Treść opublikowana przez cool506
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To czestera z Forum, ale moim zdaniem nie do Nosba furmanki, on musi miec black ewentualnie biale znikome dodatki jak nici biale, jak wrzucilby te biale recaro chyba bylo by wioskowo , no i jak by utrzymal je w czystosci przecierz on nigdy nie przestanie grzebac, tylko czekac jak nowe rs4 wyjdzie i juz mu sie znudzi jego.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jak zrozumiałem srodek jasny idzie w odstawke, mysle tak co by tu od Ciebe odkupic...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb na prezydenta!!! Ale moze jakiś programik Tvn turbo powinien Cie odwiedzić, przyznaj sie ze szykujesz juz Garaż na Tv;)
-
Kołobrzeskie A4 .........
zakezy co masz do nsprawy, nie ma u Nas dobrego zakladu co robi wszystko dobrze..
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dzwon skubancu szkoda czasu, odkop dolce spod gruszy no jak sam napisałeś cena nie jest zła on tego potrzebuje wiec kasa i kupować
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dzwon skubancu szkoda czasu, odkop dolce spod gruszy
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
w zwodzie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Najbardziej zazdroszcze Ci skladania i patrzenia na efekty, sam skladałęm pare Swoich jak mi Ojciec malował, to chyba najlepszy moment jak robisz cos dla Siebie.... powodzenia
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jak mowilem bedzie
-
[ALL B6] Błąd P0601 Usterka sterownika czy chip?
regulował, nie raz jezdził, to autogaz Kameleon koszalin, sprawdze jak wroce co to za wtryski, są takie niebieskie, a na nich bedzie napisane?? kurde u nas w zachodnioporskim wogule nie ma porzadnych fachowcow......
-
[ALL B6] Błąd P0601 Usterka sterownika czy chip?
kurde teraz jestem na wczasach i wszystkiego nie pamietam, stag 300+, reszte jak wroce do chaty zczytam i Ci podam. juz zaplacilbym komus podwojnie zeby mi to ogarnął, spalanie gazu jest takkie ze na 38 l robie ok 300 km wiec nie wiem czy to duzo czy malo, ale te bledy o za bogatej mieszance sa wk........, powiem Ci ze on mi mowil, ze przez ten blad to wywanoly ecu soft, jest zle dawkowanie paliwa, ze nie ma normy zachowanej, np. ze na postoju powinno sie wahac 3 do 0 a mi skacze 8 -0 itp. nie wiem juz sam sterownik nie jest drogi na alledrogo koszt ok 200 zl, koles mi tez ogarnie wlozenie tego z kodowaniem itp. ale strace moc po chipie wejde na serie i czy to pomoze..... skoro na benzynie nie ma bledu to na gazei tez nie moze byc, albo zmien gaziarza (postrasz ze jak nie zrobi to zadasz zwrotu pieniedzy) albo jedz do innego. tak juz mowilem, on mowi wymien kompa i bedzie oki, pojade do innego jeszcze ale ogolnie to mam jakiegos pecha i nigdy wiecej audi ...... tfu tfu Gazu Audi jest oki i bez gazu smiga jak ta lala, na gazie w sumie tez do zakopca koszt 236 zł tylko ten blad wywala czasem i nie daja sobie z tym rady, np cala droge 846 km do zakopca nie wywalil ani razu, a w zakopcu juz dwa razy, i lapek w rece vcds kasuj..... szkoda mi wymienac tego kompa....
-
[ALL] Najlepsza droga z Kołobrzegu do Zakopanego!!
No gaz oczywiscie wyszlo srednio jakies 12 l, ale w sumie 500 km non stop 140_ 160 km/h wiec nie wiem czy to duzo??
-
[ALL B6] Błąd P0601 Usterka sterownika czy chip?
kurde teraz jestem na wczasach i wszystkiego nie pamietam, stag 300+, reszte jak wroce do chaty zczytam i Ci podam. juz zaplacilbym komus podwojnie zeby mi to ogarnął, spalanie gazu jest takkie ze na 38 l robie ok 300 km wiec nie wiem czy to duzo czy malo, ale te bledy o za bogatej mieszance sa wk........, powiem Ci ze on mi mowil, ze przez ten blad to wywanoly ecu soft, jest zle dawkowanie paliwa, ze nie ma normy zachowanej, np. ze na postoju powinno sie wahac 3 do 0 a mi skacze 8 -0 itp. nie wiem juz sam sterownik nie jest drogi na alledrogo koszt ok 200 zl, koles mi tez ogarnie wlozenie tego z kodowaniem itp. ale strace moc po chipie wejde na serie i czy to pomoze.....
