Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marianoBRW

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marianoBRW

  1. marianoBRW opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Hej Mam problem odnośnie pisku. Jestem świeżo po wymianie turbo także to nie jest to. wklejam link do filmu na którym jest podobny problem . Niestety w komentarzach nie ma rozwiązania. Napisał tylko ktoś ze problem jest banalny. Oto link Myślałem że to uszczelka pod egr ale nie pomogło. Może ktoś się z tym spotkał Problem rozwiązany. Okazała się zluzowana śruba przy kolektorze wydechowy. Musiał się obruszyc przy wymianie turbo. A
  2. hej kolego ustaliles co to piszczy mam podobnie jestem po wymianie turbo i nadal piszczy mario
  3. marianoBRW odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    siem ja osobiście polecałbym takie coś ... Amwaj Blue Beach Resort & SPA... nie w Sharmie tylko niedaleko Hurgady. jedzenie very good obsługa też na wysokim poziomie. Hotel bardzo ładny, czysty, fajne długie molo, dwa baseny, siłownia jakieś tam pierdółki jak to w każdym i przy molo rafa więc sobie można popływać. Masz też pare barów , dyskoteke. Byłem ze znajomymi i nikt nie narzekał. w sumie nawet ja byłem zadowolony a ogólnie wybredny jestem pozdr mario
  4. hi hi ja to daleko w dupi... 5 dni 8 godz i 6min ale dzisiaj coś do tego wyniku dorzucę
  5. kurcze od 2 miesięcy się właśnie za to zabieram radio rozkręcone i d*pa czasu jakoś brakuję a kabli masz tam sporo od wyświetlacza do radia? bo ja mam sporo i myślę żeby wykorzystać kable ( taśmy od dysku komputerowego) żeby się to tak strasznie nie plątało. tak czy siak robotę profesjonalną odwaliłeś pozdr mariusz
  6. kujjwa jak można ukraść tak wielką i ciężką maszyne??? latam sporo po Polsce więc oczy będę miał szeroko otwarte. pozdr mario
  7. siem znajomy miał cosik takiego w leonie tdi i padł czujnik pedału hamulca wymienił i git. ale co ma hamulec do świec tego nadal nie wiemy pozdr mario
  8. kolego podnieś przód samochodu i zakręć kołem będziesz słyszał . i poruszaj kołem ja miałem takie luzy na łożyskach ze mogłem ruszać kołem w każdą stronę wymiana łożyska to niestety trochę roboty przy tym jest. wszystko w sumie samemu można ogarnąć tylko na prasę musisz się udać żeby Ci nowe łożysko wcisnęli koszt łożyska skf ( nie do zajechania) ok 210 na allegro dałem mario
  9. domin79 polecam. Szybko i wszystko będziesz miał git. graty załatwi i ładnie spasuje . pozdr mariusz
  10. o Wy cwaniaki :)
  11. ale ma dwa wejścia na sd czyli w sumie 4gb muzy a to chyba sporo i przed wszystkim idealnie pasuję do wnętrza samochodu, podświetlenie, sterowanie z kierownicy itp. może i nie odtwarza divix, czy jakiś tam rmvb ale kto tego tak naprawdę używa . zresztą jak chcesz to można podłączy dvd, tv i już masz wypas pozdr mariusz
  12. marianoBRW odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    jak wyjmiesz będzie wygodniej.. ale ja odłączyłem przewód wychodzący z tego dzyndzla i masz całkiem przyzwoity dostęp do tej pompy. tym klejem opierdo... dookoła ruszającego dzyndzla ( klej ma gęstość podobną do poxiliny więc się go dobrze nakłada) i jak wyschnie ( dość długo ) nie ma bata żeby się coś tam ruszało. jak na razie chodzi malinowo, uszczelniło się ,podciśnienia sterujące hamulcami i gruszką turbo są wiec można ten sposób polecać. oczywiście wymienić jest na pewno lepiej, ale.. pozdr mariusz
  13. marianoBRW odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    coooo ? jak cieknie elektrolit z aku to go szybko wymień. tam nie ma co kombinować i łatać. a twardy pedał może być jeszcze spowodowany "zużytym" łącznikiem w przegrodzie grodziowej taki gumowy łącznik , jest gdzieś na forum manewr jak go na szybkiego naprawić na " długopis" ja tak zrobiłem i latał dość długo ale docelowo wymieniłem na oryginał w ASO ( koszt niewielki) . druga sprawa to właśnie ten dzyndzel w pompie vacum ( tandem ) rzeczywiście może się wyrabiać . Polecam wymianę , ewentualnie zaklejenie go klejem BISON EPOXY METAL. ja tak mam i rok śmigam klej nie do zajechania jak wyschnie robi się zupełnie jak metal ( można piłować szlifować itp.) pozdr mariusz
  14. Bardzo łatwo ! Nie trzeba ! Do skrzyni nigdzie ! Podepną się pod światło wsteczne.W momencie gdy wrzucasz wsteczny załącza się czujnik parkowania ! Jednym słowem bardzo łatwe w montażu. Jak coś źle napisałem to proszę o poprawę ! Pozdrawiam tylko ze zderzakiem trochę odkręcania. czyścisz kolego zderzak od środka dokładnie żeby ładnie się przykleiło i podpinasz po światła cofania i koniec. buzer przeciągasz do środka i można cofać na styk bez obawy .
