Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. to napewno, i tez to ze jest nas poprostu malo
  2. kurde jak wsadzisz ten silniczek to jeszcze przekuj vin na rs4 i kiedys zarobisz w h... kasy
  3. ale jakis twardy restart?? czyli przytrzymujac przycisk czy cos takiego??
  4. ktory bezpiecznik jest od licznika?? zrobiłem adaptacje na kanale 62 miałem wartosc 1 a zrobiłem 21 wg gornej instrukcji,ale podobno zeby załapało trzeba wyjac bezp. od licznika a nie wiem ktory to bo znalazłem tłumaczenie wszystkich ale od licznika nie jest napisane...
  5. a skad cracka wziasć nie wyłącza sie ani nie pobiera pradu, ale narezałem sie troche to chciałbym juz to dokonczyć... aha jakby ktos chciał moge udzielic wskazowek z docinaniem klimatronika 1 din, u mnie wyszło tak...
  6. czyzby moje przypuszczenia własnie sie potwierdzały?? kazdy mi mowi ze moje turbo zapier...ala ale ja poki nie zobacze i nie dociekne całej prawdy nie uwierze;)
  7. Jak w tutule czy moglby mi ktos wytłumaczyc co to oznacza??
  8. hmmm...... jestes pewien??[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 20:44_________________________________________________a nie da sie zakodować jej bez;)
  9. polski 4,9 i jakis niemiecki mam tez 409-1, jak miałem concerta to mi sie łączył
  10. help zainstalowałem wląsnie rns i jak probuje sie połaczyc vag comem strzela w głośniki tak probuje ze trzy razy i odpuszcza !! what -s f*ck
  11. Happy Birthday to You;) postepow w rezaniu
  12. cena kosmos za sam silnik poza tym zrobiłby wydmuszkę a auto chyba ma być użytkowane na co dzień ale nie powiesz ze rakiety by nie było;) tak tylko wrzuciłem, ale ładny ten motorek
  13. http://allegro.pl/audi-s4-s5-s6-s8-5-2-fsi-silnik-i1459557862.html NOSB
  14. wczoraj na tvn T ogladałem program własnie w ktorym te domowe przedstawiali,ale o samochodowych nic nie mowili, natomiast coraz bardziej rozgłaśniaja ze 2013 i d*pa wiec temat jak najbardziej uwazam dobry do rozwiniecia bo czas zleci szybko....
  15. jesli mozesz wyslij mi cene takiego kompletu (adapter+dvd) i czy jakbym u Ciebie kupił to na odległosc pomogłbys mi to wszystko poskładac i zeby dvd chodziło w czasie jazdy i oczywiscie zeby mozna było sterować z rns-e. laikiem nie jestem podłączyłbym sobie, tylko z tym softem na ogladanie w czasie jazdy czy bys pomogł
  16. ok to teraz pokaz mi adapter taki pod ktorym dvd bedzie sterowane rns..
  17. Witajcie! chodzi mi o modele odtwarzaczy dvd, ktore za pomoca adaptera podłączone do rns-e bedzie mozliwe sterowanie nimi z jednostki Rns-e?
  18. Witam jak w opisie, nie wiem czy jest taki temat, ale interesuje mnie czy jesli w 2013r zaniknie sygnał telewizji naziemnej , to tuner np fabryczny audi bedzie jakos działał?? trzeba bedzie cos rezac??
  19. witajcie- czy jest ktos kto poustawiałby mi rns-e po montazu?/ jestem z Kołobrzegu, moge podjechac np koszalin czy cos takiego... pozdrawiam.
  20. chyba wpadne na koszalin bo widze ze moje miasto słabo reprezentuje;)
  21. Tak jak w temacie proponuje tutaj wpisywac sie klubowiczom z K-g moze uda nam sie skoczyc do bagicza na lotnisko , mamy przecierz fajne miejse do spotkan;) szukałem podobnego watku ale nie znalazłem moze cos z tego wyjdzie, pozdrawiam Łukasz Kolobrzeg
  22. Nosb sledze, podziwiam mega odwazny projekcik i zadna wiocha...... a tutaj taki cytacik z opisu kolba co nagle zaczal szanowac serie......." Auto ma być 100% cichociemne tak aby zwykły zjadacz chleba nie odróżnił jej od np. 1.8T Q. Wcześniej miałem samochód co wyglądał groźnie a miał 110KM i na głupich minach się kończyło" ale koniec OT. poydro i spokoj....
  23. widac ze cos tutaj jest namieszane, ja bym poszukał na forum kodowania dla rns-e co do wyswietlania na fis, i sprawdziłbym czy czasem podłaczajac tedwa przewody nie pomyliłeś jeden z drugim i nie podłączyles odwrotnie, ja podłączyłem wszystko i i tak mi nie wyswietla bo nie moge zakodowac vagiem radia na kanale 64, i dałem sobie spokoj bo i tak mam w zamiarach wsadzic rns-e..
  24. przeczytaj cały watek od poczatku i bedziesz wiedział.... a jezeli chodzi o radio niefabryczne to raczej nie uda ci sie tego zrobic, z tego co wiem jest pare modeli radii ktore maja podłączenia do sterowania kierownica i do wyswietlaczy ale to chyba wyzsza połka, popatrz na alledrogo moze cos znajdziesz.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.