Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hotele w Sharm El Sheik- Egipt


Gość TrueOgre

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w październiku mykam do kraju faraonów (kolejny raz) oczywiście z jakiegoś lasta. I chodzi tu o prawdziwego lasta a nie takiego tylko z nazwy, którego niby już dziś można kupić.

Tak więc zakup wycieczki będzie 3-4 dni przed wyjazdem a wtedy zostaje mało czasu na wybór hotelu i szukanie opini o nim. Więc fajnie byłoby rozeznać się w temacie wcześniej.

Jeśli ktoś może polecić jakiś hotel w Sharmie, to napiszcie dodam go do listy hoteli na TAK, i z drugiej strony również dajcie znać jeśli odradzacie jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić hotel Sultan Gardens Resort mialem opcje all i bylo wszystko w jak najlepszym porzadku dobre jedzenie nic nie brakowalo.

Hotel miał 4 baseny kilka restauracji plaza z rafą koralową a i dla dzieciaków sie cos fajnego znajdzie polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić hotel 5 * Royal Rehana Beach Resort. :cool1:

http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/sharm_el_sheikh/hotel_royal_rehana_beach_resort_2168.php

Byłem tam w ubiegłym roku, obsługa na wysokim poziomie, nad samym morzem. Obok piękna rafa koralowa z tysiącami ryb, koralowców i nie tylko. Kuchnia całkiem smaczna( strasznie duży wybór różnorodnych dań), w pakiecie all inclusive na plaży darmowe napoje, leżaki, ręczniki. W pokojach TV, lodówka, eleganckie pokoje.

Byłem tam również z last minute ( 2 dni przed wyjazdem znalazłem wycieczkę) w bardzo dobrej cenie. ( Za te pieniądze mógłbym spędzić pewnie spędzić ze 2 noce w jakimś polskim 5 * hotelu :disgust:). Również samo biuro ITAKA mogę polecić.

Ja swój pobyt spędziłem bardzo efektywnie, bo byłem w Izraelu, na piramidach, nad morzem Martwym, W Betlejem, na nurkowaniu daleko od plaży. Zabrakło mi tylko trochę czasu na wyjazd na Quady na pustynię. Poszczególne wycieczki można wykupić u rezydenta lub w biurach wycieczek na miejscu.

Na miejscu trzeba jak to w Egipcie bywa uważać na tubylców, którzy wszystko by chcieli sprzedać, a Ty jak coś kupisz będziesz ich "firend" :decayed: Ale to akurat nie zależy od hotelu.

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na PW, chętnie odpowiem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miesiecy temu bylem w hotelu Aqua Blu, ilości basenów nie zliczysz, a jakie za***iste zjezdzalnie :kox: caly osrodek ogolnie na plus :good: odleglosc od plazy 10 minut na nogach, jezdzi tez bus co pol godziny czy jakos :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszlym roku bylem w Sharmie w hotelu Royal Moderna z Triady (o ile dobrze pamietam)

hotel sie wtedy remontowal, generalnie wszystko bardzo pozytywnie, opcja ALL nie najgorsza, zarcie super, obsluga fajna..

Hotel ma 3 baseny (2 duze + 1 maly ogrzewany), 3 bary (2 na basenach, jeden na plazy + bary w srodku hotelu).

za***ista opcja ze do hotelu przynalezy plaza z molo z ktorego jak wskoczysz do wody to jestes centralnie nad rafa z rybkami (nie obumarla).

co wieczor na plazy jakies wystepy grajkow, zaraz obok namiot beduinow gdzie jaralismy shishe.

hotel jest na samym koncu Sharmu (chyba Naama Bay), wychodzisz z terenu i 200 metrow dalej masz jakies stoiska gdzie kupowalismy suveniry i wycieczki..

taxi do centrom sharm 10usd wiec nie warto byc w centrum..

ogolnie polecam, pokoje fajne, mozna sie niezle pofinfolic w wannie popoludniu a potem bar i na koniec do centrum Sharmu do Pacha Sharm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić hotel 5 * Royal Rehana Beach Resort. :cool1:

http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/sharm_el_sheikh/hotel_royal_rehana_beach_resort_2168.php

Byłem tam w ubiegłym roku, obsługa na wysokim poziomie, nad samym morzem. Obok piękna rafa koralowa z tysiącami ryb, koralowców i nie tylko. Kuchnia całkiem smaczna( strasznie duży wybór różnorodnych dań), w pakiecie all inclusive na plaży darmowe napoje, leżaki, ręczniki. W pokojach TV, lodówka, eleganckie pokoje.

