Treść opublikowana przez cool506
-
[ALL B6] Stuki w przekładni
W prawo ale malo wyczyc powinienes.
-
[ALL B6] Stuki w przekładni
gdzie znajduje sie ta sruba ? sruba jest tam gdzie wchodzi drazek atakujacy od kierownicy do przekladni, jak wlozysz reke miedzy silnikiem a zbiorniczkiem plynu chlodzocego i dotkniesz w tym miejscu przekladni, to sruba jest od spodu przekladni, na klucz 17, tylko nie rob duzego obrotu u mnie doslownie 1/3 i luz zniknal.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Dzienne w lusterkach
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Chłopie o czym Ty mowisz , wiesz co to znaczy dobrze przygotowac auto do lakierowania, czy myslisz ze bierzesz sikawe w lape i lejesz klarem ile wlezie :gwizdanie: poza tym nie chcesz chyba powiedziec ze dla goscia dach czy maska rowna jest blotnikowi i zrobi to za 180 pln?? jaki w tym sens?? a zmieniajac kolor z czarnego na biały pomysl, ze kazdy element malujesz od srodka takze , i wszystkie wneki i ramki a na to idzie najwiecej materiału bo polowa idzie w powietrze. Jak znajdziesz mi kogos kto zmieni mi a4 z czarnej na białą za 3k i zrobi to DOBRZE!! to jutro stawiam fure i jeszcze Tobie flache
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Wiem - daleko, ale nie powiem ze milo byy bylo uczestniczyc w tym projekcie, tym bardziej ze coraz czesciej mysle zeby pojsc w Twoje slady, majac takie warunki, tylko smazalnia zabiera mi w h czasu ale odnoszac sie do ankiety BIaly dla mnie kox, najlepiej wyglada, najbardziej widac wloty i detale, najbardziej sie wyroznia, a wcale nie patrze na parcie na bialy, bo bialy gtr to nie jest zwykla biel, chociarz nawet ta robi wrazenie, na sunrise byl u mnie na rybce koles z angli wlasnie bialym zwyklym bialym rs,, naprawde kosa, kopara opada!!!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jesli 4k z materialem kpl to nie jest zaporowa cena, jezeli mowimy o jakosci q - b.d., gdybys mieszkal blisko moj ojciec-wzorowy lakiernik-rzetelny dokladny, prysnal by po znajomosci za ok 4k z materialem, wiadomo zalezy jaka baza, ale to jest akurat taki temat ze 1k duze ma znaczenie kto i jak to zrobi, ja mam mieszalnik heliosa, barwy jak sie kiedys bawilem mozna samemu nie patrzac na fiszki zrobic cuuuda. Przemysl dobrze kolor, moim skromnym zdaniem przy tym projekcie to jedna z najwazniejszych jak nie najwazniejsza decyzja. Chociaz znajac Ciebie "z forum" dokonasz trafnegoo wyboru.
-
[B6 AVB] Przycisk ESP
Namierzył ktos moze numery lub z jakiego rocznika zamowic przyciski i szufladke na napoje do b6 z chromowanymi paseczkami?? moze ktos ma takowe w orginale i podalby vin na pw zebym sobie w aso zamowił.
-
Strefa Śmiechu
hooouullyy szziiiieeet;) sory za ot ni moge co za łęB!!
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
ok jutro wkleje, ale ich zjade jak sie okaze inaczej, tak sie cieszyłem ze jest ok ze o tym wogule zapomniałem , jutro sie okaze....
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart wiem ze nie masz teraz do tego głowy , ale tak teraz sobie przypomniałem jak mi robili tą skrzynie i zrobili 7 lameli i nadpisali sterownik, to wtedy mowiłes ze to dziwne bo i tak nie potrzebuje tego bo w benzynie 1,8 nie przekrocze bariery momentu obrotowego . czy cos od tamtego czasu wiesz wiecej na temat 7 lameli do benzyny?? niby je mam ale h ... wie;))
-
[ALL B6] Stuki w przekładni
Moze sprobój dokrecic ta srube w przekładni , do redukcji luzów, i wtedy zobaczysz czy jest roznica, wystarczy poł obrotu i powinno byc czuc, nie wiem czy to dobry pomysł ale ja tak wlasnie zrobiłem i wiedziałem wtedy ze to na bank przkładnia. Aczkolwiek te dokrecanie nic nie daje oprocz chwilowo czasowego (1 tydzien) zniwelowania luzu, pozniej szybko luz wraca. Poprostu druga lub regeneracja...
