Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb SORRY ale przegrałeś on ma B8 :thumbdown: http://tt-cars.dk/10794.cms?id=837201925# :polew: What the f*ck ..... lachentaestamenloka
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
sorry nie widziałem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
wymiana byla lancucha, tloka tego co jest odpowiedzialny za zalaczenie biegu, uszczelnienie, pompka i filtr. Przejechane od wymiany 6 tys.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart ile powinna normalnie kosztować , tzn ile Ty być wziął za wymiane oleju w multi po "małym przebiegu" czyli tak jak po remoncie karzą po pay tys km. -> to chyba ta szybsza wersja bez filtra itp.....
-
B6 DIVISION
Mozesz podać mi ten nr?? bo zmieniałem wczoraj ECU i patrze a tylne srubka została przy podszybiu z kawałkiem plastiku [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:47_________________________________________________http://allegro.pl/vs-audi-a4-7-hd-sharp-dvd-tv-gps-i1817710164.html I jakbym mogł prosić nr. ori takiej podstawki z chromem pod napoje i przycisku esp jak jest na tej aukcji z radiami w/w.... za h nie moge w etce sie połapac jak jest to opisane ze to z chromem...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb to szlachta jego składak ewentualnie z rana na biało z lufek biały dymek ma puścić [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 00:37_________________________________________________a propos białego, co z tą wycieczka do Kolberga??
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
duzo daleś?? kiedys miałem robić s4 ale zrobiłem s-line, bo s4 mi sie nie podoba przod ale tyłek jest ładniejszy od s- line. a Progi?? czy listwy na dzrzwi??? bo progi chyba sie nie roznia??
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
czy to nie jest czasem b7?? :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
np u mnie wali koxem i tez z 2:D o dziwo zderzak zawsze czysty Bo masz ciemny zderzak ale tak na powaznie nie mam nic do diesli ale do rs4 nie bardzo
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
ooo gdansk mi Pasuje bo siostra tam studiuje, macie jakis namiar czy coś?? a jeszcze jedno pytanko, czy jest mozliwosc wczytania do mojego kompa mapy vasem z ori kompa 180 koni??
-
[ALL B6] Wymiana Sterownika Silnika b6 1.8 T o takich samych numerach....
tu mam scrn z ecu nr fabryczny itp, nie wiem czy cos jeszcze potrzebujesz, a plik bin bede tez mial za pare min musze skoczyc po drugiego lapka, ale bin mam tylko ze starego kompa. [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 17:24_________________________________________________jak bys mogl mi mail wyslac na Pw to mam juz ten plik bin
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale Batory dalej by kopcił :gwizdanie: wyobrazasz sobie jak u Nosba w białym rs z d*py leci czarna chmura ?? i to jeszcze z dwoch kominow??
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
a jak myslisz na ile mogą wykrecic moje cudo i mniej wiecej jaki koszt?
-
[ALL] 1,8T 150 KM - wgrałem dziś program, mieszane odczucia
i jak Historia z chiptuning koszalin, chipują czy malują??? chlopaki gdzie zrobić najlepiej chipa dla mojego autka??
-
[ALL B6] Wymiana Sterownika Silnika b6 1.8 T o takich samych numerach....
pozniej spisze sterownik i podam, tylko ze Vas nie mam ale moze ktos z kg mi pomoze, chcialbym teraz go podkrecic troche ale boje sie o tych tunerow na pomorzu nie wiedze nic konkretnego, a najgorzej jak sie przyzwyczaisz do wiekszej mocy a pozniej spada moze znasz jakiegos tuner dobrego? jeszcze raz dzieki
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Pościerałbyś kurze a nie w garazu tylko siedzisz
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tylko czekać az Adamoo kupi ćwiary i reszte, bo patrzac na to co robi w srodku niedlugo tylko body mu bedzie brakowac;) no i klekota by trzeba zamienić na jakieś benzin;)
-
[ALL B6] Wymiana Sterownika Silnika b6 1.8 T o takich samych numerach....