Byłem tam również z last minute ( 2 dni przed wyjazdem znalazłem wycieczkę) w bardzo dobrej cenie. ( Za te pieniądze mógłbym spędzić pewnie spędzić ze 2 noce w jakimś polskim 5 * hotelu :disgust:). Również samo biuro ITAKA mogę polecić.

Ja swój pobyt spędziłem bardzo efektywnie, bo byłem w Izraelu, na piramidach, nad morzem Martwym, W Betlejem, na nurkowaniu daleko od plaży. Zabrakło mi tylko trochę czasu na wyjazd na Quady na pustynię. Poszczególne wycieczki można wykupić u rezydenta lub w biurach wycieczek na miejscu.

Na miejscu trzeba jak to w Egipcie bywa uważać na tubylców, którzy wszystko by chcieli sprzedać, a Ty jak coś kupisz będziesz ich "firend" :decayed: Ale to akurat nie zależy od hotelu.

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na PW, chętnie odpowiem. :wink4:

ja byłem w Rehana Resort. Od Royal Rehana Beach Resort różni się tylko tym, że hotel w którym był filip jest przy plaży, a ten w którym ja byłem jest jakieś 300m od morza i jest odzielony ulicą ( pod ulicą przejście podziemne) Hotele prawie niczym się nie różnią, jedynie ceną. Royal Rehana droższa jakieś 800zł, pewnie za to, że jest przy brzegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić hotel 5 * Royal Rehana Beach Resort. :cool1:

http://www.itaka.pl/wczasy/egipt/sharm_el_sheikh/hotel_royal_rehana_beach_resort_2168.php

Byłem tam w ubiegłym roku, obsługa na wysokim poziomie, nad samym morzem. Obok piękna rafa koralowa z tysiącami ryb, koralowców i nie tylko. Kuchnia całkiem smaczna( strasznie duży wybór różnorodnych dań), w pakiecie all inclusive na plaży darmowe napoje, leżaki, ręczniki. W pokojach TV, lodówka, eleganckie pokoje.

Byłem tam również z last minute ( 2 dni przed wyjazdem znalazłem wycieczkę) w bardzo dobrej cenie. ( Za te pieniądze mógłbym spędzić pewnie spędzić ze 2 noce w jakimś polskim 5 * hotelu :disgust:). Również samo biuro ITAKA mogę polecić.

Ja swój pobyt spędziłem bardzo efektywnie, bo byłem w Izraelu, na piramidach, nad morzem Martwym, W Betlejem, na nurkowaniu daleko od plaży. Zabrakło mi tylko trochę czasu na wyjazd na Quady na pustynię. Poszczególne wycieczki można wykupić u rezydenta lub w biurach wycieczek na miejscu.

Na miejscu trzeba jak to w Egipcie bywa uważać na tubylców, którzy wszystko by chcieli sprzedać, a Ty jak coś kupisz będziesz ich "firend" :decayed: Ale to akurat nie zależy od hotelu.

