Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cool506

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool506

  1. Jesli jest Nowe, ASO + Gwarancja - jedziesz i niech patrza co jest nie tak....
  2. NYNa dobrze gada moim zdaniem, wspolczuje, ale teraz to trzeba uwazac wszedzie, ja tylko na bp tankuje i mam nadzieje ze nigdy mnie cos takiego nie trafi....
  3. Ale mu podpowiedziałeś......... nie od tego jest FORUM
  4. Jakiś nr ori tych koncowek?
  5. cool506 odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    cos sie dowiedzieliscie w sprawie zegarow kolor b8??
  6. Masz "łeb" stary!!!! wszystko moim zdaniem do ogarniecia z taką instrukcją jaką dzięki Tobie mamy, ja tylko albo nawet aż, nie potrafię rozkminiać schematów elektrycznych, ale douczę się )) SUPER ROBOTA!!!!!!!!!!!!!
  7. Gratulacje modów i autka, doczytałem sie dopiero do 11 - stej strony, i juz zaczełem myslec ile mam pln wolnych do wydania Na teraz mam tylko pytanko - czy instalacja do podswietlenia nawiewow jest fabrycznie przygotowana?
  8. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiu- Kołobrzeg!!
  9. zmieniarke mam i navi też mam
  10. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak mam LOW, co jest potrzebne zeby był kolorowy? mam zmieniarke na 6 cd, navi dvd w schowku i wzmacniacz w lewym rogu z tyłu w bagazniku
  11. cool506 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, zakupiłem B8, i mam pytanko, system MMi i wyswietlacz czerwony. Pytanie- czy da sie zmienic na kolor, jesli tak to co potrzebne i jaki koszt?
  12. Witam, powiedzcie Pany, czy w mmi 2g low da sie zmienic wyswietlacz zwykły na kolor?? co potrzeba i jakie koszta?
  13. mi;) 506150685
  14. tam jest w link w aukcji do you tube
  15. Witam! Probował ktos tego wynalazku?? Ciekaw jestem jak z jakością? Adapter Multimedialny RNS-E RNSE iPod USB SD DVD (2593166701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. "kenolb" Dzieki. jak dasz dobra kase to sprzedam i moja;) Byłem wczoraj w niemczech 900 km i powiem Wam ze nie ma za wielkiego wyboru a dobra b6 kosztuje grubo ponad 6tys euro. s_line znalazłem jedną ale cena mnie powaliła 8 tys euro. Dawno "tu " nie wczodziłem bo tak jak prezes zasugerował ta formuła forum wogule mi nie odpowiada a wrecz mnie wk***ia. Jak cos teraz idzie jesien wiec siłą wolnego czasu bede tutaj zagladał czesciej. Pozdrawiam audioli .
  17. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też oceniam żle, mam nadzieje ze to nie koniec zmian;) nie znam sie za bardzo na Tym i nie chciałbym nikogo urazic, ale uwstecznilismy sie chyba ;( ---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:20 ---------- jak wejsć w OPCJE - Odpowiedzi na Twoje wątki .......??
  18. 8D0 858 555 6PS - 22zł w ASO. Długość 213mm. Szerokość 37mm na końcach i 40mm w środkowej strefie (nie jest równy na całej szerokości). To tego nie ma w serii ??
  19. Z tego co mowił to gorna p&p a do dolnej trzeba panel zdejmować
  20. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale poprawnie zrobic moda nie szkodzi
  21. cool506 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Odgrzewam mielonego............ Musze jechac wygrzac dupsko z tej zimnej PL, no i niestety w tym okresie to tylko Egipt, wiec moze ktos ostatnio byl i coś ciekawego poleca ??
  22. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to już całkiem znosna temp./ u mnie 2+ i leże k...a chory w łóżku :wallbash:
  23. Jezeli ten wzor to tylko 19" na 18Wyglada mala jak 17", wiem bo przymierzałem, nawet gdzieś mam foto [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 13:39_________________________________________________
  24. cool506 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:16_________________________________________________u mnie w jednej zimówce druty wewnątrz powychodziły więc jak tylko będzie pogoda wpadnie letnie koło :> To nie dziaduj tylko se kup. A nie o letnich myślisz eeeu mnie za oknem przez chwilę były warunki na lato już :decayed: - nowa guma na zimę zawita jak się zacznnie sprzątanie magazynów :gwizdanie: No jakbym wczoraj założył letnie, to dzisiaj zapierdzielał bym na piechote-dowaliło znow śniegu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.