  15. ja kolego zdejmowałem. trzeba dokładnie wyczyścić wnętrze zderzaka i delikatnie przyklejać tą folie bo jest delikatna. jestem ciekawy jak się będzie ten czujnik sprawdzał zimą. zresztą zdjęcie zderzaka to nie taka ciężka sprawa pozdr mariusz ps te czujniki są na alledrogo i dałem jakoś 139 za sztukę więc chyba warto
  16. gotowe czujniki założone. pierwsze reakcja po wyjęciu tej taśmy z opakowania to załamka , taśma ta jest zrobiona z jakieś folii aluminiowej takiej jak każdy z nas ma w swojej kuchni. No ale jak się kupiło to wypada już założyć. Po szarpaniu i kombinacji ze zdjęciem zderzaka , przyklejeniu podłączeniu itp. czas sprawdzić jak to cudo działa i.... Działa !!! bez kitu aż sam nie wierzyłem testowane cofanie do drugiego samochodu: 1. wrzucam wsteczny rozlega się pojedyncze bip sygnalizujące "uzbrojenie" naszego czujnika 2. w miare zbliżania nastepuje bip bip bip 3 im bliżej mamy szybkie bip bip 4 a na koniec jak jesteśmy naprawde blisko ciagłe bipppp te blisko to uwaga ok 4-5 cm ( pudełko od zapałek ledwo wchodzi) -testowane na samochodzie - na ścianie - na człowieku powiem Wam, że nie wiem jak to działa ale działa jutro zakładam u kumpla w leonie pozdr mariusz
  17. Gdzieś na forum wyczytałem ( jak znajdę wstawię linka) że nie ma problemu z przeszkodą nie metalową. gadałem z kolesiem od którego to biorę i zapewnia że będzie reagowało na murki ludzi itp w poniedziałek jak dobrze pójdzie będę zakładał i się wszystko wyjaśni czy bubel czy warte swojej ceny , zresztą nie wysokiej 139 zł.. pozdr mariusz
  18. zamówiłem z ciekawości wczoraj te czujniki jak dojdą i zbiorę się żeby je założyć to dam znać pozdr mariusz
  19. 10 bar aż z tandem musi wychodzić ?
  20. marianoBRW odpowiedział(a) na FORA3 temat w 1.9TDI
    dużo worów złota za tą tandem byś krzyczał?
  21. Generalnie tak samo cieżko... nie czekaj kolego tylko bierz się za naprawę póki się jeszcze nie zatrzymały. a i walnij sobie piwko przed naprawą bo nerwy są przy tym rozbieraniu tego dziadostwa
  22. kolego ogarnij sobie program do pomiaru mocy KPower chyba tak to się nazywało. wpisujesz tam mase samochodu. ciśnienie atmosferyczne i but.. podobno działa ale wątpię że pokaże dokładne wskazania pozdr mariusz ps jest gdzieś na forum artykuł o tym
  23. to da się tak po logach sprawdzić ile koni siedzi pod maską ? myślałem zawsze że od tego hamownia
  24. dobrze gada zmień mechanika bo ten to chyba co najwyżej koła może zmienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.