła regeneracja "VW Passata, Sharana Audi A4 A6 z silnikami 1.8 1,8 150 km. Jest ona przerobiona z K03 150 na K04 180 KM !!!"
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://allegro.pl/vw-audi-1-8-tb-k03-k04-180-km-turbo-tuning-i1978814595.html Co sądzicie o tym
-
B6 DIVISION
Umiesciłem wczoraj - nikt nie odpisał A ten wątek to od pisania o d*pie marynie?? Chyba po to jest zebysmy sobie w gronie B6 pomagali, a nie tylko od smiechow i pierdoł, wtedy nikt nie alarmuje......
-
B6 DIVISION
DUŻO PREZENTÓW CHŁOPAKI
-
B6 DIVISION
Panowie, tak wiec sprawdzone wszystko n75 - DZIAŁA , DV - DZIAŁA, Grucha - Działa, i psikus LUZ WZDŁUŻNY na Turbawce, i olej na wężu dolny w dolocie :wallbash: Teraz pytanie luz jest około 3mm - 4mm - regeneracja?? Gość z tej aukcji http://allegro.pl/regeneracja-turbosprezarek-turbo-turbiny-gdansk-i1995681518.html mowi ze uszczelnienie około 600 i Wałek - jakies tulejki zeby zniwelować luz wprasowują, i razem koszt całosci do 900zł, na Tym sie nie znam i niegdy nie przerabiałem tematu turbo wiec prosiłbym Was o porade, sory ze tutaj ale w sumie p[iszemy o wszystkim i mądre głowy tutaj zagladają. :hi:
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Nie zauważełem ze od radia są "dołączone" do tych nr 17 i 18 , odlutowałem i wpiełem w swoje miejsce, wszystko gra, tylko nie widze czy na fisie mi pokazuje bo mam rezerwe, a auto rozebrane mam, bo robie jeszcze pare innych rzeczy.
-
[B6 AVJ] Falowe / bujane / przyspieszenie - Jaka możliwa przyczyna?
Witam, jak w temacie, auto po wciśnieciu gazu dosłownie byja mnie na fotelu kierowcy jak na fotelu bujanym u mojej Babci !! Tak jakby ładowało i odpuszczało turbo, nie jest to szarpanie, dokładnie tak jak opisuje BUJA!! Prosiłbym o mozliwe przyczyny, wiem ze zapiecie vaga by duzo pomogło, ale dzis z ciekawosci czy nie ma gdzies przelotu w dolocie rozebrałem go troche i moze ktos sie z czyms takim spotkał i dwa razy bym nie składał . Dzieki z gory
-
B6 DIVISION
Pytanie do tych co to przerabiali - Mianowicie cos mi ostatnio nawaliło, przy przyspieszaniu samochod wyrywa do przodu, pozniej zwalnia i znow przyspiesza, ma chlopski rozum jest to tak jakby turbo naładowało ciśnienie, i odpusciło i znow ładowało, dzis rozebrałem wsztskie te przewody i przewodziki koło zaworu DV, i nic znależc nie moge, powiedzcie mi gdzie szukac przyczyny, bledow na vag nie ma, co to jest za czujnik na dwa piny blisko DV?? i od czego tez jest czujnik przy chłodniczce od turbo. Jakbyscie mogli cos podpowiedziec bylbym wdzieczny bo jutro bede grzebał od rana
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
wiecie moze do czego służa kabelki w pinach 17 i 18?? bo u mnie pod te piny było podpiete can - h i can low od radia, i działało wszystko procz wyswietlania na fisie, teraz przeniosłem je na 19 i 20 i świeci mi klimatronik cały czas, a jak zapale pozycje to zegary sie nie podswietlają... o co kamann?? <img src="http://img515.imageshack.us/img515/2820/radio0034qc6.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/> <img src="http://img515.imageshack.us/img515/615/radio0035cm8.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/><br/>
-
Kołobrzeskie A4 .........
NIe lej syfu a kompa Kaziu mozesz do mnie tez walic jak cos na pw napisz to ci koma dam
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
odświerzam takiego kotleta, bo ktoś mi pofarbował tył podłokietnika i chciałbym ten plastik pomalowac, robiłęś juz to kiedyś ?? skad brałęś nr farby do plastików??
-
B6 DIVISION
z checią zamienie się na s-liny....[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________ zrob foty beżai podaj wstepną cene, interesują mnie fotele elektr, i blendy bose, a co zrobiłeś z dekorami malowanymi na biało?? masz jakies foto jak to z bezem się komponowało?
-
B6 DIVISION
Ciekawe co bedzie trendy za pare lat podkład tlenkowy teraz mamy Carbon i Mat
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
trzaski to normalna sprawa
-
B6 DIVISION
nikt sie nie orjentuje.... Podejrzewam, że grzanie by puściło trochę klej. Tylko czy warto? Potem trzeba będzie to kleić a czy to bezpieczne, nie wiadomo niebezpieczne?? a czemu? przecież w poduche nie ingerujesz Nie wiem, jak się ten materiał rozrywa przy wybuchu? Żeby kierowca znaczkiem nie dostał bo nie byłoby ciekawie No dokładnie , dlatego właśnie pytam