Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po wymianie Ecu na nowy <bo po tym jak ja kupilem w niemcowni była juz po chipie i miała blad p0601 _ wywalona pamiec eprom>mimo ze blad byl i mieszanka czasem wariowała to zapierdzielał, ale zalozylem gazownie nowke za 3500 i nie dawali rady z ustawieniem przez ten blad, wiec kupiłem kompa o tych samych ori nr i seria mnie nie kreci (gaz ok) Umowiłem sie teraz na 18 stego do Roberta do Gdanska na chip. Myslicie ze daje on rade był ktos moze?? słyszałem ze jest dobrze;) ja teraz nie moge jezdzic jak przesiadłem sie z mniej wiecej 170 km na 150
  2. decyzja podjeta auto zostaje Zal było oddac
  3. Pany taka kamerka problem do rn-e zamontowac?? http://allegro.pl/kamera-cofania-audi-a3-a4-a5-a6-a8-tt-r8-wroclaw-i1851090594.html
  4. pamietam jak była na allegro jeszcze na felgach 18 " , nie sprzedała sie i postanowiłes rezac dalej?? Ładna
  5. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co wstawiłes zamiast ?? sa np jakieś gotowce do 1.8 t?
  6. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    STIG na co sobie przykleisz?? na kask?? Pochwal sie wkoncu;))
  7. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a komu miniaturke podesłac zeby być u GORY Naklejki fajne byłyby na rog maski z przodu nie jakies duze....
  8. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękować TEJ "STIG" czym fruwasz ??
  9. jak zwykle profesjonalnie za to wielki szacun
  10. witam - chodzi mi o to na co zwocic uwage przy kupnie tej motorni?? danke
  11. Bartek prosiłbym o szybką opinie skrzyni HEK w motorni b7 2.5 tdi 163 km na co spojrzec bo jutro mam jechac ogladac??
  12. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tak ale napisali tez ze wlochy miały to od urodzenia dlatego pytam?? :gwizdanie:
  13. Ogarnij ragga skrzynke bo nie moge do Ciebie napisac
  14. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moze to kwestia jakiegos kodowania moja tez italiana Moja tak nie ma Nawet fajna sprawa na parkingu ludzie między autami latają a na auta nie patrzą a tak jest bezpieczne.
  15. cool506 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w Audi A4 B6
    Ja mam czasem tak jakby ciagnął i chwilke przestał poznij znow ciagnął to moze byc dV?? jak u Ciebie bylo?[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 17:20_________________________________________________a ile kosztował nowy i ktory kupic jak coś
  16. Dzieki Młody :> są s-line widziałem na allegrogo, a te mi sie okazyjnie kupiło ...[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 17:50_________________________________________________Hejka, ostatnio napadl mnie gosciu i meczy zebym mu sprzedał moja a4 daje 30 k i za cholere nie wiem co zrobic. z jednej strony chcialbym zmienic na Q ale jak patrze na alledrogo to same "siepy" dolozyłbym troche ale nie ma w czym wybierac. myslałem tez o allroad a6 bo bede w przyszłym roku sie budował na "bezdrożach" ale podobno sie psuja Prosze o rady, dodam ze nie zalezy mi bardzo na sprzedazy, i ze autko sprawuje super oraz ze niedawno zalozylem lpg za 3 tys
  17. ale unfall ciesz sie chlopie ze zyjesz dobrze ze jechales Audi
  18. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mówisz ze bubel? nie nie... poprostu napisałeś " w sumie zaryzykuje po tym jak juz kliknąłeś "kup teraz" a czy to dobre to nie wiem nigdy tego nie miałem, ale jak sprawdzisz czy cos to daje to daj znac ... czemu nie
  19. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zadałem pytanie.... ale Piotrek mi napisał co i jak i w sumie zaryzykuje w sumie JUZ zaryzykowałes
  20. Konieczne to tutaj są chlapacze i paski piorunochrony jak w poldku :> do tego walnął byś jeszcze hak z tyłu i znaczek sobie odpusć
  21. NO NIE WĘDZONY :polew: TROCHE SPALONY;))
  22. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oo to takie cos jest?? nawet nie wiedziałem, ile?? kurde mam kupca na swoja ninie i zagwostke sprzedac czy nie - daje mi 31 tys. ale co ja bym miał pozniej kupić??
  23. tylko i wylącznie guma na wiertarke firmy m3 do usuwania kleju montazowego a pozniej pasta polerska tylko z rozwagą popytaj o ta gume w sklepie z lakierami....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.