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz na PW, chętnie odpowiem. :wink4:

ja byłem w Rehana Resort. Od Royal Rehana Beach Resort różni się tylko tym, że hotel w którym był filip jest przy plaży, a ten w którym ja byłem jest jakieś 300m od morza i jest odzielony ulicą ( pod ulicą przejście podziemne) Hotele prawie niczym się nie różnią, jedynie ceną. Royal Rehana droższa jakieś 800zł, pewnie za to, że jest przy brzegu ;)

w Rehanie poznaliśmy znajomych, potwierdzam- hotel bez różnic, również bardzo fajny, tyle, że nie przy samej plazy. Ale faktycznie bardzo blisko niej, przejście pod drogą. Początkowo też miałem jechać do Rehany, ale dzień przed podjęciem ostatecznej decyzji pojawiła się oferta na hotel bliżej morza, z dopłatą 200 PLN, więc zdecydowaliśmy się. :kox: Większych pięniędzy pewnie bym nie dopłacił, ale to można było jeszcze przełknąć. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w marcu w hotelu Kiroseiz i tez moge polecic,super jedzenie,masa ciast i deserow-moja byla zachywcona :good: ale wycieczka do piramid strasznie dluga i meczaca i lepiej zabrac duzo jedzenia,ja jem czesto wiec cala wycieczke bylem glodny czytaj wkurwiony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Park inn w Sharm El Sheikh :kox:

za***isty hotel :good:

nurkowaniie " rafa" + Aqua park chyba z 10 basenow, sztuczne fale, 6 rurek wszystko za darmo ( all inclusive :kox: )

Apartamenty super pelen lux nawet tel w toalecie, ciekawe po co ? :polew:

2 albo 3 restauracje i chyba z 6 barow :drunk: centrum handlowe itd. itp.

Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel Park inn w Sharm El Sheikh :kox:

za***isty hotel :good:

nurkowaniie " rafa" + Aqua park chyba z 10 basenow, sztuczne fale, 6 rurek wszystko za darmo ( all inclusive :kox: )

Apartamenty super pelen lux nawet tel w toalecie, ciekawe po co ? :polew:

2 albo 3 restauracje i 6 barow :drunk: centrum handlowe itd. itp.

Polecam :good:

pytanie jeszcze ile płaciłes i jak długi pobyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny ofert do Egiptu w UK sa chorendalne :thumbdown: nawet 800zl drozej niz z PL :>

Bylem rok temu, pobyt 7 nocek - Lipiec - all inclusive okolo 680 funtow

przelot i wszystkie oplaty wliczone... oprucz wizy ktora kupisz w Sharm na lotnisku za jakies 15 dolarow :polew:

Wylot z Polski zdecydowanie taniej :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny ofert do Egiptu w UK sa chorendalne :thumbdown: nawet 800zl drozej niz z PL :>

Bylem rok temu, pobyt 7 nocek - Lipiec - all inclusive okolo 680 funtow

przelot i wszystkie oplaty wliczone... oprucz wizy ktora kupisz w Sharm na lotnisku za jakies 15 dolarow

Wylot z Polski zdecydowanie taniej :good: :good: :good:

wiem, że kiedyś bardzo opłacało się jechać z UK na jakieś lepsze wczasy: Dominikana itp itd.

Ale 680 funtów za 7 dni to chyba żadna okazja.

Chyba, że miałes papier toaletowy w $ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siem

ja osobiście polecałbym takie coś ... Amwaj Blue Beach Resort & SPA... nie w Sharmie tylko niedaleko Hurgady.

jedzenie very good :) obsługa też na wysokim poziomie.

Hotel bardzo ładny, czysty, fajne długie molo, dwa baseny, siłownia jakieś tam pierdółki jak to w każdym i przy molo rafa więc sobie można popływać.

Masz też pare barów , dyskoteke. Byłem ze znajomymi i nikt nie narzekał. w sumie nawet ja byłem zadowolony a ogólnie wybredny jestem :)

pozdr

mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuej to Egipt w ost tygodniach zrobil sie niezbyt przyjazny,wejdzcie sobie na forum wakacje.pl na watek o Egipcie i tam ost posty z kraju faraonow nie sa zbytnio ciekawe. A UK jak najbardziej,chyba najtansze wczasy w Europie,tylko trzeba sie naszukac,albo wiedziec gdzie :wink4:, jest jeszcze kwestia transportu z i do PL,jak ktos oczywiscie jedzie z kraju. Cool mozesz jeszcze na Kanary,Cypr,w sumie jest tego troche,albo rzeczywiscie z UK cos bardziej egzotycznego znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...