A wiec: Wczoraj wziąłem się za to i po jakiś trzech godzinach cieszyłem się sterownikiem bez błędu;) Zacząłem od zczytania czterocyfrowego kodu pin dla sterownika silnika tego ktory był w aucie <stary>-Potrzebujemy do tego Vag Commander - Nastepnie trzeba było takze zczytac i zapisac sobie nr identyfikacji immo ( wchodzimy w INSTRUMENT CLUSTER-> I i tutaj w polu EXTRA mamy nr Vin do ktorego przypisany jest sterownik oraz nr id. IMMO 14 cyfrowy-- zapisujemy to sobie na kartce) - teraz wkładamy Nowy sterownik silnika i takze czytamy czterocyfrowy kod pin Po zamontowaniu nowego sterownika i wlaczeniu zaplonu na desce powinien migac nam samochod z kluczem. Wchodzimy w "silnik" - nastepnie w "LOGIN-11" i tam wpisujemy nasz czterocyfrowy pin odczytany z NOWEGO sterownika poprzedzajac go zerem czyli np. jesli nasz nowy kod 1234 to wpisujemy 01234, naciskamy "do it" i powinien nam wyswietlic sie ze pin status ok. Nastepnie wchodzimy w "ADAPTACJA-10" tam wybieramy kanał 050, i wpisujemy kod PIN uzyskany ze starego sterownika.(takze poprzedzajac zerem) Po tych dwoch zabiegach Powinno wyswietlić sie ADAPTACJA OK. jesli tak to wchodzimy w "INSTRUMENT CLUSTER" i sprawdzamy w polu EXTRA czy nr identyfikacji immo zgadza sie z tym co spisalismy sobie na poczatku ze starego ster. silnika. Jezeli zgadza sie wylaczamy zapłon na ok. minute. Po tym wszystkim usuwamy wszystkie błedy np. klimatyzacja, skrzynia biegow itp. Robimy adaptacje przepustnicy i po wszystkim. Ogolnie nie jest to jakies skomplikowane - gorzej z demontazem komputera <śruby zapezpieczajace > dobra żaba i ktos do trzymania sterownika sztywno. jak znajde czas zrobie watek ZROB TO SAM bardziej czytelnie. Aha i najwazniejesze - auto rzeczywiscie było po jakims chipie, bo brakuje mi teraz troszke mocy, ale zobaczymy jak to bedzie mialo sie do spalania, bo tamten najprawdopodobniej miał wywalona mape i straszne wahania dawki paliwa, czasem palił mi od h.... ale to pomału ,sprawdze i za pare dni bede wiedzial......jak cos zrobi sie chip na tym nowym jakis [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:12_________________________________________________ tak wiec: nie chce cie martwic, ale sobie nie poradzisz skoro zadajesz takie pytania dzieki za Wiare i za wskazowki ale troche to nie było tak jak napisales a przeczytałem to dzis dopiero, ale i tak dzieki. pomogła mi troche strona Ross techa
-
[ALL B6] Wymiana Sterownika Silnika b6 1.8 T o takich samych numerach....
Witam, zakladam nowy wątek bo moze komus sie to przyda i konkretniej bedzie znaleźć, mianowicie mam blad p0601 blad sumy kontrolnej sterownika, blad pamieci EPROM, i na benzynie mi to nie przeszkadzało, auto najprawdopodobniej jest po chipie i dlatego ten blad był, ale jak zalozylem gaz zaczely sie problemy wiec kupiłem nowy sterownik o takich samych numerach jak moj i moje pytanie brzmi: Jak podepne sterownik o identycznych numerach ori to co dalej musze zrobić.. Moje audi to automat multitronic, 1.8 T seryjnie 150 ps. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 23:08_________________________________________________http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.ross-tech.com%2Fvag-com%2Fcars%2FImmo3-ecu-swapping.html&sl=en&tl=pl czy to sie mnie tyczy?? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 12:22_________________________________________________NIkt nie odpisał jeszcze?? Wiem ze musze zrobic kodowanie takie samo jak było na moim kompie, i adaptacje przepustnicy, ale co z tym immo napiszcie, czy w b6 trzeba odczytac pin? czy tak jak w b5 wartosc zero w immo sie wpisuje??? help [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:11_________________________________________________
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie musiałyby sie dziewchy na slasku gimnastykowac z trafieniem do szyber, a Tobie nie starczylo by pamieci w ksiazce tel :>
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
stara suczka-> nowa suczka -> sucz po operacji :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Gwint do gory i lecisz, nie ma tragedii ostatnio jechałem z zakopca;) Same plusy, i sesja za darmo!! odrazu wez jakis 2.7 bi to swapa w poprawiny zrobimy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
29 pazdziernik mam wesele , za ile mnie zawieziesz dolarow; moglbys zonie weekendzik urzadzic za te godziny w garazu, nocleg tez sie załatwi, no i dam Ci pojezdzic moim po Kolobrzegu :polew: :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
co masz za lusterka????
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://allegro.pl/recaro-s4-rs4-s-line-audi-rarytas-i1809183011.html te nie są złe i duzo mniej kasy.... logo tylko rs4 wstawić , przecierz i tak nie bedzie to nigdy ori rs4 poza tym kiedys czytałem w tym watku ze Nosb wcale nie ma zamiaru robic wiernej kopii rs4 b7...