Treść opublikowana przez cool506
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach??
dzisiaj w dzien dobry tvn bylo o tym ze komus "pekl" ku..as nie zartuje!!! Podobno sporadyczny przypadek bolesny w h... Ale sie zdarza, tak jak z bbs:) uwazajcie Chlopy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja tak miałem w avancie jak była źle podpięta linia diagnostyczna w wiązce. albo wcale jej nie ma, u mnie nie bylo, to wzielem z klimatronika, jest jeszcze mozliwe ze slaby program/ kabel z rns nie polaczy
-
B6 DIVISION
tak i masz sobie położyc noge jak nie bedziesz używał gazu...........
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Przytocze ............ Maz mówi do zony: -idź po browary kobieto! -może jakieś magiczne słowo? -hokus pokus czary mary wy***rdalaj po browary! Zona na to: -hokus pokus ence pence zamiast cipki masz dziś ręce.
-
B6 DIVISION
mogłby ktos mi podpowiedziec jak zdjac rękojesc ręcznego??
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
czym fotele czysciłes
-
B6 DIVISION
Takie uroki nadmorskiej miesciny Ale ja teraz siedze, bo zonie zrobilem wolna niedziele i troche poznaniaków przyjechał na weekendzik....
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Mogłbyś przybliżyć temat tego przegubu?? jak to sie objawiało i na jakiej podstawie to stwierdzałeś??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
na pewno? :mysli: :good: :naughty: Dobrze ze Biały wybrał, tak by teraz rajstopy na czarnym sie gubiły :>
-
B6 DIVISION
http://kolobrzeg.spacerem.pl/gastronomia/restauracje/tawerna-pacyfik/tawerna-pacyfik.html#tools Na zewnatrz moja jeszcze bez s-line-a Dla klubowiczow przewiduje jakiś rabacik ) :naughty:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Raguś :polew: wysyłam wszystko w pon, a tego fiutka od gazowni nie ma tez do Pon dlatego we wtorek bede wiedział coś z modułem. pozdro, .............Wandej pokaz normalne foto tyłka bo tez mi coś nie pasi....
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
ku....a umyłbys go , co to za koncowki wydechu ..... co to za dokładka....
-
B6 DIVISION
jak zdjac rączke z recznego w a4 b6 ??
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Laska okey ale auto mi coś nie pasuje;))))) chyba inny model :polew:
-
B6 DIVISION
Łykłem, dokładka s-line na sprzedaż a nawet cały zderzak moge puścic, jak coś to propozycje na pv
-
B6 DIVISION
sprobuj vcds sie podłaczyći powinien byc błąd o zbyt niskim poziomie paliwa, jak skasujesz powinno wrocic do normy, a jak nie to reset zegarów lub zdjecie klemy moze pomoc
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/audi-a4-avant-8e0-zderzak-pdc-i2061233254.html S4?? tylko nie rzucac mi sie tutaj
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
chyba nie pykło bo nie ma foty
-
B6 DIVISION
Jak coś to mam tył na dwie rury
-
[B6 AWX] Work in progress...
Z tymi kierami Bartku to troche problem, ja dalej szukam, w tym kolorze ciezko znalezć, dam do ragi chyba tą 3 ramienną co mam siwą a tył jej pomaluje i dokupie poduche w kolorze Jednak czarny to czarny, już bym dawno nią kręcił
-
B6 DIVISION
s-line łądniejszy, tutaj zrąbali z tymi halogenami ze tak widac ten plastik, tylko w czarnym dobrze wyglada bo gubi sie z kratkami.... ale kwestia gustu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Czy 270A (przod) i 245A (wsteczny) to dobre parametry multi??
-
B6 DIVISION
zobaczył ze dużo dzwoni zainteresowanych i podbił, a wiadomo ze mało kto w ciagu minuty wyda prawie 5 koła za fotele, zanim przemysli i zadzwoni.... a chłopina zachłanny to podniosł ...
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
Ogarnięty Gaz wkoncu jest MOC jest OSZCZEDNOSC i jest ZABAWA A wszystko dzieki jakiemuś modułowi co anuluje błędy o mieszance, zrobiłem ponad tysiaka i zadnego błędy - spalanie ->> Miasto 12l LPG Trasa 9,5l LPG No i ponad 180 PS
-
[B6 AWX] Work in progress...
u mnie widac to na 2 = gin zdjeciu na 2 stronie, wtedy jeszcze widac tez jakie miałem brudne stołki, brzydkie szufladki bez chromu i zajechany deczko klimatronic To uzupełnienie na dole to 5 min roboty, zwykłą piłka to przeciełem, bo drugiej krawedzi i tak nie widac jak poskłdasz, a jak miałeś podswietlenie pod klimatronikiem to też je przenies, ja przeniosłem i w nocy pod klimatronikiem czerwone światło się wyłania;)