Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    spoiler? O kratke mu chodziło Marcin
  2. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejdzie do b6 bez grzanych tyłków?? a ta listwa chrom w 2 din nie wystepowała?? Dobra to cena Pany ? http://allegro.pl/panel-climatronic-audi-a4-b6-b7-2din-2001-2007-i1950969095.html
  3. A to jakiś wyścig szczurów świątecznych jest ? Jakiś fajny zestaw bajek, dziecko w tym wieku bardzo lubi jak mu się czyta - przynajmniej moja córka tak ma Nie wyścig, ale po prostu lubię kupować dzieciakom coś Fajnego, bajki i puzle dostaje ode mnie na bieżąco...
  4. obszyjesz ja skorką?? Kosteczka po kosteczce :naughty:
  5. Witam ,watek ma za zadanie pokazać jakieś najnowsze lub najmodniejsze zabawki pod choinkę, ja akurat teraz siedzę i szukam czegoś dla chrześnicy, ma 3 latka, ale jest bardzo rozwinięta intelektualnie ostatnio w makro zauważyłem fajny globus, który uczy i bawi. Pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły http://allegro.pl/vtech-globus-malego-pilota-polski-gratis-wys24h-i1936904881.html
  6. :notworthy: ALLLELUJAAAA :notworthy:
  7. wez tez mi zamow!!
  8. sory ale tak jak mówiłeś tutaj to tylko musisz kiedyś zrobić porządek
  9. Obrobiły się? ja kumplowi ostatnio rozwiercałem, jak dopasujesz wiertełko i umiejetnie łepek rozwiercisz, to lampka wyjdzie a reszte wkreta wykrecisz szczypcami..
  10. hi..doszedł przełącznik ? zegary z rs4 nie da rady zamontować w b6.. po 2 mam zegary z kolorowym fisem na sprzedaż ale pasują do b6 do czerwca 2002r. 5podejdzie do benzyny?? obrotow nie zbraknie ?? Doszedł i jest tak jak mowileś A propo zegarow, musze sprawdzic miesiac produkcji i podaj mi szczegóły na pw mówiłem że igiełka bo był ode mnie wyciągnięty podejdzie do benzyny?? obrotow nie zbraknie ??
  11. hi..doszedł przełącznik ? zegary z rs4 nie da rady zamontować w b6.. po 2 mam zegary z kolorowym fisem na sprzedaż ale pasują do b6 do czerwca 2002r. Doszedł i jest tak jak mowileś A propo zegarow, musze sprawdzic miesiac produkcji i podaj mi szczegóły na pw
  12. a da sie takie coś do 1.8 T załozyć??
  13. Sprobuje Młody, a jak nie pojdzie to siemian i wszystko jasne Kurde jest coś do Audi czego nie masz albo nie załatwisz
  14. Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale gdzies wyczytałem , że kpl. foteli pasuje z sedana do avanta ale na odwrot nie.... moge sie mylic albo ktoś mnie zmylił tym info....
  15. włóż scietym rogiem na zewnątrz ekranu :polew: Źle kolego mówisz, klucze wkładamy ściętym rogiem do środka a nie na zewnątrz. Czyli ścięte boki kluczy schodzą się do siebie (do środka radia lub RNS-E). :gwizdanie: No i masz wpierd...... Alex :polew:
  16. włóż scietym rogiem na zewnątrz ekranu :polew: Sie kurde smiej złośliwcze Ja tego nie wyciagałem a z tymi kluczami wysłali mi Alex instrukcje, i narysowane ze scietym do ekranu, wiec tak robiłem bo nie chciałem nic zje...c ale jutro zrobie tak jak mowisz, chyba ze se jaja robisz :gwizdanie: Znajde Cie SKNERO :polew: Boczki kupie.... Jak spadną ceny
  17. Panowie Kupilem na alledrogo klucze do wyjmowania rns-e , i kurde cienkie gowno, wkładam scietym rogiem do srodka ekranu, dociskam ale nic sie nie zakleszcza , prob uje ciagnąc to wyskakują a radio jak siedzi tak sieszi WTF
  18. fis ożył odrazu czy po jakims czasie?
  19. Pomalutku przypomina avatar mogłes go umyć :naughty: Rezaj paket s4 i bedzie kosa...
  20. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da sie odjebac ten szpachel do zamontowania łopaty?? :naughty:[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 02:35_________________________________________________I tak odpada, bo nie ma mf gowno -drewno :thumbdown: trza szukac od a8, tylko czy pasi to sie dowiem.... Zamontuj swoją do Astry bedzie kololowooo!! :wink4: A tak serio to powiem Wam ze ciezko , jednak czarny to czarny..... :wallbash: Dzieki Batek, jak zwykle takich ludzi to ze świecą :notworthy:
  21. duzo roboty z tym?? tez o tym mysle, ile za bixy trzeba dac?
  22. tak pisze z kom i leze w wannie mam e72 nokie, i duze meskie palce,a klawiatura tutaj malutka, przestan juz vario sie mnie czepiac z tym pisaniem do cholery
  23. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nosb a jaki kkolor masz??
  24. spoko! I tak dzielny z Ciebie rezacz Ja sie wczoraj tez wkurzylem ta kiera, ale juz mi przeszlo, tą sie sprzeda, a juz szukam drugiej, jednak Marek ma siwą , widac to na tej pierwszej focie w jego watku, ale ja jednak bede chcial pod kolor, czyli bezową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.