-
[ALL B6] Stuki w przekładni
moze coś luźne?? watpie aby wysypał sie po 2 tyg....
-
[ALL B6] Pokrywa podltnika/przycisk esp(chrom),szufladka na napoje chrom,galka zmiany bie
to trzeba zamowic b7 2006 r to wszystkie mialy z chromem??
-
[ALL B6/B7] Dyfuzor z b7 do b6 i końcówki tłumika.
pokazcie fotu jak juz to zamontujecie na dwa wydechy na tej białej ładnie sie to prezentuje, obawiam sie tylko ze z bliska bedzie lipa bo nie wierze ze idealnie pasuje ulozenie zderzaka b6 pod dyfuzor b7
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale koza..........K;)
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
A ja wsazdiłęm sobie led hb11 i narazie tak mam jest oki, fakt przeciwmgielnych nie mam ale ile ja ich razu uzywam.... efekt fajny, i nawet mnie zatrzymali, powiedzialem ze to do jazdy dziennej popatrzyl oddal doki i kazal jechac dalej;)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no powiem Tobie ze rs4 jest porownywalne do stantardu zycia jaki prowadzisz Wenecja - Austria;) a Twoja przerobka to tak jak Bogol z nudow kupuje puzzle bo już nic go nie bawi!! pozdro wypoczynku mi\lego;) sledze Twoj wąt i czekam na jakies nowe efekty układanki;)))
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Adamoooo prosiłem Cie o nr pokrywy podłokietnika:) mi w etce wyskakuje cały pomoz!!!!!!!!!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
WYpoczywaj Rezaczu nalezy Ci się i Kobiecie tymbardziej, w wenecji nie uciekniesz do garazu
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Sprawa jest niezreczna, mysle ze nikt nie chciał zle, wyciagnijmy wnioski, a Wam zycze zeby auto sie znalazło, jesli nie to abyscie sie dogadali w porozumieniu, jak mozna zauważyć w tym watku Bartek jest 100% odpowiedzialny Wiec nie mozna go tez zle traktować, chciał dobrze, zgubiła go codzienna pogon za czasem, Mysle ze sprawa jakos łagodnie i pozytywnie sie zakonczy, Takze przyłączam sie do pomocy Bart jesli bedzie taka potrzeba. Gdy miałem problem z Multi pamietam jaki byłem z żona zdziwiony ze jako nowy uzytkownik forum , poznym wieczorem otrzymałem od Ciebie wskazowki, i nawet dałeś mi kom do Siebie, piszac sms-a "dzis mam nocke przed kompem wiec śmialo dzwon lub pisz jak cos moge ci podpowiedziec", dzieki Twojej wiedzy nikt mnie nie oszukał i auto zrobione było w szybkim czasie, bo wiedziałem jak rozmawiac z Mechanikiem, i nikt nie wcisnał mi zadnych kitów. Mysle ze Twoja zyczliwosc dla Nas tutaj wszystkich, potwierdza ze miałes poprostu zaje.....go pecha. Jestem dobrej mysli potrzeba troche czasu.... Powodzenia, sam siedze na allegro czesto i napewno bede zwracał uwage na tą sprawe. powodzenia- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kurcze szkoda masz tyle klopotu pewnie teraz, masakra. ja mam benzyne i ubezpieczylem, a tdi to obowiazek!! bierz wszystko pod uwage, dzisiaj takie czasy ze niestety wrog stoi za drzwiami!! trzymam kciuki , ale mysle ze najpredzej za miesiac beda czesci z niego na allegro lub w calosci pojdzie na rosje. jak cos do pomocy sie przylaczam.- [ALL B6] Pokrywa podltnika/przycisk esp(chrom),szufladka na napoje chrom,galka zmiany bie
Witam - prosilbym o nr ori do b6 takich gratow jak: - szufladka na napoje chrom - esp chrom - gorna czesc podlokietnika skora banan - galka do multitronica jakas z perforowana skora ale tez pod bananowe skory z gory dziekuje- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Mogłbyś podać nr tej pokrywy podlokietniksa i koszt?? to jest skora banan??- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
chłopina sie narezał ze dwa lata , zrobił brzydką kupe, i teraz nawet nikt nie chce kupic, wszyscy ciagną łacha, tylko sie powiesic a auto wpuscic w kanał tak jakto zrobil pewien wędkarz u mnie wczoraj;)---> http://www.e-kg.pl/news/7279-samochod-zjecha-do-kanau-portowego-fotoreporta.html - [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")