Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. To moze jednak rozrzad ci poleciał?? :gwizdanie:
  2. pękł zawinął sie za koło i zblokował silnik??
  3. diesel czy benzyna??? b5 czy b6??
  4. Wertuje juz allegro jest o czym myslec,
  5. Furka kozak , podobna do mojej, a Ty masz Lopatki w kierce?? moglbys podpowiedziec jak to zrobiłęś i jaki koszt kiery?
  6. A ile bys wział za przekladke Czaki?
  7. Tak Tunel musisz wywalić , przynajmniej ja wywalałem...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:54_________________________________________________Zreszta jak na załaczonym u gory obrazku musisz wyrezac stary tunel pod nowy kosz 2 din a wiec tunel out
  8. http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-airbag-poduszka-kierowcy-i1872745062.html wlasnie sie zastanawiam czy to jest ten sam model i kolor?? a jak to wszystko bede mial to do rns-e trzeba ciagnąć jakies kable??
  9. Czepiasz się :polew: [/qu Czepiasz się :polew:
  10. Czepiasz się
  11. mam kompa z programem na cos ponad 180km, ale obecnie wlozony mam standart ECU bo na tamtym gazu mi nie mogli wyregulowac,ale spoko teraz zbieram graty , wywalam kata zmieniam dv od tt wtryski tez wieksze druga chlodniczka po prawej, i spowrotem wroci komp po chipie, a gazem wtedy bede sie martwił, narazie zbieram graty, mam tez juz osprzet pod kiere multi (dzieki siemian) od b7 , tylko szukam kiery teraz, no i w planie mam chyba zmienic na nastepny sezon felgi na ori rs4 19".[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 22:03_________________________________________________ Wodi poszukaj wątku Thom4s ona ma wlasnie tipa i usa i duze modyfikacje 1.8 T ma cos chyba ponad 270 km
  12. Żyjesz?? :polew: Oglądales wiadomości??
  13. Graty kupiles dobre, nie pamietam już czy był tez amortyzatorek do napinania paska, kurde wymienialem rok temu sam i nie pamietam;) a płyn to chyba za wielkiej roznicy nie ma ale ja najlepiej kupiłbym borygo rożowe bo tak jest w orginale.
  14. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo b6 juz nie lubi ledów padnie Ci turbo i bedzie połykał 1l oleju na 100 km Benzyny tez sie to tyczy czy sobie zartujesz
  15. Najprawdopodobniej bedzie biały nemiroff ori wczoraj sie naje%alem nim i niec dzis nie czuje, juz dawno tak dobrze sie po wodzie nie czulem..... serio
  16. Kupiłem próbki możne później dam znac jak smakują :beer1:
  17. jestes pewny ze piles Ukrainski orginał?? bo są polskie wersje... jestem w szoku ... wszedzie spotkalem sie z dobra opinią, trzeba to przemyslec
  18. Witam , jako , że mój koniec się zbliza ;( to musze na ta okazje uraczyć znajomych i rodzinę dobra wódką Mam w dobrej cenie w makro właśnie NEMIROFFA orginal i chciałbym poznać opinie jeśli ktoś z Was łykał z tej butli
  19. To nie film RS4 b6/7 by Nosb....!!!na filmie jest b5..... chyba ze twoj wpis dotyczy koncowek ktore ujrzales na fotach...
  20. Witam , mam pytanie czy jesli kupie kiere ------> http://allegro.pl/kierownica-lopatki-multifunkcja-audi-a4-a6-a8-i1883765817.html I założe moduł z koncowka Q i tasme z b7 oraz kabel to będzie66 multi łopatami zmieniać i czy rns-e będzie multifunkacja ogarniać???
  21. To wkoncu warto tam sie wybrac czy nie??
  22. cool506 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Gratuluje!! super koperta!!
  23. namiar na kolobrzeg + koszalin......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.