Treść opublikowana przez cool506
-
Kołobrzeskie A4 .........
to napewno, i tez to ze jest nas poprostu malo
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kurde jak wsadzisz ten silniczek to jeszcze przekuj vin na rs4 i kiedys zarobisz w h... kasy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ale jakis twardy restart?? czyli przytrzymujac przycisk czy cos takiego??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ktory bezpiecznik jest od licznika?? zrobiłem adaptacje na kanale 62 miałem wartosc 1 a zrobiłem 21 wg gornej instrukcji,ale podobno zeby załapało trzeba wyjac bezp. od licznika a nie wiem ktory to bo znalazłem tłumaczenie wszystkich ale od licznika nie jest napisane...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
a skad cracka wziasć nie wyłącza sie ani nie pobiera pradu, ale narezałem sie troche to chciałbym juz to dokonczyć... aha jakby ktos chciał moge udzielic wskazowek z docinaniem klimatronika 1 din, u mnie wyszło tak...
-
[ALL B6] screen z vaga - EXTRA: "geraet 64523" <-- co to?
czyzby moje przypuszczenia własnie sie potwierdzały?? kazdy mi mowi ze moje turbo zapier...ala ale ja poki nie zobacze i nie dociekne całej prawdy nie uwierze;)
-
[ALL B6] screen z vaga - EXTRA: "geraet 64523" <-- co to?
Jak w tutule czy moglby mi ktos wytłumaczyc co to oznacza??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmmm...... jestes pewien??[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:44_________________________________________________a nie da sie zakodować jej bez;)
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
polski 4,9 i jakis niemiecki mam tez 409-1, jak miałem concerta to mi sie łączył
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
help zainstalowałem wląsnie rns i jak probuje sie połaczyc vag comem strzela w głośniki tak probuje ze trzy razy i odpuszcza !! what -s f*ck
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Happy Birthday to You;) postepow w rezaniu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
cena kosmos za sam silnik poza tym zrobiłby wydmuszkę a auto chyba ma być użytkowane na co dzień ale nie powiesz ze rakiety by nie było;) tak tylko wrzuciłem, ale ładny ten motorek
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://allegro.pl/audi-s4-s5-s6-s8-5-2-fsi-silnik-i1459557862.html NOSB
-
2013 rok- zanik analogowego sygnału telewizji// telewizja cyfrowa a tuner audi??
wczoraj na tvn T ogladałem program własnie w ktorym te domowe przedstawiali,ale o samochodowych nic nie mowili, natomiast coraz bardziej rozgłaśniaja ze 2013 i d*pa wiec temat jak najbardziej uwazam dobry do rozwiniecia bo czas zleci szybko....
-
DVD pod RNS-e - jakie modele?
jesli mozesz wyslij mi cene takiego kompletu (adapter+dvd) i czy jakbym u Ciebie kupił to na odległosc pomogłbys mi to wszystko poskładac i zeby dvd chodziło w czasie jazdy i oczywiscie zeby mozna było sterować z rns-e. laikiem nie jestem podłączyłbym sobie, tylko z tym softem na ogladanie w czasie jazdy czy bys pomogł
-
DVD pod RNS-e - jakie modele?
ok to teraz pokaz mi adapter taki pod ktorym dvd bedzie sterowane rns..
-
DVD pod RNS-e - jakie modele?
Witajcie! chodzi mi o modele odtwarzaczy dvd, ktore za pomoca adaptera podłączone do rns-e bedzie mozliwe sterowanie nimi z jednostki Rns-e?
-
2013 rok- zanik analogowego sygnału telewizji// telewizja cyfrowa a tuner audi??
Witam jak w opisie, nie wiem czy jest taki temat, ale interesuje mnie czy jesli w 2013r zaniknie sygnał telewizji naziemnej , to tuner np fabryczny audi bedzie jakos działał?? trzeba bedzie cos rezac??
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
witajcie- czy jest ktos kto poustawiałby mi rns-e po montazu?/ jestem z Kołobrzegu, moge podjechac np koszalin czy cos takiego... pozdrawiam.
-
Kołobrzeskie A4 .........
chyba wpadne na koszalin bo widze ze moje miasto słabo reprezentuje;)
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tak jak w temacie proponuje tutaj wpisywac sie klubowiczom z K-g moze uda nam sie skoczyc do bagicza na lotnisko , mamy przecierz fajne miejse do spotkan;) szukałem podobnego watku ale nie znalazłem moze cos z tego wyjdzie, pozdrawiam Łukasz Kolobrzeg
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb sledze, podziwiam mega odwazny projekcik i zadna wiocha...... a tutaj taki cytacik z opisu kolba co nagle zaczal szanowac serie......." Auto ma być 100% cichociemne tak aby zwykły zjadacz chleba nie odróżnił jej od np. 1.8T Q. Wcześniej miałem samochód co wyglądał groźnie a miał 110KM i na głupich minach się kończyło" ale koniec OT. poydro i spokoj....
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
widac ze cos tutaj jest namieszane, ja bym poszukał na forum kodowania dla rns-e co do wyswietlania na fis, i sprawdziłbym czy czasem podłaczajac tedwa przewody nie pomyliłeś jeden z drugim i nie podłączyles odwrotnie, ja podłączyłem wszystko i i tak mi nie wyswietla bo nie moge zakodowac vagiem radia na kanale 64, i dałem sobie spokoj bo i tak mam w zamiarach wsadzic rns-e..
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
przeczytaj cały watek od poczatku i bedziesz wiedział.... a jezeli chodzi o radio niefabryczne to raczej nie uda ci sie tego zrobic, z tego co wiem jest pare modeli radii ktore maja podłączenia do sterowania kierownica i do wyswietlaczy ale to chyba wyzsza połka, popatrz na alledrogo moze cos znajdziesz.....
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
dokładnie poprostu nie swieci....