Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie na szybko jakby ktoś miał w ulubionych manual podłączenia pełnego fisu, tempomatu i kiery b7 z łopatkami i moduł Q oczywiscie Bo znalazłem coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0;highlight=monta%BF+fis Poprawnie czy jest coś innego jeszcze w tym temacie?
  2. Projekt sie skonczy jak bedzie FULL albo jak zabraknie juz miejsca w aucie Jak zwykle mody na
  3. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy mogłby mi ktoś powiedziec jaka roznica jest w kolorze skory - BEZ PIMENT od BEŻ TWIST ???
  4. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiera Q7 to ta sama co a4 b7 ??
  5. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znow patrzac na tą fote to jest jednak szara.... sam juz nie wiem zgłupiałem.... ps. BARTS wysłałem Tobie mmsa Widac tutaj dokładnie miedzy kierą a osłoną różnice, i mam wlasnie taką kiere A tą co mam teraz w aucie ORI prawie zlewa sie z osloną A wiec co radzicie Panowie? da rade to wszystko obszyc czy tylko kiera a tył podebrać kolor i pomalować? Tylko co z poduchą wtedy ?? :gwizdanie: Kurde troche gówno wyszło z tymi kolorami........
  6. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znow patrzac na tą fote to jest jednak szara.... sam juz nie wiem zgłupiałem.... ps. BARTS wysłałem Tobie mmsa
  7. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Super dzięki, mi sie tez wydaje ze to nie to I do raggusa trza bedzie sie modlić Siet 350 zyka i h............ dzieki Bart-s
  8. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli dobrze kupiłem do beżowej skory?
  9. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przyszła mi kiera i na moje oko to nie ten kolor na wlepce jest taki nr 4f0419091 j1LT czy to to samo co u marka?? http://allegro.pl/kierownica-lopatki-multifunkcja-audi-a4-a6-a8-i1883765817.html
  10. A ty sie tylko przyp....sz Chcesz nauczac idz do szkoły !!! Ja nie muszę sie spuszczac nad każdą literką, poza tym czasem siedzę na forum wieczorami i popijam drina (nie myl z alkoholikiem) :naughty:, wiec totalnie nie zwracam uwagi na pisownie tym bardziej jakiś słów których na co dzień nie używam...
  11. cofnij sie pare stron tego watku gdzies to jest opisane kolorami
  12. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin a jaki lejesz do siebie?? parametry
  13. na kiere leci mu slina wiec jest ok ja czekam na paczke juz idzie taka sama jak twoja w tym samym kolorze i z łopatami a co do masy moze masz racje , bo radio ma filtr....... ale moze dominik cos wie wiecej....
  14. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez szukam ale bezowej, wiec jak cos zobaczysz pamietaj o mnie i ja tez dam znac jak czarna bede widział...
  15. nie wiem czy dobrze mysle ale mozesz miec w złym miejscu podłaczone zasilanie wzmacniacza i zaklucenia lecą...
  16. Dobry temat, a ja od Adamoo kupiłem włacznik Ale zregeneruje stary i na alledrogo znajdzie sie kogoś
  17. dokładałes subwofer czy zmieniłes ze zwykłego na Bose? mam taki sam środeczek
  18. No tak ale chyba kolorystycznie by sie to nie zgrało, ........ ładna
  19. kurde pomyliło mi sie chodzi mi o tzw banan <swing??> :gwizdanie:
  20. Ty bedziesz Wojtek wiedział,jestem zainteresowany stołkami do siebie w kolorze skory soul, ale czy oprocz zwyklakow stołkow było coś jeszcze ciekawego np recaro czy s-line?
  21. Zacznijmy od tego, że w AEB nie ma map sesnora, więc sterownik od AEB może sobie doładowanie wyliczyć tylko na podstawie przepływki i lambdy, a to nie jest szybka jednoznaczna odpowiedź jak w przypadku map sensora.[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:56_________________________________________________ To co masz to jest od instalki LPG, masz nie dość dobrze ją dostrojoną, a AVJ jest bardzo czuły na jakieś zaburzenia dawek paliwa, doładowania itp. Dostrajałeś wogóle instalkę LPG po wgraniu softa? Bo sama się nie dostroi :gwizdanie: Instalka była zakladana i strojona juz po sofcie, bo kupilem auto w niemczech juz po sofcie, ale był blada cały czas w ecu p0601 ze wywalona pamiec eprom , auto na benzynie jezdziło super bez zadnych zastrzezen, ale na gazie już ciagle ten blad z mieszanka, powiedzieli mi w gazowni zebym wymienił ECU bo dawka paliwa nie miesci sie w granicach, i dlatego gazu ustawic nie mogli, wiec kupiłem ten ecu okazyjnie o tych samych nr ori, i teraz chodzi bezblędnie, ale ja chcialbym wrocic do kompa ktory lezy w garazu bo mnie ta moc teraz meczy i teraz juz nie wiem sam co zrobić.... z checią pojechałbym do kogos zostawil to auto zeby zgrał mi ta instalke z kompem po sofcie, ale takich ludzi chyba u mnie nie ma... jak sie wkurze to wywale wogule tą gazownie bo poki jej nie było byłem szczesliwym posiadaczem zapierdzielającej i bezawaryjnej b6 ....
  22. tez tak mam, ten zawias s-line to standard, chyba troche siada tył, ciekawe jak wygladało to jak byl nowka..... Ładna furka!!
  23. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kusi to Wam powiem...... quattro trza miec oj tam oj tam, przecież jakbym pokusil sie o 2.7 bt to multitronik by tez poleciał, wysrałby się ze strachu po odpaleniu A do manuala dołożyc Q to nie taka eureka, Adamoo zrobił :gwizdanie:
  24. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kusi to Wam powiem......
  25. Lotka by mi pasowała pod kolor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.