Treść opublikowana przez cool506
-
Montaż tylnych poduszek powietrznych w Audi A4 B6
jak zwykle wszystko proste jak budowa cepa--oczywiscie dzieki Tobie BART-S! :notworthy:
-
Jaka wódka na wesele ?
dokładnie znajdz kogos ze znajomych lub familly kto ma karte i koncesje, niech idzie do kierownika od monopolu i sie dogada!! [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 01:46_________________________________________________kurde tak patrze ze zgubiłem zaslepke lewego boczka bagażnika
-
B6 DIVISION
foteli nie trzeba, jak tego niegdy nie robiłes to jakies poł godzinki
-
Kołobrzeskie A4 .........
Opowiadałeś mi to koło stopki, jak widac nie kazdemu dobrze robi PAN TOMEK
-
B6 DIVISION
MI tez;) bede miał taką samą
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
mozesz powiedziec gdzie zamawiałeś?? Inter Cars?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/kierownica-lopatki-multifunkcja-audi-a4-a6-a8-i1883765817.html Dobra cena?? zastanawiam sie nad kupnem i czy kolorystycznie bedzie pasować do skory mojej bezowej tzw<banan>?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
ja tez sie odezwe;)
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Zamontowałeś tempomat? wycinałeś obudowe ?? masz jakies foto ? kodowanie robiłeś sam?? Furka oki , tylko zrobiłbyś jakiś pełen pakiet s-line lub s4 bo te ms design troche słabo pasują
-
B6 DIVISION
Wiecie moze czy jak chce założyć CLH do B6 2002rok to moduł MCE wchodzi w gre tylko z literka F na końcu? czy jeszcze jakis inny?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
06A 145 710N nr volkswagenowski tak ktos na forum podawał ale nie sprawdza łem tego
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
nie powinna przyjsc , są ustawiane na 58 - 59 - 60 ale jak blysnie przy tej najnizszej granicy to raczej nie przysyłają
-
Jaka wódka na wesele ?
Jak byś miał po drodze to sprawdz, ja MAKRO brałęm swego czasu od nich sezonowo towaru na prawie poł banki to kierownik dzialu alko mowi ze cos kolo 18 zł na 0.5. mi zrobi.....[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 10:35_________________________________________________Nemiroff sie sprawdził takze polecam !! goscie chwalili i na poprawinach mowili ze nikogo głowa nie bolała i wchodziła jak woda!! POLECaM NEMIROFF
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Po czyszczeniu skory i tutaj mały zaskok!! Mydło szary jeleń, szczoteczka, pare szmat a na koniec mleczko sonax do konderwacji , efekt naprawde za***isty !! taki nowy mod dla porownania zdjecie z kiedyś tam [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:13_________________________________________________Polerka obudowy Multi [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 21:19_________________________________________________Nastepny MOD to ledy w halogenach jako światła do dziennej :>
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja tam założyłem antene nad licznikiem i jestem mega zadowolony, a z wygladem tej anteny na dachu to jest roznie, mi akurat nie podchodzi troche taka BM-kowa jest , ale jak chce sie Tobie rezac dach to ok!! Klimatronik upierdliwy troche co Wkładasz i wyciagasz i tak do usranej smierci ale zaoszczedzone troche kaski;)
-
[B6 AVJ] avant a4 b6 Dekory na bialo str 1
zalezy kto czego oczekuje, ja oprócz wygladu chce takze miec komfort, a na zawieszeniu s- line jest jeszcze calkiem całkiem.... ale to tak jak kto woli, napewno wyglad im nizej tym lepiej....
-
[ALL] Koszt wybudowania domu.
Podpinam się do tematu, działeczke juz mam 30 arow
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
:notworthy: :notworthy: :notworthy: Dzieki Chłopy za zyczenia !! Jechałem oczywiscie ale a6 c6 Q Weselicho sie udało, tylko chory jestem bo poprawiny trwały dwa dni do 5 rano Wodeczka NEMIROFF polecam zajeb :gwizdanie: ta a co do spota musze sie porzadnie wykurować, za tydzien moge obiecac obecnosc Teraz juz w koncu moge zajac sie mocą, bo gratow troche kupiłem i nie miałem czasu a chce dojsc do 200km;) POZDRO
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Furka piękna tak wiec gratuluje Ja kupiłem na allegro zamiennik zamiast kata wykonany w niemieckiej firmie na dwie sondy, fakt jeszcze nie montowałem ale mowia ze p&p i wszystko oki.......
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wie ktos do jakiej mocy moge dojsc w multitroniku zeby sie nie rozsypał?
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
fajna sprawa na zime....
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Widzisz wodi , nie ma rozowo............. kaj 82 jak na gazie ci chodzi jakie masz graty??????
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
mam ślub - Swoj mnie nie bedzie;)
-
Stresik przed ślubem ;)
Zdziwicie sie, moja dzis wyciaga rejestracje i mowi mam dla Ciebie cos;) ---- ta sama rejestracja "po chłopie" pyta sie podoba ci się pokochałem [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 00:41_________________________________________________Właśnie opuścili mnie kumple , Żona śpi u teściowej, sprawdzilismy czy bimberek jest dobry Dobry....................