-
[ALL] Najlepsza droga z Kołobrzegu do Zakopanego!!
wyjechalem 0 6 rano na miejscu bylem 15:30, droga super, audika tez sie spisala koszt 235zł 846 km ooo wlasnie polacy strzelili gola meksykowi ...... a co do zatrzymania tez polecam Rezydencja bambi apartament z Kuchnia lazienka z wanna dużą i garderoba info - http://www.rezydencjabambi.pl/index.php?strona,menu,pol,glowna,1332,0,1338,ant.html dokladnie ten apart okupujemy wlasnie. pozdrawiam i dzieki
-
[ALL] Najlepsza droga z Kołobrzegu do Zakopanego!!
nie dorobilem sie cb jest oki dzieki za rady mam juz traske - podobno najlepiej Kolobrzeg-> stargard-> gorzow -> zielona gora-> legnica -> krakowska a4 i z krakowa juz sie zobaczy jak ruch dzieki!!
-
[ALL] Najlepsza droga z Kołobrzegu do Zakopanego!!
Witam nad ranem jade do zakopca -- wkoncu odpoczne, ale chcialem Was zapytac, jaka trase byscie mi polecili??? a moze ktos z Was moglby rowniez polecic fajny pobyt, mam cos tam od znajomych www.apartzakopane.com - Nie reklamuje , ale nie wiem czy to dobre. pozdrawiam i czekam na info
-
[ALL B6] Błąd P0601 Usterka sterownika czy chip?
dzieki za rady, narazie auo stoi na remont multitronika, ecu nie bede podmieniał bo trzeba pewnie immo kodowac itp, pojade do koszalina na hamownie. ale mysle ze to chip - jechałem kolegi 1,8 t tylko ze sedan, to moj do niego to wciska w fotel szkoda tylko ze ta skrzynia taka droga jak bym wiedział kupiłbym manuala ale madry polak po szkodzie;)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________ Powracam do tematu: a wiec jezdzilem z tym bledem jak widac do dzis i wszystko bylo oki, zapierdzielał troche chlal ale chyba musi , zanim nie zalozylem sekwencji, zaczely sie bledy o za bogatej mieszance <tylko na gazie> wkurzylo mnie kasowanie tego bledu co jakis czas, tymbardziej ze jesli sie pojawil to turbo odlaczal sterownik i kupa z jazdy. Pojechalem do tego gazownika a on do mnie no wiadomo ecu do wymiany , wysypany bo ktos zle "zchipowal na stole", a ja do niego ze na benzynie mi za bogato nie mieszal i turbo hulalo, a on mowi ze tak bedzie sobie radzil na benzynie a komp od gazu czyta dane z kompa ecu i jest kiszka na gazie. i teraz mam pytanko, ile mnie wyniesie ecu z wymiana, i pewnie jak zmienie ecu to bede mial moc seryjną;( jest ktos na forum komu powierzylbym ta operacje wraz z nowym chipem i ogarnieciem tego gazu bo juz mnie wku...wia na MAXXA na koniec pozegnalem go slowami - "szkoda ze nie powiedzieliscie mi przy montazu ze wywalony ecu nie bedzie latal z lpg, bo bym nie zalozył" - westchnał ramionami - nic wiecej sie nie spodziewalem PANY POMOCY
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale podgrzewa atwosfere skubaniec
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czasem dziala, mi tu lapie z niemiecka czasem chyba satelite bo mi sie wlacza czasem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Teraz ten Rs jest wszedzie karoseria u lakiernika , srodek lezy w garazu u Ragga - > widzialem w temacie Adamo na fotach twoje jasne boczki i półe, robisz nowa skore czy odnawiasz??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
bedzie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
mody super to bedzie najlepiej wypasiona b6;) nawet o takich rzeczach nie wiedzialem ze istnieja;)- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
sory za ot ale jakie do siebie musze zalozyc dystanse zeby nic nie tarlo a kola troche wyszly bo jak sie patrzy z tylu to chooojna troche, mam felgi 18" s-line ori- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Co to >>?? webasto - [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")