Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. dzisiaj w dzien dobry tvn bylo o tym ze komus "pekl" ku..as nie zartuje!!! Podobno sporadyczny przypadek bolesny w h... Ale sie zdarza, tak jak z bbs:) uwazajcie Chlopy
  2. Ja tak miałem w avancie jak była źle podpięta linia diagnostyczna w wiązce. albo wcale jej nie ma, u mnie nie bylo, to wzielem z klimatronika, jest jeszcze mozliwe ze slaby program/ kabel z rns nie polaczy
  3. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak i masz sobie położyc noge jak nie bedziesz używał gazu...........
  4. Przytocze ............ Maz mówi do zony: -idź po browary kobieto! -może jakieś magiczne słowo? -hokus pokus czary mary wy***rdalaj po browary! Zona na to: -hokus pokus ence pence zamiast cipki masz dziś ręce.
  5. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mogłby ktos mi podpowiedziec jak zdjac rękojesc ręcznego??
  6. czym fotele czysciłes
  7. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie uroki nadmorskiej miesciny Ale ja teraz siedze, bo zonie zrobilem wolna niedziele i troche poznaniaków przyjechał na weekendzik....
  8. Mogłbyś przybliżyć temat tego przegubu?? jak to sie objawiało i na jakiej podstawie to stwierdzałeś??
  9. na pewno? :mysli: :good: :naughty: Dobrze ze Biały wybrał, tak by teraz rajstopy na czarnym sie gubiły :>
  10. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://kolobrzeg.spacerem.pl/gastronomia/restauracje/tawerna-pacyfik/tawerna-pacyfik.html#tools Na zewnatrz moja jeszcze bez s-line-a Dla klubowiczow przewiduje jakiś rabacik ) :naughty:
  11. Raguś :polew: wysyłam wszystko w pon, a tego fiutka od gazowni nie ma tez do Pon dlatego we wtorek bede wiedział coś z modułem. pozdro, .............Wandej pokaz normalne foto tyłka bo tez mi coś nie pasi....
  12. ku....a umyłbys go , co to za koncowki wydechu ..... co to za dokładka....
  13. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak zdjac rączke z recznego w a4 b6 ??
  14. Laska okey ale auto mi coś nie pasuje;))))) chyba inny model :polew:
  15. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łykłem, dokładka s-line na sprzedaż a nawet cały zderzak moge puścic, jak coś to propozycje na pv
  16. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sprobuj vcds sie podłaczyći powinien byc błąd o zbyt niskim poziomie paliwa, jak skasujesz powinno wrocic do normy, a jak nie to reset zegarów lub zdjecie klemy moze pomoc
  17. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-a4-avant-8e0-zderzak-pdc-i2061233254.html S4?? tylko nie rzucac mi sie tutaj
  18. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak coś to mam tył na dwie rury
  19. Z tymi kierami Bartku to troche problem, ja dalej szukam, w tym kolorze ciezko znalezć, dam do ragi chyba tą 3 ramienną co mam siwą a tył jej pomaluje i dokupie poduche w kolorze Jednak czarny to czarny, już bym dawno nią kręcił
  20. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    s-line łądniejszy, tutaj zrąbali z tymi halogenami ze tak widac ten plastik, tylko w czarnym dobrze wyglada bo gubi sie z kratkami.... ale kwestia gustu
  21. Czy 270A (przod) i 245A (wsteczny) to dobre parametry multi??
  22. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...
  23. Ogarnięty Gaz wkoncu jest MOC jest OSZCZEDNOSC i jest ZABAWA A wszystko dzieki jakiemuś modułowi co anuluje błędy o mieszance, zrobiłem ponad tysiaka i zadnego błędy - spalanie ->> Miasto 12l LPG Trasa 9,5l LPG No i ponad 180 PS
  24. u mnie widac to na 2 = gin zdjeciu na 2 stronie, wtedy jeszcze widac tez jakie miałem brudne stołki, brzydkie szufladki bez chromu i zajechany deczko klimatronic To uzupełnienie na dole to 5 min roboty, zwykłą piłka to przeciełem, bo drugiej krawedzi i tak nie widac jak poskłdasz, a jak miałeś podswietlenie pod klimatronikiem to też je przenies, ja przeniosłem i w nocy pod klimatronikiem czerwone światło się wyłania;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.